0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #100 -: Февруари 14, 2008, 23:30:45 pm »
Мешко, то и на Нан-овете за по-малките цените се смениха поне 3 пъти тука за няколко месеца. И май не само, днес в едната аптека, където проверявах за Джуниър за Пердето, фармацефтката каза, че действитлено последните месеци цените на млеката са ужас.
Явно и в София има проблем с Джуниър-а. В единия магазин имаше един татко, който се суетеше за това мляко, а в едната аптека цъфна още един, който каза, че и в кв. Емил Марков е обиколи и няма. Обади се моя приятелка с бебешки магазин в складовете - няма, на други снабдители - няма.  :? Добре бе, може ли и с бебешките храни да спекулират да му се невиди. Ако е така де. Но невярвам вносителите да не са информирани ако има промени. Струва ми се много тъпо, дори и да има промени да няма период, в който да се предлагат и двата вида - старо и ново. Ми да предвидят. Или сега си седят на склада и чакат нови цени....тъпо.

Перденце, дано Мини уреди, аз в моя район ударих на камък, пък Тони бой е симпатичен, не бива без мляко да остава детето  :?
*
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #101 -: Февруари 15, 2008, 08:38:55 am »
Да ви споделя последно, че писах на Нестле и те даже веднага ми отговориха.
Естествено не споменаха поради какви съображения липсва от търг.мрежа млякото, но ме "увериха" че от другата седмица ще се намира. Бая им се троснах в мейла, ама това е абсурдно просто, запасявах се когато бяхме на АЛ110, че пак трудно го намирахме и с поръчки, но не вярвах че и с това АМ ще е така. Аз и без друго имам складирани какви ли не каши, пюрета, ще складирам и АМ вече.
Мини ще свърши прекрасната добрина, обещавам да я черпя когато се видим, мисля на ДРЗ-2008 да е. :D

Ами такива ти ми работи, замествам с други неща, а малчо вчера се е изхождал 6 пъти и снощи плака ужасно от коремни болки, що така това мойто дете незнам. :(
« Последна редакция: Февруари 15, 2008, 08:43:13 am от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #102 -: Февруари 15, 2008, 09:29:23 am »
Горкото дете!!!
Наде, ние скорпионите все коремите ни са проблемни! майка ми и тя в чудо се е виждала с мене! И сега пак ха съм пила хапове става ужас!
Кажи сега намери ли мляко! Моя ще ходи на обяд за пюрета до нашто "депо", да провери ли за Тони бой за мляко?!?
*
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #103 -: Февруари 15, 2008, 09:51:22 am »
Ванче със сигурност няма да намериш това АМ, но  :thankyousign: и  :bighug:
Мини ще помогне, намерила е мляко. Благодаря ви маменца за подкрепата. Бъдете вие и дечицата ви здрави. :balk_21: :hug2: 
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #104 -: Февруари 15, 2008, 12:00:47 pm »
.....ние скорпионите все коремите ни са проблемни!
Абсолютно! Аз от година и осем месеца съм със съвсем нередовен стомах. Преди това се ядваше някак си положението. :?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #105 -: Февруари 15, 2008, 14:43:51 pm »
Момичета, дали сме си говорили вече за детски зъболекари? Контакти някакви?
На Симеон му расте един зъб от долните не от венеца, а от основата на венеца, та ми се ще да го погледне някой...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #106 -: Февруари 15, 2008, 14:50:16 pm »
Ultra, щом не е от където трябва, най-добре директно на ортодонт да го заведеш. За съжеление нямам идея къде точно има в София, по едно време бях търсила за мен да ходя, но изникнаха други неща и ортодонта остана на заден план.

Да ви се похвалим, ние от оня ден вече се обръщаме от гръб по корем :). Вече задобряваме, защото първия път беше свързан с пъшкане и рев ;).


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #107 -: Февруари 15, 2008, 15:24:35 pm »
Гери, честито  :lol:. Сега вече никакво оставяне без наблюдение и особено в края на дивана например :wink:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #108 -: Февруари 15, 2008, 15:29:30 pm »
Ултра незнам това което описваш, дали е притеснително или е като при Тони. Първият горен кътник когато пробиваше, изглеждаше точно не на място, тоест странично в основата на венеца, все едно имаше огромен цирей. Отначало се шашнах, но после само наблюдавах, когато се показа цялото зъбче, си беше точно на мястото. :)
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #109 -: Февруари 15, 2008, 16:04:59 pm »
Ох, Перде, мерси, че се включи! Наистина изглежда не на място, сякаш ще се пръсне венеца. Ама понеже с другите 8 зъба нямаше такъв ефект, а и моите нямам спомени как са расли :wink: та ми беше напрегнато.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #110 -: Февруари 15, 2008, 16:14:23 pm »
Ако е кътник, както казва Пердето, много е възможно да е точно така. Ние в момента очакваме /или след някоя седмица/ появата на кучешките.
Тук има доста имена и адреси: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=115765.0
*
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #111 -: Февруари 15, 2008, 17:23:13 pm »
Ултра, така както го разбрах от описанието ти - на Симона досега 4те излезли зъба (горни и долни  централни резци) точно така изглеждаха, бяха се очертали силно и все едно щяха да излизат напред, а не надолу/нагоре.

Аз ходя в стоматологичен кабинет, където работят мъж и жена - жената е детски стоматолог. там мисля да водя Симона за в бъдеще. ако те интересуват координати - пиши ми.
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #112 -: Февруари 15, 2008, 17:48:33 pm »
Момичета, поради грипавото време явно ще пропусна училищата за бременни. Има ли някъде в нета показани масажите, които се правят на бебето?

http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_3_3

ето тук е пусната цяла книга за масажите и гимнастиката по месеци - със снимки.
аз по това нещо съм правила масаж и гимнастика - съвпадаше с указанията на педиатъра.
« Последна редакция: Февруари 15, 2008, 20:49:55 pm от jam »
*
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #113 -: Февруари 15, 2008, 18:00:27 pm »
вера, в нета не знам, но продават книжки по книжарниците.
в училище за бременни ма-ма можеш да си запазиш час само за теб, в удобно за двете страни време.


*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #115 -: Февруари 15, 2008, 20:51:41 pm »
Цитат
Момичета, поради грипавото време явно ще пропусна училищата за бременни. Има ли някъде в нета показани масажите, които се правят на бебето?

http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_3_3

ето тук е пусната цяла книга за масажите и гимнастиката по месеци - със снимки.
аз по това нещо съм правила масаж и гимнастика - съвпадаше с указанията на педиатъра.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #116 -: Февруари 15, 2008, 21:19:16 pm »
Моми4ета как дезинфекцирате игра4ките ,които не се перат(музикални от плат)?
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #117 -: Февруари 15, 2008, 22:55:40 pm »
Шакира, само с пране. В този момент, когато всичко започна да минава през устата, започна и края на стерилизацията у нас.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #118 -: Февруари 15, 2008, 23:06:16 pm »
а накрая спираш и да ги миеш, Васи :)
като беше месечинче, част от задължителната вечерна миячка беше цялата огромна купа с играчки. всеки божи ден.
сега не помня откога не съм ги мила.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #119 -: Февруари 16, 2008, 07:02:16 am »
Цитат
Моми4ета как дезинфекцирате игра4ките ,които не се перат(музикални от плат)?

Със спирт 95% - хубаво мажа повърхността, след това изчаквам да изсъхне и изветрее спирта и давам.