0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата - 03.03 - 09.03
« Отговор #120 -: Март 09, 2008, 13:33:30 pm »
И аз не съм чела близнашката тема, но разбирам, че трябва силно да стискам палци и го правя!
За помпата - аз също ползвам ръчната на Авент, доволна съм от нея и се надявам още дълго да си я ползвам...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата - 03.03 - 09.03
« Отговор #121 -: Март 09, 2008, 14:37:07 pm »
Искам да питам мамите,които са били с високо кръвно през бременността - кога ви се нормализира кръвното.Аз реших,че като съм родила,вече няма нужда да се следя и да пия лекарствата,но вчера кръвното ми беше 145/105,което за мен е много.

Зори, при мен кръвното беше високо също около 2 седмици след раждането и пиех допегит. даже кардиоложката на Майчин дом, която дойде за консултация, каза, че и аспирина трябвало да подновя в ниски дози, но аз не го пих повече.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмицата - 03.03 - 09.03
« Отговор #122 -: Март 09, 2008, 17:30:21 pm »
Момичета,
мноооого ви благодаря на всички за пожеланията и за стиснатите палци. Прегръщам ви всички!  :bighug:
Както гледам, препоръчвате ръчната на Авент. Утре я купувам, та да видим с нея как ще се справя. Ще си взема също и контейнери.

Мармотче,
благодаря ти много, но не е нужно чак такива жертви да правите за мен. :)
Относно падането, не мисля, че трябва да ангажирам някого, за да изляза аз. Аз вече по-смело обикалям насам-натам и в къщи щетам. Обичам сама да се справям, а не да искам помощ.

А на вас на кой ден след секциото ви тръгна кърмата?

« Последна редакция: Март 09, 2008, 18:08:36 pm от Милена Б »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Седмицата - 03.03 - 09.03
« Отговор #123 -: Март 09, 2008, 19:15:49 pm »
Зори, честито бебче! Тъй като доста време не четох съм изпуснала радостната новина!
Матей - 1.04.2006 г
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата - 03.03 - 09.03
« Отговор #124 -: Март 09, 2008, 19:21:12 pm »
Миленка кураж и много стиснати палци и от мен и един съвет, позволявай на хората да ти помагат. И аз съм като теб, разчитам само на себе си и всичко мога сама, но понякога найстина ти идва в повече, а тогава никой няма и да се сети, че имаш нужда от едно рамо :D. Ти си знаеш най-добре.
Nia все не се засичаме, пиши ми на лични как сте. Мони от снощи е с хрема и температура, аман от алергии, вируси и сие. :(
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата - 03.03 - 09.03
« Отговор #125 -: Март 09, 2008, 20:16:37 pm »
о, ние сме с хрема от 2 дена.нищо друго, само хрема.давам чайове, лимони, мед и 1 спрей пръскам Еуфорбиум.ще видим до къде ще я докараме.струва ми се,че целогодишно има вируси.първо грипа,сега почват пролетните,после дрискащите летни.....бързо да се оправя Мони.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата - 03.03 - 09.03
« Отговор #126 -: Март 09, 2008, 22:23:49 pm »
Миленка,аз уж започнах да раждам нормално,но накрая приключихме със секцио.Кърмата не ми дойде ей така,а започнах да се стимулирам с помпа на 3-тият ден - през 2 часа ,по 10 минути всяка гърда.Слагах си и топли компреси и пиех много течности-поне 2л. вода на ден.На 3-тият ден от стимулацият ми тръгна кърмата,преди това нямаше и капка ,но не се отказвах.
 Успех!
<br />