0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Dona

Re
« Отговор #20 -: Декември 21, 2004, 17:17:49 pm »
Доста се развеселих:) При моя доктор си ходя от много години и не мога да отида при друг. Не знам дали е правилно лечението и аз се чудя защо не ми прави други изследвания. Не се намира добър доктор много лесно. Ако някой знае добър да ми препоръча?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Клостилбегит
« Отговор #21 -: Декември 21, 2004, 18:18:45 pm »
С направление или искаш да плащаш?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Re
« Отговор #22 -: Декември 21, 2004, 23:50:27 pm »
Цитат на: Dona
Доста се развеселих:) При моя доктор си ходя от много години и не мога да отида при друг. Не знам дали е правилно лечението и аз се чудя защо не ми прави други изследвания. Не се намира добър доктор много лесно. Ако някой знае добър да ми препоръча?


това, което прави твоят доктор, е непрофесионално!
да те тъпче с хормони, без да проследи по никакъв научен начин какъв е ефектът от тях.... това е направо престъпно!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Starlet

Клостилбегит
« Отговор #23 -: Декември 22, 2004, 16:44:23 pm »
Съгласна съм с jam. Наистина е непрофесионално и некоректно все пак си в София и с риск да засегна някой дори и в провинцията една част от лекарите не постъпват така.
здравей
« Отговор #24 -: Декември 22, 2004, 20:21:51 pm »
Ама Дона можели такова нещо иди се консултирай и с друг лекар не го сменяй като толкова го харесваш но все пак ти имаш цел нали.....
И аз съм пила Клостобегит когато правих инсетата, но първо дозата беше съвсем друга и ме гледаха на УЗД редовно, то твоя доктор как е сигурен че ти овулираш не го знам. Има много добри доктори в София избор има както се казва. :cry:
Поздрави
*

    Дона

Клостилбегит
« Отговор #25 -: Декември 27, 2004, 12:53:59 pm »
Здравейте и Честита Коледа на всички! Аз до момента ходя на платен доктор. Някой има ли впечатления от гинеколога в поликлиника Медива?
*

    Mira

Клостилбегит
« Отговор #26 -: Януари 05, 2005, 15:41:11 pm »
Zdraveite! I az sum na Klostilbegit veche 5 meseca - purvite 2 pieh po 1/2 hapche ot 5-9 den na cikula, sled tova po edno na den. Imam endometrioza i operacia s mahnat desen yaichnik i truba. Predi da zapochna s Klostilbegit imah neredovna ovuracia, sled kato go  pia vseki mesec imam ovulacia / hodia na ginekolog za folikulometria + meria i temperatura + pravia testove za ovulacia/. Otdelno pia i Dufaston ot 16-25 den na cikula. Za sega niama nikakuv rezultat:(. Klostitbegita go ponasiah mnogo dobre do minalia mesec, bez stranichni efekti, dokato poslednia mesec beshe koshmarno izjiviavane sus silni bolki v iaichnika i cesti promeni v nastroenieto.
Dona, i az te suvetvam da se konsultirash i s drug lekar. I az kato teb viarvah che shtom si dovolna ot edin lekar triabva da hodish samo pri nego - rezultatut ot tazi mi glupost e che sum veche bez edin iaichnik!

Ako ima i drugi momicheta s endometrioza molia da mi pishat!
Клостилбегит
« Отговор #27 -: Януари 06, 2005, 15:55:46 pm »
Някой успявал ли е да забременее първият месец от ползването на кломид?
*

    Mira

Клостилбегит
« Отговор #28 -: Януари 06, 2005, 17:21:59 pm »
Edna priatelka zabremenia na chetvurtia mesec ot priemaneto na Klostilbegit.
Клостилбегит
« Отговор #29 -: Януари 07, 2005, 10:55:03 am »
Цитат на: adriana77
Някой успявал ли е да забременее първият месец от ползването на кломид?

Мила, както със стимулация с Кломид и подобни, така и без всякаква стимулация едни жени забременяват още от първия път, други чакат години. Аз например пих Клостилбегит /същото като Кломид само, че е друг производителя/. Пих го 6 месеца и още нищо.
Просто искам да ти кажа да не се отчайваш, ако не стане от първия път. Аз ти пожелавам да стане най-много от втория, третия месец.
Бъди оптимист, живей с мисълта, че  "ще огрее слънце и на нашата улица някой ден"!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Валентина

Клостилбегит
« Отговор #30 -: Януари 07, 2005, 15:46:49 pm »
Хей... знаете ли, аз съм много скептично настроена към прекалено честото гледане на ултразвук. Самата аз цели 3 години ходих по 3 пъти на месец на ултразвук при лекар от Медицинска академия и му плащах и накрая, когато той ми препоръча Инвитро като последен шанс, отидох при лекар от провинцията. Тя само смени дозите и без ултразвук, само с температура и разговори по телефона стана на третия месец.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Клостилбегит
« Отговор #31 -: Януари 07, 2005, 16:18:00 pm »
Валентина, гледането на ултразвук само по себе си не лекува. Това е диагностично средство.
А приемът на Клостилбегит/Кломид без мониториране на растежа на фоликулите е медицинско престъпление. Също така, престъпление е предписването на Кломид в продължение на повече от 3-4 цикъла без почивка и над 8 цикъла изобщо! В този смисъл и двамата лекари, които са те лекували, за мен са престъпници.

Чудесно е, че си забременяла, пожелавам ти много здраве и успешна бременност, но от един случай обобщения не бива да се правят.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    siu4ka

Клостилбегит
« Отговор #32 -: Януари 17, 2005, 14:46:46 pm »
аз го пия вече 10 месеца по предписание на д-р Методий Генов от "Света София",той казва че няма страшно. лично при мен първия месец ми беше кофти но после не го усещах.е,още не съм забременяла въпреки че няма видима причина. правила съм си всичко- цветна снимка,всички хормони бяха наред,спермограма-60 млн.,антитела- имах някакви положителни-пих много хапчета. сега се чудя дали да сменя д-ра.ако знам кой ще ми помогне веднага ще го посетя. дайте ми съвет
*

    Дона

д-р Методий Генов от "Света София"
« Отговор #33 -: Януари 17, 2005, 14:51:10 pm »
Какво ви е мнението?
*

    Фани

Klostilbegit i okosmiavane?
« Отговор #34 -: Януари 17, 2005, 15:08:22 pm »
Vuzmozno li e da se poiavait poveche kosmi ot klostilbegita?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Клостилбегит
« Отговор #35 -: Януари 17, 2005, 15:34:05 pm »
Цитат на: siu4ka
аз го пия вече 10 месеца по предписание на д-р Методий Генов от "Света София",той казва че няма страшно. лично при мен първия месец ми беше кофти но после не го усещах.е,още не съм забременяла въпреки че няма видима причина. правила съм си всичко- цветна снимка,всички хормони бяха наред,спермограма-60 млн.,антитела- имах някакви положителни-пих много хапчета. сега се чудя дали да сменя д-ра.ако знам кой ще ми помогне веднага ще го посетя. дайте ми съвет


определено сменяй доктора!!!!
много лошо мнение имат доста момичета за този доктор, аз също имам лошо лично впечатление от една единствена среща с него. а и нищо да не знаех за този д-р, само като чуя, че 10 месеца те тъпче с клостил без ефект и продължава да ти го дава - бих си съставила лошо мнение....

прочети форума, рубриката за клиники, мнения и лекари, също така и рубриката за асистирани технологии и си подбери сама клиника или лекар.
в света софия също има добри лекари, но този Генов не е между тях.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Клостилбегит
« Отговор #36 -: Януари 17, 2005, 15:39:09 pm »
Абе където, каквото съм чела Клостилбегит се пие не повече от 6 месеца без прекъсване. Ама ти казваш, че хормоните са ти добре?! Защо го пиеш тогава? И моя доктор казваше, пий няма страшно, ама като мина 6 месец каза спирай - почивка.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Клостилбегит
« Отговор #37 -: Януари 17, 2005, 15:58:30 pm »
Момичета и аз се присъединиш този месец към вас. От 5-я ден на цикъла започнах да го пия и на 12-я ден трябва да ходя на УЗИ, за да видим какво е положението!
Стискайте палци, защото аз залагам големи надежди и дано най- после видя и аз двете чертички! :oops:
... но може би ще падна този месец от доста високо! :(
Клостилбегит
« Отговор #38 -: Януари 17, 2005, 16:20:01 pm »
Мило, а по-ведро. Дано да стане от първия месе.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Клостилбегит
« Отговор #39 -: Януари 17, 2005, 16:31:28 pm »
Дай Боже, но вече не вярвам на чудеса! :cry:
Пък и като чета колко време се пие лекарстовото и няма голям ефект, та при мен ли ще има!? :(