0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #60 -: Април 16, 2008, 13:25:13 pm »
Малко се поизгубих, но сега съм тук...  :wink:

Как вървят нещата при теб! Надявам се всичко да е супер и скоро да чуем хубави новини.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #61 -: Април 16, 2008, 13:29:24 pm »
Браво на Мати за яслата. Аз да се похваля, много съм щастлива, че няма да се наложи да минаваме през ясла. на майка ми ще й дадат още 1 година отпуск и после направо на градина. Аз и не можех да си представя Мия на ясла, ама Слава Богу няма и да е нужно.
За взимането на кръв на гладно при бебета се разбира да са минали поне 2 часа от последното хранене.
<br />[link=http:
*
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #62 -: Април 16, 2008, 13:43:45 pm »
Цитат
Сватя, ние с теб да не се минем разбираш ли...и аз минах на колпоскопия, че цито-то показа 3-та група, ама заради пневмонията и 100-те вида антибиотици си лекувам гъби  :x и вероятно от това се е влошило състоянието, та колпоскопията се наложи, но нищо лошо не показа, добре е, ама сега ако са се махнали гъбите, ще правим наново цитонамазка, за да видим дали сме се върнали от трета на втора група, ако не биопсия
 
Сватя, при мен обаче биопсията не е добра, та искам или не искам ще се наложи. Пък пусто като тая процедура не съм я правила ...

Някой да знае д-р Бърди кога се връща?

Аз от тук съм се объркала. Както и да е, хубав резултат на Лейди!
Alexandra
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #63 -: Април 16, 2008, 14:19:35 pm »
Малко се поизгубих, но сега съм тук...  :wink:

Как вървят нещата при теб! Надявам се всичко да е супер и скоро да чуем хубави новини.  :D
За съжаление, хубави новини няма - не се развиха ембриони и нямаше трансфер... здраве да е!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #64 -: Април 16, 2008, 14:55:53 pm »
setakap, дано следващия път да се получи.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #65 -: Април 16, 2008, 14:57:15 pm »
Сетакап, съжалявам. Дано следващия път да е успешен опита!
Момичета, искам да купя на Мия някаква хубава играчка с формички, но да са по-големи. Ние имаме 1 къща подарък, но формичките са толкова малки, че дори за възрастен е трудно да ги вкара, а какво остава за дете. Някакви идеи? Къде се продават играчките на Фишър Прайс? Видях 2 подходящи в техния сайт, но не ги открих в нито 1 онлайн магазин. Мисля, че в Бонжур съм виждала техни играчки, ама не съм сигурна.
<br />[link=http:
*
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #66 -: Април 16, 2008, 15:07:00 pm »
В Джъмбо има една малка заличка само с играчки на фишар прайс, има голямо разнообразие, повери там :)

сетакап, съжалявам :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #67 -: Април 16, 2008, 15:16:37 pm »
Фишер Прайс продават в Бонжур, Марсел и Джъмбо.
в Джъмбо, обаче, са предимно за бебета, а в останалите две вериги няма огромно изобилие. може би в Марсел има най-много.

но по принцип, играчки с формички за пъхане имат много фирми. и Чико имат няколко варианта. виждала съм какво ли не, не смятам да е трудно за намиране.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #68 -: Април 16, 2008, 15:22:36 pm »
setakap, Ултра :hug2:
Вени, браво на Мати за яслата! Ще се сети по някое време къде си го пратила, споко.  :wink:
Ние си прибрахме тая седмица багажа оттам и преустановяваме ходенето, поне засега.
На Лейдито, успех с процедурите и дано всичко да е ок! :crossfingers:
Касси, смятам, че по-често трябва да "каниш" свеки у вас, ще й е полезно!

За памперсите и мокрите кърпички - нашето дупе, слава Богу, не пробира и да чукам на дърво, досега не сме имали проблеми. Минахме през Памперс, Молфикс, Канбебе, и сега сме на Еви бейби, 5ти номер, 21 лв./54 бр. Мокри кърпета вървят подарък с тях.

За горещините - имам подозрения, че точно от такова нещо се обринахме от неделята. Около деколтето, мажа с Фенистила, започнаха да завяхват вече. Ситни пъпчици с връхчета. Между другото, вчера и днес ни отнесе тук от вятър! Това време е най-болнавото сега! Все още точим "градински" сополи и се обажда кашлицата й.
*
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #69 -: Април 16, 2008, 16:49:01 pm »
Сетакап, съжалявам :(

Мешко, Фишър Прайс се продават онлайн в Бг на няколко места, малко по-късно ще пиша къде.
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #70 -: Април 16, 2008, 22:26:42 pm »
Ани, много неприятно това с мъжа ти! Как стана?

Сетакар, спискам палци за успех следващия път!

Лекси, знам, че ще се усети, ама се сдобих с надежда за успех, дано не се разочаровам! Днес ги е очаровал - играл, участвал в движенията повреме на песен, правил апликация 8O за Великден - сложих си я на хладилника, изял си яденето - какво повече може да иска човек от едно дете!
Матей - 1.04.2006 г
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #71 -: Април 16, 2008, 22:33:12 pm »
Сетакап, така е трябвало да стане, напред с нови сили към следващия път  :wink: успех и това красиво момиче трябва да стане кака
Вени, браво на Мати
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #72 -: Април 17, 2008, 08:21:02 am »
Новата страст на Стефания е освен да се качва по дивани и легла, да се изправя върху тях и да тича  8O ще ми докара инфаркт
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #73 -: Април 17, 2008, 08:49:45 am »
ша й омръзне, споко :wink:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #74 -: Април 17, 2008, 09:10:05 am »
ша й омръзне, споко :wink:

Но сигурно ще почне по масата да се качва....Представям си само Стефи танцува на масата  :D.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #75 -: Април 17, 2008, 09:17:38 am »
Новата страст на Стефания е освен да се качва по дивани и легла, да се изправя върху тях и да тича

по колко еднакъв път вървят всички малки бръмбари... :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #76 -: Април 17, 2008, 10:04:57 am »
Момичета, мерси за инфото за Фишер Прайс. :) А новата страст на Мия е да влиза в банята и да си вкарва и количката там. Изкачва прага, завърта се, вкарва и количката, което не е лесно, защото вратата не се отваря докрай, след това пуска количката обратно и го повтаря около 20-30 пъти. Хич не ми се иска да играе там, защото е опасно с плочките, ама няма оправия на този етап. Вече знае и за какво служи ключа.
<br />[link=http:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #77 -: Април 17, 2008, 10:13:41 am »
Вече знае и за какво служи ключа.

Аз имам ужасен спомен с ключ и племенницата ми. Заключи се в нашата спалня от вътре, разбра какво е направила, започна да реве, а аз почти бях припаднала, защото тя не знаеше какво да направи, за да отвори. В крайна сметка успя да вкара ключа и излезе. Имах чувството, че съм свалила 10 кила за пет минути. Така че аз махам ключовете отсега :lol:.
Кажете ми за предпазителите в контактите, свекър ми снощи спори с мен, че не било опасно, ако децата бръкнат вътре, както и какво толкова ако отварят чекмаджета, при което ми идваше да го убия.  :x И разви куп глупави теории. Не мога да разбера такъв тип хора, та даже се и шегуват с тези неща. Вече има едно предупреждение за полет от 8-ия етаж :x, да видим дали пак ще се изказва като пълен лаик.
Кажете и за балконите, нашият е доста нисък, и това не било проблем за някои вредители. Как действате с децата, когато излизат там. Аз мисля да вдигнем нивото на парапета това лято.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #78 -: Април 17, 2008, 10:40:01 am »
Касси, то може и да не е опасно да бръкне с пръстче вътре, ама представи си ако се засили с една вилица към контакта. Ние трябва да вземем предпазни мерки, пък те ако искат, нека са си хрисими и кротки дечица. : :wink:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Здрава, слънчева и усмихната седмица!- 14.04- 20.04..
« Отговор #79 -: Април 17, 2008, 10:50:28 am »
Moмичета тази година ще се провежда за пръв път у нас следното мероприятие:

http://www.bforum-bg.com/?inc=page&id=243&s_id=1&lang=bg

Има и щандове, за който се занимава в тази сфера. Мисля наскоро една майка откри детски център - ще й е полезно.

Под патронажа на Меглена Кунева е /не, че я харесвами е кадърна, ама все пак е фигура/.

Поздрави!

"Проблемно забременяване" също е включено като тема за обсъждане и инфо.  "Зачатие" предполагам знае за мероприятието.
« Последна редакция: Април 17, 2008, 10:53:48 am от Nina »