0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1100 -: Януари 27, 2008, 12:28:52 pm »
Добро утро момичета:)
Та така, станахме, ошетахме, изпрахме...и т.н. и сега вече можем да пишем:)
Аз да се похваля: Цяла нощ една капка не е капнала...вчера явано след водопада нищо не е останало...днес едва църцори:) Абе вижда му се края на почивката и после пак на тръстиката, здрава работа:)
Днес на ловджиите успех пожелавам, а на другите да се научат да рисуват две чертички, не само една като мене и някои други тук (да не споменавам имена):)
Лек ден на всчики:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1101 -: Януари 27, 2008, 17:56:40 pm »
Здравейте и от мен за днес.Аз тези дни съм в очакване да не ми дойде, обаче от 4 дни поддържам една температура 37-37,2.Как мислите на какво се дължи?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1102 -: Януари 27, 2008, 18:00:47 pm »
Аз съм с такава температура от овулация до менструация.Или просто термометъра ми е развален.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1103 -: Януари 27, 2008, 18:01:29 pm »
за мен не е обичайна температурата
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1104 -: Януари 27, 2008, 18:03:12 pm »
И за мене, но от три месеца ми е такава. Пусках си кръвна картина дори заради нея и няма причина.После порових и прочетох че при много момичета се е случвало.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1105 -: Януари 27, 2008, 18:17:33 pm »
Доми стискам палци това да е предвестник на  :bfp:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1106 -: Януари 27, 2008, 18:45:23 pm »
Здравейте, момичета!
Аз на 100% оставям бебеправенето за следващия месец. Днес при мен ОВУ е налице, но мъжлето е с гаден грип и от вчера е на легло..... :(
clevergirl_75, успя да ме развеселиш  :)
Приятна вечер на всички  :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1107 -: Януари 27, 2008, 18:55:59 pm »
Здравейте, момичета!
Аз на 100% оставям бебеправенето за следващия месец. Днес при мен ОВУ е налице, но мъжлето е с гаден грип и от вчера е на легло..... :(
clevergirl_75, успя да ме развеселиш  :)
Приятна вечер на всички  :bighug:


Бе я му дай един парацетамол и се мятайте. :D Да се напъне малко.Нищо няма да му стане.Даже е доказано че при секс по-бързо се оздравява от грип.Така ще свършите две полезни работи.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1108 -: Януари 27, 2008, 19:02:08 pm »
Здравейте и от мен за днес.Аз тези дни съм в очакване да не ми дойде, обаче от 4 дни поддържам една температура 37-37,2.Как мислите на какво се дължи?
И аз от 3-4 дена поддържам температура 37.2 и не знам на какво се дължи. Искрено се надявам и моля да е чудото, което чакам...
Don't worry, be hippy
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1109 -: Януари 27, 2008, 20:32:55 pm »
Ей, вие с високите температури, ми какво ще правите през лятото :P
vessska, DOMI123 хайде момичета, отсрамете ни:) :crossfingers:
Pepka напълно подкрепям Pukanka, хващай го за ушите пък може и с един куршум два заека - мъжа здрав и бебето готово направено:)
Хайде лека вечер на всички и да не вземете да изпуснете яйцата:)
А на другите дето не чакат, пожелавам да си чакат 9 месеца:)
Аз отивам да потренирам, че след няма и 10 дена ще гоним и ние яйца, та да сме подготвени :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1110 -: Януари 27, 2008, 21:02:28 pm »
Здравейте, момичета!
Аз на 100% оставям бебеправенето за следващия месец. Днес при мен ОВУ е налице, но мъжлето е с гаден грип и от вчера е на легло..... :(
clevergirl_75, успя да ме развеселиш  :)
Приятна вечер на всички  :bighug:


Бе я му дай един парацетамол и се мятайте. :D Да се напъне малко.Нищо няма да му стане.Даже е доказано че при секс по-бързо се оздравява от грип.Така ще свършите две полезни работи.
:lol: :lol: хапчета пие с шепите, ама все му е зле... хммммм, ще взема да  ви послушам съвета. Ще му предложа друг лек, така де няма само с химии да се мъчи   :balk_68:   :balk_600: 
Pukanka, clevergirl_75, благодаря ви   :cuddle:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1111 -: Януари 27, 2008, 21:03:06 pm »
Доми,Веска ,вие сте ни надеждата  :D,а тази висока БТдано е за хубаво :bfp:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1112 -: Януари 27, 2008, 21:06:13 pm »
vessska, DOMI123 хайде момичета, с високите температури да стигнете до  :bfp:
Pepka и аз напълно подкрепям Pukanka, действайте, аз на това му викам "лечение"  :lol:
Хайде залавяйте се за "работа" всички и да вземете да хванете яйцата  :D
И другите дето не чакат, пожелавам да не дочакат 9 месеца:)
Аз след малко отивам да поддържам формата, че след една седмица ще гоним и ние яйца, та да сме готови. Утре доки ще каже как се развиват яйчицата и кога ще "снасям", от което ще зависи кога ще ми е инсето - вероятно до края на седмицата или началото на другата ...
Нещо ми е като "на шега" и хич нямам вяра, че нещо ще се получи, ама все пак да се пробваме и ние...   
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1113 -: Януари 27, 2008, 21:54:05 pm »
Здравейте, момичета!
Аз на 100% оставям бебеправенето за следващия месец. Днес при мен ОВУ е налице, но мъжлето е с гаден грип и от вчера е на легло..... :(
clevergirl_75, успя да ме развеселиш  :)
Приятна вечер на всички  :bighug:


Бе я му дай един парацетамол и се мятайте. :D Да се напъне малко.Нищо няма да му стане.Даже е доказано че при секс по-бързо се оздравява от грип.Така ще свършите две полезни работи.
:lol: :lol: хапчета пие с шепите, ама все му е зле... хммммм, ще взема да  ви послушам съвета. Ще му предложа друг лек, така де няма само с химии да се мъчи   :balk_68:   :balk_600: 
Pukanka, clevergirl_75, благодаря ви   :cuddle:


Като не помагат лекарствата, слагай жартиерите. :wink:Белезници и други такива разни ако има още по-добре. :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1114 -: Януари 27, 2008, 22:12:53 pm »
Като не помагат лекарствата, слагай жартиерите. :wink:Белезници и други такива разни ако има още по-добре. :lol:

Ха ха ха  след малко, като се прибера ще яхна метлата и .... да му е яко  :jump12:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1115 -: Януари 28, 2008, 01:25:31 am »
Fatalwoman, :bighug: Дано утре всичко мине добре, бързо да се възстановиш и скоро пак да ни зарадваш!!! Ще видиш, че следващия път всичко ще мине добре и ще си гушнеш бебчето накрая :D
Момичета от ОВУ групичката, стискам палци всички да сме хванали яйцето и да сме забъркали бебето :crossfingers: :crossfingers:
Аз този месец голяма каша направих с БТ :oops: Мерих я все по различно време, имахме гости цяла седмица, та на няколко пъти пийнах по малко за компания, лягах си късно и нищо не се разбира от графиката. Дано поне тестът е засякъл правилно...
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1116 -: Януари 28, 2008, 06:56:35 am »
Я сега си кажете коя от вас яха метлата снощи? :P