0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1060 -: Януари 25, 2008, 21:48:20 pm »
Това ще е най-хубавата коледа за всички ни ако стане така, всички да райдаме и да има бебебум :D
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1061 -: Януари 25, 2008, 21:55:38 pm »
дано, дано, и аз съм с двете ръце за бебебум2008,
в който всички да участваме  :blowingdust:


*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1062 -: Януари 25, 2008, 22:13:52 pm »
Здравейте момечета,
поздравявам ви за хубавото форумче. От няколко дни ви чета писанките и най-накрая реших и аз да се включа.  :balk_83:
Ние с моито чочи сме младоженци и много искаме бебче, затова реших да поразровя нета и попаднах на вас момичета
закоето много се радвам. надявам се да не ми се сурдите ако сгафя нещо, защото още не сам толкова навътре в нещата като вас
на Маги искам да кажа да не се отчаива а да си направи нов тест само че на друг произвадител, защото тестовете понякога лужат или най-добре отиди на лекар, миличка успех ти йелая
 

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1063 -: Януари 25, 2008, 22:33:03 pm »
galichka  :welcome_1:  :balk_64:
и в най-скоро време да се похвалиш с най-хубавата новина
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1064 -: Януари 25, 2008, 22:37:14 pm »
galichka добре дошла при нас и дано не се задържиш дълго.
Кате браво за резултата от УЗ и сега действайте :wink:
Хайде аз да си лягам, че ни чака работа :wink:
Лека нощ и целувки
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1065 -: Януари 25, 2008, 22:43:31 pm »
:balk_145: :balk_145: :balk_145:
отпадам момичета  :balk_146:
сутринта като минах през тоалетната и се разревах като малко дете.
яд ме е на себе си де-какво ли се бяха навила така и със всички така наречени
"симптоми" - глупости!
естествено,както винаги-точна като швейцарски часовник , кога ли не е било така ,поне да ми



Ох, мила, недей така плака, кураж и надежда, по-спокойно, с цялото това напрежение .... почини малко, разсей се....

само да кажа, че и аз отпаднах, днес, след 4 дни закъснение, не направих тест, знаех, че ще ми дойде, типичен ПМС, ама тайничко сенадявах де .... уви, но ... нов месец - нов късмет.

Поздрави момичета, една голяма  :bighug: от мен.

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1066 -: Януари 25, 2008, 22:59:21 pm »
:oops:Ами би трябвало да съм в ову- тази седмица следим фоликулите, днес ми е 14 ден. Аз да си призная много ми е мътна тая работа с овуто - поправете ме, ако нещо греша или БТ е много висока -  :cloud: :help1:
Здравей мила, както Натали е писала, и аз мисля че БТ 37,0 е висока за да се каже че си в овулация доколкото аз знам, мисля че и другите момичета  ще пишат по въпроса.
Аз също не съм много наясно и ако някой ми обасни малко повече ще съм благодарна. Всъщност на 11-я ден си имах болката в яйчника и позната всеки месец цервикална слуз. Цикълът ми е 27-28 дена, на 12-я ден видяхме с доктора узрял голям фоликул(трябва да видя на снимката колко беше като големина), но той ме успокои, че няма смисъл от тестове за О., защото фоликулометрията това прави. Снощи бяхме на гости и си пийнах малко мартини :oops:май алкохола малко влияе и може да ми е вдигнал БТ. Иначе вчера БТ беше 36.6. 
Така е, фоликулометрията това прави, но вие продължихте ли да го следите този фоликул дали се е спукал? Защото това, че е голям не означава, че се е спукал и е отделил яйцеклетка.
Следяхме на 7-мия, на 12-я ден и сега в понеделник пак, т.к. се пада 18 ден и тогава ще видим дали се е спукал. Иначе днес БТ беше 36.9. Ще я следя тия дни да видя дали ще падне.
Аз обикновено за О. се ориентирам по болката в яйчника, която при мен е всеки месец около предполагаемата овулация. Надявам се да меря правилно БТ - всеки ден по едно също време, с един и същ термометър. Ще взема да си направя една графика да я публикувам, за да ми дадете повече мнение.
Благодаря ви момичета и  :crossfingers: за повече  :bfp:

Да. наистина е по-добре да си направиш графика и да я качиш в профила си. Така ще имаме по-добра представа поне нагледна какво се случва.
Но аз си мисля, че ову-то е минало вече, БТ ми се струва доста висока за преди ову. Дано да греша.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1067 -: Януари 25, 2008, 23:03:33 pm »
натали, мила, дано това да е дългоочаквания миг
 :bfp:

аз май тия дни ще  :00001754:
 

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1068 -: Януари 25, 2008, 23:15:27 pm »
 :welcome_1: galichka
дано скоро да ни зарадваш с  :bfp:

 :bighug:
07.10.2009
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1069 -: Януари 26, 2008, 06:28:07 am »
  :welcome_1:galichka, дано да имате щастие и късмет в брака и скоро да ни зарадвате с новина за бебче!!! Не се задържай много при нас, с удоволствие ще те изпратим в другата темичка на бременелките.
Добро утро момичета, който е "снесъл" яйчице бързо да се връща обратно в легълцето и да го "хваща"  :lol:
Хайде да се наспите хубаво днес и утре и да си починете, а от понеделник - чакам да се похвалите с  :bfp: /минимум по един на ден/!
А който посрещна лелката този месец /като мен/- спрете с тези сълзи /и аз даже ще спра/, идва ново ову и трябва да сме събрали сили и да го оползотворим!
Този наш ежемесечен "труд" / :D/, трябва да бъде най-после възнаграден с  :babyflips:.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1070 -: Януари 26, 2008, 09:03:58 am »
Добро утро, момичета! Нямах възможност да влизам, понеже нещо имам проблем с нета и съм само на мобилния, а това излиза солено на края на месеца!
Fatalwoman, много съжалявам за теб, мила! Горе главата, след всяка буря грейва слънце! Знам, че понякога се изморяваме да го чакаме да огрее и нашата улица, ама... надеждата умира последна! Ако било лесно, на нас ли щеше да се падне!
Бръмби, и всички като мен, които са с гости тези дни... нов месец, нов късмет!
Останалите мацки, дето ще ловят яйцето - успешен лов, и ха дано Февруари да е бебе-месец!
На всички останали - надявам се на много +++ резултати!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1071 -: Януари 26, 2008, 09:19:40 am »
добро утро момичета, пак си направих тест и пак е ---, чудя се дали има смисъл да ходя на кръвен след като знам какъв ще е резултата, /а и този месец така сме го закършили с паричките -ужас направо,добре че скоро заплати ще дават/ ,пък и нямам никакви симптоми нито да ми идва нито да не ми идва

пожелавам на всички един усмихнат ден и да  :00001754:

 :bighug:
07.10.2009
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1072 -: Януари 26, 2008, 10:12:42 am »
Добро утро мили дами :D!
everything_possible,eagle,vеssska, много благодаря за стиснатите палци,оползотворяваме нощите,пък ще видим.. :D
а това много ме развесели :lol: :lol: :lol: :
Оле,представяте ли си февруари,март всички да забременееме. Малиииииии, какво чудо ще бъде като тръгнем да раждаме.....А ми че то няма да има места в родилните.... :wink: Представям си коледно-новогодишно заглавие във вестник: 2008-бум на бебета! Ох,като си го мисля,направо си го представих!Ех,че хубаво звучи..... :balk_48:
много добре измислено :wink: и на мен не ми пука,както на пуканка,за родилните,ще работят ако трябва извънредно,но ще ни изродят всички :lol:!освен това нали сме от различни градове..,тъй че няма страшно..ще има място в АГ-БОЛНИЦИТЕ за всички и няма да се наложи да раждаме по домовете си :lol:
galichka :welcome_1:
 biserche,съжалявам много мила.. :bighug: !тоя месец много се изложихме..пускахме я гадната лелка-пускахме,та чак прекалихме!!! :x
добро утро момичета, пак си направих тест и пак е ---, чудя се дали има смисъл да ходя на кръвен след като знам какъв ще е резултата, /а и този месец така сме го закършили с паричките -ужас направо,добре че скоро заплати ще дават/ ,пък и нямам никакви симптоми нито да ми идва нито да не ми идва

пожелавам на всички един усмихнат ден и да  :00001754:

 :bighug:
според мен,щом сте затруднени финансово,изчакай още няколко дни(поне до заплата)!и ако пак не ти е дошло..ще ти се наложи да идеш на лекар,така мисля!може и кръвния тест да го пуснеш тогава,но ако е"-" и не ти идва ще се наложи да идеш на лекар.. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: маги,да е била късна О. и просто все още да не ти отчитат уринните,та след няколко дни да се похвалиш :D!
« Последна редакция: Януари 26, 2008, 10:14:50 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1073 -: Януари 26, 2008, 10:45:39 am »
добро утро момичета, пак си направих тест и пак е ---, чудя се дали има смисъл да ходя на кръвен след като знам какъв ще е резултата, /а и този месец така сме го закършили с паричките -ужас направо,добре че скоро заплати ще дават/ ,пък и нямам никакви симптоми нито да ми идва нито да не ми идва

пожелавам на всички един усмихнат ден и да  :00001754:

 :bighug:
Мисля че някой трябва да ти издърпа ушите :balk_149:
 Имаш достатъчно голямо закъснение и вече е трябвало да отидеш или на лекар или на кръвен тест. Искаш ни съвет ние ти казваме какво да правиш, а ти след това всеки път си намираш оправдание. Да то оправданието е ясно, всеки си го има! Просто се вземи в ръце и направи това,което трябва пък да става каквото ще. Няма какво да гадаем ние повече тук за какво се касае, за късно ову ли или за хормонален проблем. Така че просто се стегни!

п.п. Рядко си позволявам такъв тон в този форум, но понякога трябва да стреснеш малко някой за да се усети какви ги върши.
Извинявам се на всички останали, на които тонът ми ще им се стори враждебен.


Хубав ден на всички.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1074 -: Януари 26, 2008, 11:30:35 am »
Галичка :welcome:и кратък да е престоят ти тук.
Магита,отивай да правиш кръвен,поне ще си наясно какво става с теб.
Кате,Пуканка,ваш е вече ред за действие :bed:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1075 -: Януари 26, 2008, 11:36:20 am »
Маги, я се успокой мила! Ако ще идва лелката ,ще дойде,няма къде да ходи .Ако пък си била с късна ову и сте уловили  :eggsperm: все ще се разбере. Пък ако има проблем,то колко време остана до заплата...Чакай си спокойно и това е!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1076 -: Януари 26, 2008, 12:26:17 pm »
Галичка:  :welcome_1: и бързо бързо да избягаш от нас, а и ние след теб.
Маги: успокой се, това е най-важното. Наистина да си била с късна ову  :crossfingers: да ни зарадваш скоро.
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1077 -: Януари 26, 2008, 12:57:12 pm »
Маги, я се успокой мила! Ако ще идва лелката ,ще дойде,няма къде да ходи .Ако пък си била с късна ову и сте уловили  :eggsperm: все ще се разбере. Пък ако има проблем,то колко време остана до заплата...Чакай си спокойно и това е!
напълно подкрепям everything_possible!момичето като е притенено за пари..няма какво да прави-кръвния тест не е евтин :?!до няколко дни ще вземе заплата и тогава ще действа :D,спокойно маги всичко ще е както го искаш :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1078 -: Януари 26, 2008, 13:24:10 pm »
 Здравейте , момичета! Аз съм по- добре психически , стягам се за понеделник и много , много ви благодаря за подкрепата. Добре , че го има форума....
Искам да задам малко тъп въпрос , но седя и се чудя?!
След кюртажа в понеделник , предполагам ,ще ми изпишат антибиотици и противозачатъчни. Има ли смисъл през месеците , в които съм на противозачатъчни да меря БТ , да правя графики и т.н.?Нали се предполага , че те ще регулират нивата на хормоните и всичко тр да е като по книга...Или е добре , за да зная  кага е била ову , за да я очаквам по същото време като ги спра?
 Незнам дали правилно го обясних.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1079 -: Януари 26, 2008, 13:29:07 pm »
Здравейте и от мен!Аз искам да ви се похваля че днес изкарах първия си изпит с 4-ка(в сесия съм) .. :) Добре дошла на Галичка и много малко да остане тук .. На Катето13 ,на Пуканка и на Мегито пожелавам да публикуват  :bfp: резултати след няколко дни... А аз ще си уча за изпитите , ще си следя яйцата и ще съживявам тези на мъжа ми през това време...  :oops: :D :D :D А пък да знаете че догодина по това време няма да има нито една от нас тук,всички ще сме  из градинките с количките....  :bori_003: :bori_007: :bori_004: Приятен уикенд на всички..