0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в очакване на +++ резултат (продължение)
« -: Декември 31, 2007, 15:23:35 pm »
здравейте момичета,престраших се да пусна темичката отново(дано не ми се скара някой модератор ако не е трябвало :oops:)!запазих старото име,защото реших че така е редно :wink:
дано имам лека ръка и тази тема да ни донесе мнооого повече късмет от предната,дано има всяка седмица поне по няколко момичета с  :bfp: та да се изредим всички постепенно  :D
 :goodluck: на всички  :D
п.п. тази тема е продължение на http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=19450.0
« Последна редакция: Декември 31, 2007, 15:48:53 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Браво!
Късмет през Новата година! :D
Пожелавам на вси4ки моми4ета о4акващи  :bfp: да ги видят в най-скоро време много успех и да знаете 4е ви стискам силно палци  :crossfingers: Оби4ам ви моми4ета! :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #3 -: Декември 31, 2007, 15:54:24 pm »
Честита нова стара темичка!  :D
Нека се напълни  с много  :bfp1:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #4 -: Декември 31, 2007, 15:54:34 pm »
Много  :bfp: в новата тема и много  :bori_005: :bori_007: след това.
Весело посрещане на Новата година.
Групичката с ову на 31 да действа  :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #5 -: Декември 31, 2007, 16:14:06 pm »
 mpia,помня че и ти беше от тази групичка :wink:!ниe обаче днес ще си дадем почивка,защото въпреки всичко не ми се вярва да е днес О.(не се усещам като в ОВУ,а и БТ е вече 36.9),според мен е минало вече вчера или в събота..,а и толкова дни се старахме по въпроса :lol:,че май предпочитам днес да си дадем почивка от бебеправене,пък да става каквото ще :lol:(бях нощна смяна пак и съм малко изморена),но вие останалите да работите упорито по въпроса :wink:,че както казах-поне по няколко момичета трябва да има всяка седмица с  :bfp: ,тъй че мислете му кой,какво  и как,но трябва да се спазва бройката  :wink:
весело посрещане на новата година и ... чакам резултати :bighug:
« Последна редакция: Декември 31, 2007, 16:17:15 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #6 -: Декември 31, 2007, 19:47:13 pm »
 :bighug: Честита нова тема и само :bfp1: и много  :eggsperm: :eggsperm: и още повече  :babyflips: :babyflips: :babyflips: Нека  през новата година има много радост,щастие,здраве и много сбъднати мечти :balk_14: :balk_15: Радвам се,че ви има :balk_104:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #7 -: Януари 01, 2008, 12:29:01 pm »
Хайде да е късметлийска новата темичка и най - вече Новата 2008 година. Да ни донесе много хубави и здрави бебета! stork-girl
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #8 -: Януари 01, 2008, 13:21:52 pm »
Много късмет на всички през новата година и дано тя да е НАШАТA година :) бъдете живи и здрави и много много щастливи .нека само хубавите емоции преобладават в живота ни :) усоех на всички с бебеправенето и нека действащите на 31 да са постигнали най големия си успех :)от сърце Ви го желая милички...
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #9 -: Януари 01, 2008, 14:46:12 pm »
Нова година ,нова темичка с пове4ко :bfp:.Дано тази година ни донесе пове4ко, живи и здрави :bori_016: :bori_017: за всички от Зачатие. :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #10 -: Януари 01, 2008, 16:03:34 pm »
Честита Нова Година, момичетааааа!!!!
Нека донесе на всички ни много повече радост, любов и поне по едно бебееее!!!
Аз вече ги искам направо две - като знам колко чакам за първото още.....!
Нека Новата 2008 бъде по-добра от отминалата! :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #11 -: Януари 01, 2008, 17:23:58 pm »
   ornaico1  Честита Нова 2008 Година, момичета!   ornaico1
   santa2  Нека тя е изпълена със сбъднати мечти!   stork-boy
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #12 -: Януари 01, 2008, 21:08:11 pm »
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! Нека да е мирна и плодородна, да е пълна с мигове неповторими и много бебета незабравими! :lol:
Пожелавам ви да сте живи, здрави и много щастливи!
Честито и от мен за новата темичка,пожелавам на всички тук много  :bfp: и скоро да се видим в темичката на момичетата, очакващи бебе!
 stork-boy :babyflips:

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #13 -: Януари 01, 2008, 21:23:12 pm »
Честита Нова Година, момичета!
Всички ВИЕ сте много скъпи на сърцето ми хора, не само защото сме обединени от една обща кауза, но и защото точно трудното и постигане ви е изградила като достойни и борещи се хора.
Пожелавам ви от цялото си сърце през тази година да има от всичко по много. Да бъде по-спорна и ползотворна от предишната. И накрая, НО за нас на първо място за всяка една от нас по едно(или две :wink:) бебета да гушнем.
Целувам ви.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #14 -: Януари 01, 2008, 21:40:19 pm »
Честита Нова Година, момичета!
Всички ВИЕ сте много скъпи на сърцето ми хора, не само защото сме обединени от една обща кауза, но и защото точно трудното и постигане ви е изградила като достойни и борещи се хора.
Пожелавам ви от цялото си сърце през тази година да има от всичко по много. Да бъде по-спорна и ползотворна от предишната. И накрая, НО за нас на първо място за всяка една от нас по едно(или две :wink:) бебета да гушнем.
Целувам ви.


И аз искам да добавя нещо на казаното от Nataly*... Никога да не си казваме "АЗ НЕ МОГА ПОВЕЧЕ".Винаги ще намерим сили за още една битка...:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #15 -: Януари 01, 2008, 22:13:41 pm »
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! Пожелавам Ви да сте здрави, много обичани, много щастливаи и с много късмет през тази година! Нека тя ни донесе много бебета, с които да посрещнем следващата година! Обичам Ви момичета и най-искрено се надявам,че всяка една от нас ще успее да сбъдне мечтата си!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #16 -: Януари 01, 2008, 23:01:44 pm »
Честита Нова година момичета.Нека тя да бъде по благосклонна и да ни зарадва с много бебета :bori_016: :bori_012:Бъдете живи и здрави и никога не се отказвайте от мечтите си.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #17 -: Януари 02, 2008, 09:48:38 am »
здравейте момичета  :D !преди малко разбрах,че тази година била "годината на плъха",а тя била много добра за сключване на брак и поява на нови членове на семейството  :D!все повече се убеждавам,че тази година наистина ще е за всички нас които искаме да си имаме бебенца :D! :bighug:
п.п. fatalwoman какво става с теб?теста ти последно беше "+" ,хайде пиши ,че чакаме добри новини :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #18 -: Януари 02, 2008, 09:57:09 am »
Няма ли някой да се похвали с  :bfp:- та да започнем годината и темата с хубава новина. :)
« Последна редакция: Януари 02, 2008, 09:59:36 am от mpia »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #19 -: Януари 02, 2008, 10:38:44 am »
Честита Нова Година момичета. Точно на 31.12 лелката си дойде, но не съм се отчаяла, усещам и вярвям че 2008 година ще е годината на нашите бебчета :)