0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1040 -: Януари 25, 2008, 14:15:06 pm »
Мацки, аз отпадам за този месец, ще чакам следващия влак...

baby_s и аз съм в същото положение, няма да се предаваме нали   :cuddle:
fatalwoman, съжалявам мила. Надежда все още има, а и ние сме тук за да те подкрепим. Иска ми се да ти кажа още нещо, за да те успокоя, но не намирам думи. Прегръщам те  :bighug:
Pukanka, успех, стискам всички възможни палци. Чакаме хубави новини от теб   :crossfingers: :crossfingers:   :balk_21:
Dragica, какво става с теб, докъде стигнахте?
clevergirl_75, горе главата, има и следващ месец   :hug2: 
 :babydust:   Приятен и успешен ден на всички   :babydust:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1041 -: Януари 25, 2008, 15:20:31 pm »
Пуканка,  yahoo_17и хубави фоликулчета да отгледаш :D
fatalwoman,не се предавай мила,знам ,че ти е трудно .Ние сме с теб и те подкрепяме. :bighug:
Джина,успех .clevergirl,не се отчайвай мила.Идва нов месец и ще си нечакаме пак лелката.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1042 -: Януари 25, 2008, 16:35:16 pm »

 [/quote]
 :lol: а,аз се връщах даже няколко страници назад да чета какво е писала красико,щото реших,че не довиждам нещо и не съм разбрала..викам си"ми,сигурно не е в О." :lol:
сиси  :balk_21: признавам,че ме обърка сутринта :wink:
[/quote]


 :D :D :D ти не , ми аз май недовиждам  :balk_132:
тц ,тц , тц еййй за цайси съм вече  :balk_153:
искат ми се и на мене 31 дена ,ама....

явно ми е петъчно такова вече  :party:

хайде момичета,приятен уикенд от мен,събота и неделя искам 16  :bfp: да видя като влезна в понеделник , разбрахте ли , еййй чакащите  :nono:  :D :D :D
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1043 -: Януари 25, 2008, 16:39:35 pm »
Здравейте;-) Какво да става...записах час както ви казах на моя за д-р Кацаров пък да видим кво ще му каже. Днес ходих да си взимам глупавите документи за инвитро за ЗК, но не били готови. от днес имали нови различни лекарства и за това. М/у временно отношенията с моя се обтегнаха доста и незнам въобще кво да правя;_)Но както и да е все някъде ще му излезе края:-)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1044 -: Януари 25, 2008, 16:53:37 pm »
Като гледам всички какви проблеми имате не знам какво съм се отчаяла. Може би и аз имам някакви, но не знам за тях, а може би нямам...
Момичета, на всички вас стискам всичките си палци.
fatalwoman толкова ми е мъчно като чета какво се случва с теб, но трябва да продължиш . не се отказвай!
Dragica понякога желанието за дете разрушава една връзка и в повечето случай ние жените предизвикваме това. И аз съм на път да го направя и въпреки, че го осъзнавам не спирам да предизвиквам съдбата.

Дори не съм му казала, че не сме успели, седя си в ъгъла и си рева, а той се чувства като идиот, защото не знае какво става.
Мамка му и съдба...
Извинявайте за кофти настроението дето разпръснах тук.
Отивам да събирам сили за другия месец...дори сега ще се опитам да се усмихна:)
Прегръщам ви всички и ви благодаря, че ви има :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1045 -: Януари 25, 2008, 18:16:56 pm »
Прибрах се. Ще има яйца този месец колкото щеш :lol:И за омлет ще останат.Дотук,4ти ден от менструацията-16. А има още да стават и растат.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1046 -: Януари 25, 2008, 19:06:29 pm »
Само така Пуканка, супер, радвам се, че минало както трябва
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1047 -: Януари 25, 2008, 19:30:18 pm »
Пуканка, браво! Много се радвам за теб  :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1048 -: Януари 25, 2008, 19:33:00 pm »
здравейте и от мен отново :D!
браво пуканка само така :lol:
и аз днес бях на УЗ-чудесна лигавица,хубав фоликул..всеки момент ще е О. ...хайде да видим като всичко е тооолкова чудесно,каква ще я сътворим :lol: стискайте палци :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1049 -: Януари 25, 2008, 19:44:32 pm »
Пуканка, Кате -  :crossfingers: :goodluck: :crossfingers:
Много се радвам. Ще се моля от сърце за вас!!!  :bighug:
Don't worry, be hippy
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1050 -: Януари 25, 2008, 19:53:17 pm »
здравейте момичета,
аз вече имам доста голямо закъснение,трябваше да ми дойде на 15,01 ама още няма нищо , а и тестовете са все ---- :( май ще трябва да отида на лекар , но не знам кога дали сега или след като ми дойде
вие какво ще кажете?
07.10.2009
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1051 -: Януари 25, 2008, 20:05:19 pm »
Защо не пуснеш кръвен тест?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1052 -: Януари 25, 2008, 20:08:18 pm »
здравейте момичета,
аз вече имам доста голямо закъснение,трябваше да ми дойде на 15,01 ама още няма нищо , а и тестовете са все ---- :( май ще трябва да отида на лекар , но не знам кога дали сега или след като ми дойде
вие какво ще кажете?

Пила ли си някакви лекарства,които може да причинят такова забавяне?Иначе да знаеш че има много случаи когато тестовете показват и след две седмици закъснение.Затова най-добре направи кръвен.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1053 -: Януари 25, 2008, 20:09:07 pm »
Магита, отиди на лекар сега!Не сетревожи!Ако работите по въпроса за бебе нищо, че тестовете са отрицателни!Не може да им вярваме 100%!Просто се успокой и иди на доктор! Дано всичко е наред!Стискам палци!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1054 -: Януари 25, 2008, 20:41:35 pm »
никакви лекарства не съм пила,утре пак ще направя един уринен тест и какъвто и да е резулатът от него ще отида да пусна кръвен( а ще ми кажете ли колко парички е горе-долу кръвният? )

 :bighug: за всички от прекрасния форум
07.10.2009
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1055 -: Януари 25, 2008, 20:44:32 pm »
Искай бета ЧХГ.Той е към 20 лв.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1056 -: Януари 25, 2008, 20:45:17 pm »
Моят беше 22лв.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1057 -: Януари 25, 2008, 21:32:41 pm »
Кате,мирише ми на сериозна работа тези дни  :wink:. Давай Кате, че искаме  :bfp: Стискам , ама много силно ти стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Пуканка,Много се радвам,че всичко върви ОК!И дано все така да продължава!Разбрах,че имаш проблем малко с дозичките,ама само не си го слагай на сърцето !Всичко ще е ОК и ще мине перфектно!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Ох, да ви кажа честно мечтая си тази темичка скоро да бъде изоставена! ВСички да са толкова бременни и толкова ангажирани с  темичката "Дългоочакваната бременност, раждане и майчинство след стерилитет" , че да няма кой да отваря тази!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1058 -: Януари 25, 2008, 21:41:17 pm »
Оле,представяте ли си февруари,март всички да забременееме. Малиииииии, какво чудо ще бъде като тръгнем да раждаме.....А ми че то няма да има места в родилните.... :wink: Представям си коледно-новогодишно заглавие във вестник: 2008-бум на бебета! Ох,като си го мисля,направо си го представих!Ех,че хубаво звучи..... :balk_48:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1059 -: Януари 25, 2008, 21:44:16 pm »
Оле,представяте ли си февруари,март всички да забременееме. Малиииииии, какво чудо ще бъде като тръгнем да раждаме.....А ми че то няма да има места в родилните.... :wink: Представям си коледно-новогодишно заглавие във вестник: 2008-бум на бебета! Ох,като си го мисля,направо си го представих!Ех,че хубаво звучи..... :balk_48:

Много хубаво ще стане и въобще не ми пука за родилните домове.Ако трябва ще раждаме в къщи.