0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #160 -: Юни 08, 2012, 23:56:12 pm »
Абе нали за майките беше темата?К'ъв кекс,к'ви точки?


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #161 -: Юни 09, 2012, 00:11:52 am »
Абе нали за майките беше темата?К'ъв кекс,к'ви точки?

Майките щото сме безполови същества :lol:
Клуб Лоша Майка често води до безплатно присъединяване в Клуб Лоша Съпруга и обратното.
[/url][/url]
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #162 -: Юни 10, 2012, 23:27:58 pm »
Айде и мен ме пишете в кюпа с лошите - майки, съпруги - целия пакет поръчвам. Ама искам и членска карта и значка! :)

Нямам конкретна история за разказване. При мен да съм лоша е всекидневие! Напоследък чувам само думата 'спокойно'. И днес обясних. Не искам и не мога да съм спокойна, когато детето ми не е спало, не яде и пада и се удря. Детето ми плаче и цялото му чело подуто, а аз трябвало да съм спокойна, хм.

А иначе на Никол и се карам все по-често, понеже е станала адски дива. А и аз нали съм лоша и нервна, та горкото дете!  :lol:


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #163 -: Юни 11, 2012, 18:40:50 pm »
Щом детето ти не се събужда от следобеден сън с думите - „мама добичка е“ - нищо ти няма. Понеже аз така я приспивам - ляга затваря очите и мама отива да яде, че като е гладна става лоша. :lol:
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #164 -: Юни 14, 2012, 16:52:54 pm »


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #165 -: Юни 14, 2012, 16:58:37 pm »
е тия са егати бързите преписвачи.
тия снимки бяха пуснати в днешния брой на Дейли Мейл и веднага копирани, че и украсени с текст, ужким сериозна статия...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #166 -: Юни 18, 2012, 06:25:34 am »
Още ли не съм си признала, че пробих ушите на детето?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #167 -: Юни 18, 2012, 07:12:14 am »
е, и аз съм пробила на Стефания, но сега не носи обеци, заради градината
накараха ни тогава да ги свалим, заради опасност от нараняване или загубване и като я спрях просто не ми е дошло на акъла да й ги сложа
за мен това не е проблем, въпреки че тука ме обвиниха в смъртен грях си спомням тогава /беше на 9 месеца детето/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #168 -: Юни 18, 2012, 07:20:10 am »
На мен ми е още прясно, затова ми е гузно  :)...
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #169 -: Юни 18, 2012, 07:45:47 am »

Клуб Лоша Майка често води до безплатно присъединяване в Клуб Лоша Съпруга и обратното.

Хе хе, а понякога е обратното :-).


  
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #170 -: Юни 18, 2012, 15:11:30 pm »
Майката на 11-месечното бебе, което едва са спасили от задушаване със сигурност би се нарекла "лоша" след тази случка:
http://www.haskovo.net/news/106134/11-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%BE_%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5_%D0%B3%D0%BB%D1%8A%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D1%82_%D0%9A%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%B0

Вие къде се бутате тука с едно пробиване на уши ;)


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #171 -: Юни 19, 2012, 22:20:08 pm »
Номера с капачките или частта от Киндер яйце в която влиза играчката ми е ясен. Аз изпробвах номера с капачка от минерална вода. Мони беше на годинка сигурно и и бях дала шише от малка минерална вода. Докато си играеше с нея, капачката просто и остана в устата и тя я повърна с менюто за обяд.
Моя колежка обаче нямаше този късмет. Дъщеря и, по-малка от годинка налапа половинката на яйцето в което влиза играчката. Преди 5 години двете части не бяха свързани. С вдлъбнатото навътре. Няма вадене. Просто няма да описвам какво настана. Накрая успя да го измъкне, като разчекна здраво устата на детето. Просто.... когато видях това, Моника беше на 2-3 месеца. и до ден днешен изхвърлям всякакви опаковки в момента на закупуването, особено на киндер яйцата, въпреки, че сега двете части са свързани.

И Моника е с обици. Не ги свалям в градината. Мрънкаха в началото и измислиха едни декларации, с който разрешават децата да бъдат с разни украшения, но отговорността ако изчезне нещо си е на родителите.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #172 -: Юни 20, 2012, 10:26:32 am »
А ако изпадне украшението и някое дете го намери и глътне - чия ще е отговорността?
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #173 -: Юни 20, 2012, 11:55:09 am »
А ако изпадне украшението и някое дете го намери и глътне - чия ще е отговорността?

Смятам, че в градината са достатъчно големи, че да не си гълтат обеците.
Все пак не са на по една година, а са на три и нагоре.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #174 -: Юни 20, 2012, 11:56:30 am »
А ако изпадне украшението и някое дете го намери и глътне - чия ще е отговорността?

Смятам, че в градината са достатъчно големи, че да не си гълтат обеците.
Все пак не са на по една година, а са на три и нагоре.

о, навършването на 3 години не дава гаранция за спиране на лапането. нека не се заблуждаваме.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #175 -: Юни 20, 2012, 12:04:28 pm »
Мда, в нашата градина преди години е имало случай детенце да си глътне шнолата. Слава богу, спасили са детето, но със спешна операция. :(
Затова в детската градина задължително се сваля всичко преди сън, а след това Алекс изобщо не се сеща да си ги потърси. Учителките са се сменили. А аз като питам, ми изгубили са се. Та сме спонсорирали детската градина с около 35 фибички, толкова шнолки и двойно повече ластичета. :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #176 -: Юни 20, 2012, 12:17:13 pm »
Ооооо, докато сме на тема коси се сетих за още една причина да съм в клуба. Окълцах зимата бретона на детето до дъно. Не беше такъв замисъла ама - голяма ножица + въртящо се човече и .... Не мога да я накарам да позволи да я среша, пък ластички и шнолки .... Но може да не е виновно само детето - аз съм с толкова къса коса, че рядко ме вижда да се реша.
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #177 -: Юни 20, 2012, 13:08:26 pm »
ами да си ги мерим Пешек  :D Аз пък изпуснах детето без надзор и то се подстрига само ... бритона до дъно и от страни две огромни дупки - да станел като дядо си  :?
В очакване ....
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #178 -: Юни 20, 2012, 13:12:27 pm »
Хаха,и Митко онзи ден така подстрига баща си.Добре че само 1 малка дупчица направи :lol:

Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #179 -: Юни 20, 2012, 13:13:53 pm »
Оооо, аз мисля, че няма дете, което да не се е подстригвало. :wink:
Аз навремето ядох голям бой за едно подстригване. Идеята на майка ми беше: "Бия те, не защото си се подстригала, а защото е можело да си бръкнеш в очите с тази ножица!"

И моята щерка преди месец се подстрига ужасно. :lol: Уточнявам, че ножичката е безопасна - онази ножичка на Чико за рязане на бебешки нокти, ако я знаете.
уж обеща, че повече няма да го прави, та да видим. :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)