0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #140 -: Юни 08, 2012, 16:02:08 pm »
като генерал от запаса съм  :lol:
За генерал признавам майка ми. С очи ни командваше пред хората, направо като две мушици бяхме с брат ми, още помня впечатлените "лелички". Ние сме породени, а нашите винаги са били далече от баби, студенти, бедни... та генерала е гледал да не отърве положението и добре се справяше  :lol:
За мен, обаче, си е най-добрата майка. Радвам се, че е била строга с нас.
Елфи, надявам се да го чуя и аз това след години. Иначе ти видя, че без командване не става работата при нас - изтърва ли ги и са като реактивни самолети  :lol:
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #141 -: Юни 08, 2012, 16:02:24 pm »
За мен, обаче, си е най-добрата майка. Радвам се, че е била строга с нас.
Ейййй, след 20-30 години и за нас ще говорят така  :wink:

хахаха надявай се :lol:
Да бе няма проблем убий ми илюзиите  :lol:

*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #142 -: Юни 08, 2012, 16:47:52 pm »
За мен, обаче, си е най-добрата майка. Радвам се, че е била строга с нас.
Ейййй, след 20-30 години и за нас ще говорят така  :wink:

хахаха надявай се :lol:
Да бе няма проблем убий ми илюзиите  :lol:
е за какво са приятелите :lol:
шегата на страна, но и аз винаги съм казвала, че ако успея да бъдат такава майка като моята, сама ще си направя паметник, но уви, май не успявам :?
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #143 -: Юни 08, 2012, 16:52:06 pm »
Стеф, още е рано да си правиш такива изводи - ние ще разберем какви майки сме след години, да са ни живи и здрави децата само.
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #144 -: Юни 08, 2012, 17:59:53 pm »
Ма сме се събралиии...
Направо си представям заглавията 8)
Имахме един преподавател, който беше доста строг. Аз друго особено от него не помня, но помня това "На лошите родители /по-строгите/-децата им са добри, стават хубави хора, на добрите - децата се окепазяват".

Много се изненадвам когато сме сами с децата, тримата и те и аз се държим по един начин. Аз съм по-спокойна, те знаят кое минава и кое не. Обаче появи ли се баща им, баба им и някой друг - е тогава съм в екшън.
И не мога да приема, че съм предлагала три пъти супа на младежа,той се е правил че не ме слуша или дори е казал не. После ме чака да прибера всичко от вечерята и заявява, че е гладен. И казвам, не. Не може в девет и половина да ми вечеря, защото тогава се е сетил. И започва едно лудо оплакване на баща му колко съм лоша, как не му давам. Откачам от това разиграване и най-вече от принципа. Но са схванали, че има луфт между нашите разбирания с мъжа ми и тънко ме играят.
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #145 -: Юни 08, 2012, 18:01:13 pm »
Офф, аматьорки...  :balk_160: Едната викала, другата не обличала..
Аз още не са се родили и от деня на теста ги убивам моите по минимум два пъти на ден...Тръгнали с викане и необличане да се мерят моля ти се....
:a_snake_01:
(за викането, ще ме прощавате...днес се разкрещях на Димитър за това, че в последния момент се отказа да ходи на Рали България, защото не искал да ме оставя три дни сама и прецака приятелите си, те разчитаха на него с колата, че е най-голяма и събира най-много багаж. Сега в очите на всичките му приятели съм жената звяр, която го държи под чехъл и не го пуска никъде....Та се разкрещях като луда, добре че беше Лисицата да ми се обади да спра да се излагам....И там ще ми дишате прахта...)
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #146 -: Юни 08, 2012, 18:13:37 pm »
Мимс, недей така. Ще видиш после тая съпричаснот колко високо ще я цениш.
Браво на Митко!
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #147 -: Юни 08, 2012, 19:22:44 pm »
Офф, аматьорки...
Аз още не са се родили и от деня на теста ги убивам моите по минимум два пъти на ден...


 :lol: :lol: е, ти какво мислиш - че ние не сме ли? :wink: :lol:
аз, докато не родих Симона - нямаше ден, в който да не си мисля такива неща, дето вика мъжът ми - то сърцето й ли не спираше и какво ли не още :lol:
виж, с второто се поосвестих :wink:

П.П. Моят мъж, като го канят някъде, а не му се ходи, не пропуска да каже, че жена му не го пуска. За неговите приятели аз сигурно съм съпругата кошмар :wink:
« Последна редакция: Юни 08, 2012, 19:25:40 pm от tzvetenze »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #148 -: Юни 08, 2012, 19:25:21 pm »
:lol: след поста на Мимка, темата се променя -

Клуб "Жена звяр и Лоша майка"
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #149 -: Юни 08, 2012, 20:16:56 pm »
:lol: след поста на Мимка, темата се променя -

Клуб "Жена звяр и Лоша майка"

ааа,турайте паролите вече :D

*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #150 -: Юни 08, 2012, 20:35:05 pm »
Аматьорки  :lol: С вас само се оправдават, а аз имам снимков материал как са наказани тримата  :lol:
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #151 -: Юни 08, 2012, 21:10:53 pm »
Аматьорки  :lol: С вас само се оправдават, а аз имам снимков материал как са наказани тримата  :lol:
Имаш покана за 2 седмици пълен пансион* у нас! Уловката е, че трее да строяваш и 3 бр. баби + 1 бр. етърва.
*офертата включва транспортни разходи, ДДС и туристическа застраховка  :D

*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #152 -: Юни 08, 2012, 21:14:32 pm »
Аматьорки  :lol: С вас само се оправдават, а аз имам снимков материал как са наказани тримата  :lol:
Имаш покана за 2 седмици пълен пансион* у нас! Уловката е, че трее да строяваш и 3 бр. баби + 1 бр. етърва.
*офертата включва транспортни разходи, ДДС и туристическа застраховка  :D
:jump12: Спечелих, спечелих  :lol:
После да знаеш те на теб ще ти предлагат да те пратят на почивка само и само да си тръгна  :lol:
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #153 -: Юни 08, 2012, 21:30:02 pm »
Какви пароли, с такова облекчение прочетох тази тема.  :D Мислех си, че само аз викам.
« Последна редакция: Юни 08, 2012, 21:32:55 pm от cygnus »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #154 -: Юни 08, 2012, 21:32:09 pm »
Нямам нервите да бъда като майка ми май. С поглед ясно че ни строяваше, все пак носеше очила, пък и беше даскалица. А те както знаете имат навика да гледат над очилата лошо, много лошо. Съседите ни майтапеха, че баща ми може по цял час да ни вика „Петяяяяя, Мишооооооо“, а мама просто тропваше по прозореца.  :lol:
Иначе и аз крещя. Даже още не говореше детето, когато показваше как се кара мама „ааааааааа“. Минах през ръмжене и говорене през зъби, когато реших, че прекалявам. Ефекта беше, че и тя взе да говори така, като се ядоса. Сега въведох заплахата с дрешника. Може да не е много правилно, ама .... Скъсва ми нервите понякога. Но веднага ми предлага нови от магазина. :lol: :lol: :lol:
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #155 -: Юни 08, 2012, 21:43:24 pm »
Офф, аматьорки...
Аз още не са се родили и от деня на теста ги убивам моите по минимум два пъти на ден...


 :lol: :lol: е, ти какво мислиш - че ние не сме ли? :wink: :lol:
аз, докато не родих Симона - нямаше ден, в който да не си мисля такива неща, дето вика мъжът ми - то сърцето й ли не спираше и какво ли не още :lol:
виж, с второто се поосвестих :wink:

П.П. Моят мъж, като го канят някъде, а не му се ходи, не пропуска да каже, че жена му не го пуска. За неговите приятели аз сигурно съм съпругата кошмар :wink:


хаххааа, всички сме ги убивали :lol:

Цвете мило, Цвете, понеже на мен ми писна това да го говори, след последната изцепка се прибрах и го оставих да си легне разгонен, а аз демонстративно зачатих с един приятел. Така една седмица. накрая му казах, че лошата жена е тази, която не пуска, а не тази, която не го пуска (не съм го спирала никога за нищо) и още един път така да съм го чула, ще пускам, ама не на него. 6 месеца върши работа и не се е оплаквал от мен :lol:
[/url][/url]
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #156 -: Юни 08, 2012, 22:45:26 pm »


 накрая му казах, че лошата жена е тази, която не пуска, а не тази, която не го пуска (не съм го спирала никога за нищо) и още един път така да съм го чула, ще пускам, ама не на него. 6 месеца върши работа и не се е оплаквал от мен :lol:

 :jump12:

сори за спама, но не се сдържах  :lol:
Вени,  :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #157 -: Юни 08, 2012, 22:50:40 pm »
 :jump12: :jump12: :jump12:

Много си корава, Вени, при нас ако не правим секс наказанието е за мен, хахахаха  :lol: :lol: :lol: :lol: (откак съм с 3 пикли в корема съм бая наказана де :))))))


тургайте и паролите и червените точки :oops:
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #158 -: Юни 08, 2012, 23:00:38 pm »
:jump12: :jump12: :jump12:

Много си корава, Вени, при нас ако не правим секс наказанието е за мен, хахахаха  :lol: :lol: :lol: :lol: (откак съм с 3 пикли в корема съм бая наказана де :))))))


тургайте и паролите и червените точки :oops:

Има сънища, споко :) аз 9 месеца що неща изсънувах и какъв екшън имаше насън, а на яве  :hungry:....

Ани, ми какво да правя бе жена, трябва с твърда ръка и широка уста да се подхожда към тез положения :bonk:
[/url][/url]
*
Re: Клуб "Лоша майка"
« Отговор #159 -: Юни 08, 2012, 23:14:49 pm »
Какви пароли, с такова облекчение прочетох тази тема.  :D Мислех си, че само аз викам.


Ох, и аз така. Направо камък ми падна от сърцето, откак прочетох тази тема. Мислех, че съм най-ужасната врещяща майка, ама слава Богу не съм сама.  :lol: :lol: :lol:

Често чувствам вина, че толкова го чаках и тръпнах това дете, а сега му викам и се нервя, когато не ме чува какво му говоря.  :oops:  Едно време, когато още се борехме да го има Виктор, когато видех майка, повишаваща тон на детето си, си казвах, че аз няма да съм такава. И си вярвах.  :D  Е, до преди 6 месеца нещата бяха що-годе така - разбирахме се доста по-лесно и често със спокоен обясняващ тон. От там нататък, обаче, нещата се попромениха и напоследък тонът е доста по-висок, с което разбира се, не се гордея. Но, както чета по-нагоре, явно тепърва ще повишаваме децибелите. :)
« Последна редакция: Юни 08, 2012, 23:55:14 pm от twin »