0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #140 -: Февруари 17, 2008, 18:33:24 pm »
Аз си знаех, че има нещо гнило в таз попара! Но реших да видя вие какво правите, все пак.   :P

Мини, защо "никога"? Ти си я мразела като дете или нещо друго?

Стеф, ама Али е почти на 8, ОБАЧЕ, най-важното, от няколко дни си отказва млякото! Само като го види и започва да се муси. Зеленчуковото, плодовото, кашата с пресни плодове и ориз си ги хапва с апетит, водата я вижда прозрачна и пие, но мляко не иска и затова искам да оставя само сутрешното и вечерното мляко.

Стефи и Джам, добре де, ама не става ли много каши за деня? Отказах се от нишестения кисел, щото да ви слушам като си нямам работа  :wink:, останахме следобед на оризова каша с пресни плодове, като плодовете са много, оризовото брашно-по-малко. СЕга и сутрин ли да давам каша пак? Не ми се иска толкоз каши, макар че то и сухарът какво ли пък е друго освен модифицирана попара...Пък като прочетох етикета на Пападопуловските сухари, мале, малеее...

Детето ми е ящничко и едричко. Само с плод като Нина няма да мине...

Аз плЮс това съм ограничила кашите само до безмлечни, щото уж да сме си с нашето АМ, пък то асортиментът на безмлечните не е голям...Ха сега, де...
Alexandra
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #141 -: Февруари 17, 2008, 18:46:16 pm »
Щото Мари, като ни вкараха в болницата с измислена диагноза една лекарка ме овика и ме приравни на нивото на малцинствата, щото видете ли на 8 месеца детето не било яло попарка, а пък и имам наглостта да я кърмя още
ей за тва, от яд към тая  :x
пък и какво ли печели от хляб, масло и захар
изключая сиренето, което в момента предлагам с кус кус-а и в някой от обедните менюта, които й готвя
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 11.02.-17.02. - здрава и весела!
« Отговор #142 -: Февруари 17, 2008, 20:45:18 pm »
Мари, ами Деси никога не е откзавала мляко. Но попарата/сухара съдържа глутен, т.е. ако си въвела глутен, то тогава давай, няма проблем. Дали ще даваш попара, кускус със сиренце, каша, все тая :)

Аз никога не съм давала два пъти на ден каша, струва ми се прекалено особено при деца които наддават добре, излишно помпане е. А и след годинката спрях да давам изобщо.
Сега се сетих, плазмон имат бисвити на прах безглутенови, продават се в кутии, можеш да пробваш да й слагаш в млякото в 10.