0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #180 -: Юни 20, 2012, 13:30:16 pm »
А моята хубостница подстрига на котката мустаците и веждите, та се чудя лоша майка ли съм или лош стопанин на животно  :lol:
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #181 -: Юни 20, 2012, 14:10:06 pm »
А моята хубостница подстрига на котката мустаците и веждите, та се чудя лоша майка ли съм или лош стопанин на животно  :lol:

 :oops: :oops: :oops: а аз на моето куче преди години. Бях вече даже голяма.
Възрастта не е гаранция че няма да правим глупости, нали?
[/url][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #182 -: Юни 20, 2012, 14:25:07 pm »
еее, мустаките на котките на баба ми колко пъти сме ги подстригвали със сестра ми :)
нищо им не стана, трябва да отбележа...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #183 -: Юни 20, 2012, 14:27:54 pm »
Абе като има зрение не е чак такъв проблем, но ако отрежем мустаците на Радка за нея би било еднозначно с онзи черен виц за Стиви Уондър и разместването на мебелите - те са нейните 'антенки', благодарение на които се ориентира за всичко.
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #184 -: Юни 20, 2012, 14:39:26 pm »
Е, как, бе, мустаките са нещо като парктроник за котките. В техния случай, обаче, става въпрос за промушване тук-там :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #185 -: Юни 20, 2012, 22:23:52 pm »
Странно, сега се замислих, че имам слабост към подстригване на бретони. Фуси, аз номера на Колето го прилагах неведнъж на .... брат ми естествено. Той хем по-малък, хем по-свит, та си ми беше опитно зайче. Естествено ядях шамари и то не само защото съм си играла с ножицата и можело да извадя очите на брат ми, ами и защото него съм орезилявала, а не себе си.
Ама предвид изпълнението ми от зимата - малко ми е бил боя. :lol:
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #186 -: Юли 05, 2012, 01:34:22 am »
:D
Ние пък спим навън дневния сън.Няма ден,в който да не е извеждана да спи в количката.И на -10,и на -20...живеем в къща и съседите събират очи като видят количката в двора.В най-големите виелици и ветрове сме по улиците,а ако са непроходими-просто на двора.Когато вятърът е силен я слагам в едно остъклено помещение,където темп. е около 0 градуса(там простирам).В къщи температурата е 18-19 градуса целогодишно(с климатик) и тя е само по боди))).Сега като излизаме навън-пак е доста разсъблечена и събирам лоши погледи.
Къпя я всяка вечер,но водата е по-хладка-32,33 градуса.Къпенето е около 40 минути в детски басеин...ама и е голям кеф там.Ходим и на плуване,ама сме доста нередовни нещо))).Сега за двора взехме по-голям детски басеин...ще видим как ще е(още не е надуван.
И нека ме мислят за лоша,детето не е боледувало за ден дори.Никога не е вдигала темп.,никакви хреми-нищо(в къщи нямам дори панадол или капки за нос).Не е имала проблеми и с ваксините,никакви кожни проблеми или алергии.
И съм сигурна,че това не е от кърмата,а от начина на живот.За последно съм взимала антибиотик преди повече от 20 години и съм същия морж :D.Мен са ме кърмили точно 5 дни преди да изпишат майка от болницата.И то друга жена ме е кърмила.Мама не е имала кърма.Сега често се шегувкаме,че сигурно циганска коластричка съм засукала и за това съм така здрава :D.
Иска ми се и Бузана да е наследила имунитета ми...пък нека съм лоша!


Кисела, нека не те разочаровам, но дъщеря ми до 1 год и 8 месеца /без гореспоменатите от теб методи на каляване :D/ , т. е. допреди да тръгне на ясла, изобщо не е боледувал....

Сина ми, на 1 месец се разболя от вирусен бронхиолит, причинен от вирус донесен от ДГ на дъщеря ми.

Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #187 -: Юли 05, 2012, 15:07:41 pm »
На никой не вменявам как да си гледа децата,а само споделям при нас как е.Всеки си решава какво и как.Съжалявам като чуя за толкова малко и болно детенце.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #188 -: Юли 30, 2012, 12:34:12 pm »
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151062222150349&l=939d9b688a

Няма нужда от коментар ... :lol: :lol:
ей така приспиваме децата лошите майки  :lol:
« Последна редакция: Юли 30, 2012, 12:36:44 pm от Fussii »
В очакване ....
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #189 -: Август 07, 2012, 13:18:39 pm »
Хи хи, Фуска, жестока снимка!  :lol: :lol:


Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #190 -: Август 10, 2012, 09:52:27 am »
Една случка и от мен. Сами сме с Бобчето в къщи. Влизам за 1 мин. до тоалетната - той започва да виси на бравата и да се опитва да отвори. Аз заключвам. Той престава да тропа. Докато си измия ръцете и изляза са минали наистина не повече от 1-2 мин. Излизам и що да видя - външната врата на апартамента отворена и Боян го няма - за части от секундата сърцето ми беше ту в устата, ту в петите. Това малко торпедо беше изкачило 20-тина стъпала и се беше отправило гъм горния етаж, където живеят наши съседи с две дечица - приятелчета на моите.

Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #191 -: Септември 11, 2012, 12:25:12 pm »
Да погледнем от друг ъгъл на лошите майки :)
http://vbox7.com/play:400e917e
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #192 -: Септември 11, 2012, 15:20:52 pm »
уникално клипче....толкова истина само в една песен
Николай е на 2г.4м.5д.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #193 -: Септември 11, 2012, 20:21:20 pm »
И моите избягаха един ден. Не знаех, че Ивана можела да си отвори вратата и ме нямаше буквално за минута  и като се върнах гледам вратата зее и няма нито бебе, нито Ивана. Изправи ми се косата.  Като излезнах, отишла нашата в гаража ( добре че не бяха тръгнали на другата страна, към улицата) и Андреа след нея лази по пътечката към гаража.  От тогава държим заключено винаги.


  
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #194 -: Декември 03, 2012, 11:22:20 am »
Да докажа, че  съм заслужила приза "Мама Божка"  :wink:

Никола писа писмо на дядо Коледа. Остави го на пианото през ноща, джуджетата да минат да го вземат. Първа сутрин - писмото си стои. Втора сутрин писмото не само, че стои, ами и бележка от дядо Коледа има - "Чети всеки ден Никола, пък тогава ще ти взема писмото ... с обич дядо Коледа" ...

И да видите сега, Николчето как търчи сутрин и вечер, гони или мен или баща си да чете ... Чак леко се засрамих от манипулативната си натура  :oops:
В очакване ....
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #195 -: Декември 03, 2012, 12:20:39 pm »
 :jump12:
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #196 -: Декември 03, 2012, 13:56:06 pm »
Фусита, шапка ти свалям за хрумките. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #197 -: Декември 03, 2012, 17:39:05 pm »
прекалявате, Fussii! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #198 -: Декември 03, 2012, 20:32:56 pm »
усетих се аз... :oops: :oops:
стана ми кофти, обаче пък сега чете с див ентусиазъм и даже се радва, щото му се получава четенето
В очакване ....
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #199 -: Декември 03, 2012, 20:46:52 pm »
Бих искала да споделя, какво видях днес!  :x
Бях по обяд около Скай сити в Гео Милев, видях една майка с момиченце, чаровна
красавица в синя грейка , с грейнало личице, и розова триколка. Сигурно на около 2 годинки , кратичко детенце но майка та- обиждаше детенцето си, и го удряше по краката
с една дръжка за миене на под , а тя кротичко си седеше на триколката,  и се усмихваше а майката я удряше да си прибере краката на педалите и да не ги влачи.  :x
Потресена бях идеше ми да я навикам и аз , да говоря с нея, много жал ми стана,
нищо че не съм майка все още...  :(