0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #120 -: Януари 10, 2008, 15:34:18 pm »
При бабинките - по пижамка, да не се тормозело на баба златото  :wink:
При мама - по домашни дрешки - не съм забелязала да се тормози особено въпросното злато - спи си кат пън.
Много ме развесели :balk_103:.
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #121 -: Януари 10, 2008, 15:40:17 pm »
Честит първи рожден ден на Дара.Много здраве и късмет, а мама и татко много да я слушат.
  • Честита месечинка на бебоците
  • Всички боледуващи бързо да се оправят.
[/b][/color]
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #122 -: Януари 10, 2008, 15:49:21 pm »
Ох, имам страхотна новина...
Помните ли бях ви писала, леле така се вълнувам,че бъркам клавишите, за моя супер близка приятелка(аз съм и кума) с 2 кретенски ин витро опита при Тодоров.
Е, та тази моя приятелка подаде документи за осиновяване и днес са ги одобрили за осиновители на една малка кифла на година и 3 месеца.
Лелеееееееееееееееее дано това да е тяхното детенце
Аз ще се побъркам до вторник, когато им е срещата, за тях незнам
В очакване ....
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #123 -: Януари 10, 2008, 16:06:57 pm »
Честит първи рожден ден на Дара, да е много здравичка и да радва мама и тати!

На всички болни да се оправят! Маските въряат добра работа, когато някой е болен!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #124 -: Януари 10, 2008, 16:47:45 pm »
Мече,честита месечинка на твоите момченца!!!Много сладки са станали!
Фуси,и аз се развълнувах за твоята кумица(нали така се пада).Дано това да е тяхното момиченце,дано,дано!Да кажеш после какво е станало,моля те :).А ние ще им стискаме палци.
Да ви се оплача от нашия термометър на Чико.Електронен е,купих го за детето.Отчита с близа 1 градус по-малко.Не може на мъжа ми температурата да му е 35,8 ,не е толкова студенокръвен :lol:.После я мери с живачен-36,9 отчете.
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #125 -: Януари 10, 2008, 17:07:08 pm »
Мда, много е тъжно когато някой любим човек си отива/де без значение на колко е години. Ние
погребахме баба ми на 31.12, беше толкова добра, интелегентна жена, можеше всичко, беше перфектната домакиня, а как вкусно готвеше, а какъв вкус към красивото и изящното имаше, абе една истинска дама от миналия век :)
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #126 -: Януари 10, 2008, 17:36:10 pm »
Голям съм заплес... Мече, честита месечинка на малките мечета, да са ти живи и здрави и да се слушате взаимно! :)

Фуси, страхотна новина, дано малката принцеса да се окаже тяхната сбъдната мечта!  :crossfingers:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #127 -: Януари 10, 2008, 17:52:21 pm »
:balk_16:Честита месечинка на :babyflips: :babyflips:Мечетата!



 yahoo_17 yahoo_17Здрави да растат,  :flower:Мама Мецанка да е спокойна!

Фуси :sunshine: със цялото си  :heartbeat: се моля това да е тяхната звездичка!

:hug2:Стефи как сте, как е Деси?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #128 -: Януари 10, 2008, 18:01:30 pm »
Видимо по-добре, има само кашлица. В къщи сме си вече, ще пием една седмица сиропчета и дано се оправи на цяло :)
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #129 -: Януари 10, 2008, 18:20:52 pm »
Фуси, стискам палци, дано си я познаят! Дано!
Цветенце, здраво ме хвана за гърлото това дето си написала...
Перденце, аз малката я оставям по боди и я пъхам в спалното чувалче. Ако ме домързи, гледам поне чорапогащника да махна, че да му е по-свободно докато спи на диването.
На меченцата честита месечинка :)!

Каси, добре сме, щом Елица е здрава друго не ми трябва. Сега се моля за възможно най-скорошен цикъл, че иначе... лошо ми се пише. Тая гадна задна хрема още не е изчезнала напълно, нито сухата кашлица. Спрях сиропите обаче, щото ми разказаха играта. Дали заради алкохола в съдържанието, от друго ли - не знам, но ми се възпали езика и всичко стана с вкус на черен пипер... Много гаден тоя вирус, много!

Да сте здрави и спокойна вечер на всички!
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #130 -: Януари 10, 2008, 18:30:59 pm »
Джоши, аз имам два бебешки и двата дават с 1 градус надолу. И все забравям да питам нарочно ли са така  :?. Имам и един на Чико педиатричен живачен, ама само дето немога да му видя живака. И все забравям да погледна в някой магазин, моят ли е без живак или незнам. От три термометъра, нито един за свят.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #131 -: Януари 10, 2008, 19:01:57 pm »
Ама да не би верно да ги правят с 1 градус надолу 8O?Не се бях сегила за това.Може.
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #132 -: Януари 10, 2008, 19:40:33 pm »
За водните термометри-разбирам. Да не попарим децата като ги къпем. Ама за тез за треска...  8O Сега и аз ще проверявам моите. Тя, баба й, хубаво ми вика, че в хладка вода си къпем детето. Ще излезе, че не е 37, ами 36...

Моля ви се! Моля ви се! Ново 5 в Ямбол. Счупил се водотласкачът и сега 3 дни няма да имаме вода в целия град. Ще топим сняг от тротоарите за WC. Намери начин общината как да почисти града!  :lol: Ох, да не се смея много, че ще ми се приходи до тоалетна, а няма водаааа...  :lol:
Alexandra
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #133 -: Януари 10, 2008, 21:41:39 pm »
Темата за бабите ме разрева, отдавна си мисля аз, като гледам дядо ми. Лятото имаше 3 инсулт и едва крета вече. А аз него много, ама много го обичам. Защо близките ни и хората който толкова обичаме си отиват.  :( Аз не искам. Дядо ми и баба ми са ме гледали. Той беше с огромен корем и като бях малка и мама отиваше на работа, отваряше вратата и ме пускаше в тяхната стая. Той си лежеше а аз си слагах главата на корема му. Много ми беше интересно как мърда като диша :lol: Детска му работа. А сега е слаб като цигулка. :( Все пак двайсет и отгоре години са минали от тогава.Но като вляза в тях да ги видя все ми се ще да сложа глава на огромния корем :(.
Имаше един дядо пред нас, едвам ходят с бабата. дядото почина онзи ден. Те често седяха на терасата и гледаха навън. Днес гледам само бабата и си мисля. Как ми липсва дядото на мен, а какво ли и е на бабата :(. И така, нали и бабата на мъжа ми живее с нас. Уж свекърва ми щеше да я взима естествено излезе поредното напразно дрън дрън.
А и е майка, и си мисля, какъв човек трябва да си, майка ти вече едвам да гледа а ти да не щеш да си с нея. Да идваш в седмицата три пъти за два часа :(. И се чудя на първи когато наваля страшно много сняг, тръгна бабата по двора, мъжа ми разриваше снега и беше изчистил вече пътечките навсякъде и по едно време вика ли вика. Объркала се в снега и не може да влезе в къщата. Хванала из преспите :(. Ако ние не бяхме тук и идиотката свекърва ми я гледаше както сега, как щеше да оцелее тази жена :(. едно е сигурно, когато остарее свекърва ми ще я гледам както тя гледа майка си, но наполвина по зле щото не ми е майка амо свекърва :(.
И такива ми ти мисли тровят сърцето ми напоследък :(

Фуси дано всичко е наред с детенцето и бъдат скоро красиво семейство :)
Честита месечинка и на мечетата. да растат здрави и умни дечица. :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #134 -: Януари 10, 2008, 23:36:24 pm »
Благодаря ви, милички, за топлите думи!

Фусита, страхотна новина! Дано всичко мине добре!

Честита месечинка на малките мечета - да растат здрави и силни момчета!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #135 -: Януари 10, 2008, 23:42:35 pm »
Честита годинка на дългокосата Дара, да расте здраво, усмихнато и щастливо дете, да радва мама, тате и всички близки с палави игри и веселби.
Честита месечинка на всички бебоци.
Стефания ще става лекар  /според традициите, които повеляват предметите наречени при прощапулка/ :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #136 -: Януари 11, 2008, 00:08:44 am »
Фуси, супер новина, дано скоро са трима :D
Мече, честита месечинка на малките меченца - да са здравички и весели да радват мама и тати.
Стефи, айде тва последно вече да е бе. То се пощури тва Деси таз зима, ааааааааа :wink:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #137 -: Януари 11, 2008, 00:10:57 am »
Честита месечинка на сладките мечета! Да слушкат мама и да растат здрави и засмени!  :D  :D

Хубаво е, че всички лека полека оздравявате.  :D

Ах, тази Стефания, лекар ще става  :D, мини, много е хубаво това!  :wink:

Фани, радвам се за твоите близки, чудесна новина, дано скоро гушкат своята златна принцеса!  :D





София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #138 -: Януари 11, 2008, 09:46:40 am »
Момичета, има ли зимни спални чувалчета с ръчички или всички са без?
Re: Седмицата започва с празник 07.01-13.01.
« Отговор #139 -: Януари 11, 2008, 09:58:31 am »
има
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!