0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1080 -: Януари 26, 2008, 13:33:17 pm »
Здравейте , момичета! Аз съм по- добре психически , стягам се за понеделник и много , много ви благодаря за подкрепата. Добре , че го има форума....
Искам да задам малко тъп въпрос , но седя и се чудя?!
След кюртажа в понеделник , предполагам ,ще ми изпишат антибиотици и противозачатъчни. Има ли смисъл през месеците , в които съм на противозачатъчни да меря БТ , да правя графики и т.н.?Нали се предполага , че те ще регулират нивата на хормоните и всичко тр да е като по книга...Или е добре , за да зная  кага е била ову , за да я очаквам по същото време като ги спра?
 Незнам дали правилно го обясних.
здравей мила!радвам се,че си малко по-добре :bighug:
доколкото знам при прием на противозачатъчни няма О. ..,но може би зависи от вида на хапчетата и по-каква схема се пият,знам ли?май не съм ти много от полза с тоя отговор,ама...най-добре питай лекаря си!ако ти каже,че ще си имаш О. по-добре си мери и БТ,просто за да следиш как вървят нещата :goodluck:

 lubaboiko,от твоите уста в Божиите уши  :crossfingers: :balk_21:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1081 -: Януари 26, 2008, 14:19:48 pm »
Фаталуоман,няма да имаш ову ако ти изпишат противозачатъчни,така че няма смисъл да мериш за такава? Стискам ти палци за понеделник да мине добре.Искай си антибиотици непременно.
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1082 -: Януари 26, 2008, 17:53:36 pm »
 Fatalwoman , имаш нашата подкрепа :bighug:Дано всичко мине безпроблемно :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1083 -: Януари 26, 2008, 18:42:34 pm »
 Fatalwoman мила много съжелявам за това което стана, но следващия път всичко ще е добре.Горе главата и по спокино   :bighug:         
Галичка  :welcome_1:и бързо да ни напуснеш с добрата  новина  :bfp:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1084 -: Януари 26, 2008, 19:21:18 pm »
Здравейте , момичета! Аз съм по- добре психически , стягам се за понеделник и много , много ви благодаря за подкрепата. Добре , че го има форума....
Искам да задам малко тъп въпрос , но седя и се чудя?!
След кюртажа в понеделник , предполагам ,ще ми изпишат антибиотици и противозачатъчни. Има ли смисъл през месеците , в които съм на противозачатъчни да меря БТ , да правя графики и т.н.?Нали се предполага , че те ще регулират нивата на хормоните и всичко тр да е като по книга...Или е добре , за да зная  кага е била ову , за да я очаквам по същото време като ги спра?
 Незнам дали правилно го обясних.
Миличка,радвам се че си по-добре :DПрегръщам те много силно и не се тревожи,всичко ще е наред,ще видиш.Горе главата и знай,че винаги ще имаш моята подкрепа! :bighug: :balk_21:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1085 -: Януари 26, 2008, 20:09:53 pm »
Здравейте момичета:)
Аз отново съм тук и вече по-добре:) Похапвам шоколадче, че от него се чувствам по-добре:)
Nataly*, katia13 дано това е вашия месец, стискам палци :crossfingers:
Pukanka радвам се за теб:) Всички тук ще ти стискат палци, че без теб накъде сме, добре че ни вдигаш настроението:)
Fatalwoman дано всичко мине както трябва:)

На новодошлите  :welcome3: и да не се задържат дълго тук:)

everything_possible голяма си скица, развесели ме, но от твоята уста в Божите уши:)
eagle, rouzi-anna , vessska, Pepka, благодаря ви момичета, както и на всички които съм пропуснала да спомена.
Вие сте разкошни :ballons:

Аз днес да ви се оплача:( Излезнах да си разходя нервите днес и след 40 мин трябваше да се прибера на бегом вкъщи. Бях се оклепала до коленете, наложи се да си изхвърля дънките, че няма изпиране:( Такова чудо не ми се е случвало. Сега вече е добре...за половин ден изпадаха толкова парцали (някои ги наричат съсиреци ама не са толкова тъмни, а всички знаем че съсирека е тъмен на цвят), че свят ми се зави. Сигурна съм, че утре вече почти ще ми е свършило...нали съм си 3 дни:)
Офффф...аман от тези женски проблеми.
Айде...успех на всички...аз ще се обадя като ми дойде времето:) :bighug:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1086 -: Януари 26, 2008, 20:17:22 pm »
Nataly*, katia13 дано това е вашия месец, стискам палци :crossfingers:
Този да е нашият, а следващият ти да повлечеш крак и да сте силна дружинка от Зачатие. :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1087 -: Януари 26, 2008, 20:38:36 pm »
clevergirl_75   :lol: :lol: :lol: на мене ми се случи преди два месеца. А не бях се оплесквала така от пубертета. :lol: :lol: :lol:Добре че съм постоянно с кола та не брах много срам.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1088 -: Януари 26, 2008, 20:41:24 pm »
clevergirl_75   :lol: :lol: :lol: на мене ми се случи преди два месеца. А не бях се оплесквала така от пубертета. :lol: :lol: :lol:Добре че съм постоянно с кола та не брах много срам.
Много ли ти е смешно??? :lol:
Мани мани, добре, че нямаше много хора по улиците, а преди това и в гората дето се разхождах :D
Ако можех да си удължа якето...ръцете ме заболяха да го дърпам надолу:)
Абе аз в пубертета сякаш съм нямала такива проблеми :?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1089 -: Януари 26, 2008, 20:42:32 pm »
Nataly*, katia13 дано това е вашия месец, стискам палци :crossfingers:
Този да е нашият, а следващият ти да повлечеш крак и да сте силна дружинка от Зачатие. :wink:

 :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1090 -: Януари 26, 2008, 20:47:13 pm »
clevergirl_75   :lol: :lol: :lol: на мене ми се случи преди два месеца. А не бях се оплесквала така от пубертета. :lol: :lol: :lol:Добре че съм постоянно с кола та не брах много срам.
Много ли ти е смешно??? :lol:
Мани мани, добре, че нямаше много хора по улиците, а преди това и в гората дето се разхождах :D
Ако можех да си удължа якето...ръцете ме заболяха да го дърпам надолу:)
Абе аз в пубертета сякаш съм нямала такива проблеми :?

Ми смешно е. :lol: :lol: :lol:На тебе не ти ли е смешно? :lol: :lol: :lol:Разумните момичета си знаят деня в който чакат и си вземат мерки, тампони или превръзки.пък ние с тебе си бришим и не ни пука.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1091 -: Януари 26, 2008, 20:51:16 pm »
clevergirl_75   :lol: :lol: :lol: на мене ми се случи преди два месеца. А не бях се оплесквала така от пубертета. :lol: :lol: :lol:Добре че съм постоянно с кола та не брах много срам.
Много ли ти е смешно??? :lol:
Мани мани, добре, че нямаше много хора по улиците, а преди това и в гората дето се разхождах :D
Ако можех да си удължа якето...ръцете ме заболяха да го дърпам надолу:)
Абе аз в пубертета сякаш съм нямала такива проблеми :?

Ми смешно е. :lol: :lol: :lol:На тебе не ти ли е смешно? :lol: :lol: :lol:Разумните момичета си знаят деня в който чакат и си вземат мерки, тампони или превръзки.пък ние с тебе си бришим и не ни пука.
Не бе, днес ми е втори ден, просто е много обилна с много големи парцали. Аз отде да знам, че ще се наквася за 40 минути само и то така, че да си хвърля гащите след това, че не мога да ги изпера:)
Айде по този повод ще пийна една биричка:) Наздраве:)
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1092 -: Януари 26, 2008, 21:02:32 pm »
clevergirl_75 , пийни си, че после 9 месеца, че и отгоре ще си на сух режим :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1093 -: Януари 26, 2008, 21:26:35 pm »
clevergirl_75 , пийни си, че после 9 месеца, че и отгоре ще си на сух режим :wink:
А дано:)
Много обичам бира ама вече не пия изобщо...само доматен сок и вода:)
Ама то и след фитнес не ми се пие бира:)
Ама ти ме окуражаваш, честно:) Мерси:)
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1094 -: Януари 26, 2008, 21:27:44 pm »
След кюртажа в понеделник , предполагам ,ще ми изпишат антибиотици и противозачатъчни. Има ли смисъл през месеците , в които съм на противозачатъчни да меря БТ , да правя графики и т.н.?Нали се предполага , че те ще регулират нивата на хормоните и всичко тр да е като по книга...
Здравей мила!! мисля, че няма смисъл, нали първия цикъл поне се води ,че ановулаторен, важното е да си почиваш и да гледаш напред. никой не е застрахован, няма значение на колко години си..на всеки може да се случи. важното е след това да продължиш напред!! антибиотика е направо задължителен - аз пих Азатрил 6 дни, не съм пила противозачатъчни, тъй като лекарите искаха организма ми сам да се възстанови. искам да ти пожелая всичко да е наред в понеделник, бързо възстановяване,и дано следващият път всичко да е  наред!!! аз съм с теб!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1095 -: Януари 26, 2008, 21:33:41 pm »
clevergirl_75   :lol: :lol: :lol: на мене ми се случи преди два месеца. А не бях се оплесквала така от пубертета. :lol: :lol: :lol:Добре че съм постоянно с кола та не брах много срам.
Много ли ти е смешно??? :lol:
Мани мани, добре, че нямаше много хора по улиците, а преди това и в гората дето се разхождах :D
Ако можех да си удължа якето...ръцете ме заболяха да го дърпам надолу:)
Абе аз в пубертета сякаш съм нямала такива проблеми :?

Ми смешно е. :lol: :lol: :lol:На тебе не ти ли е смешно? :lol: :lol: :lol:Разумните момичета си знаят деня в който чакат и си вземат мерки, тампони или превръзки.пък ние с тебе си бришим и не ни пука.
Не бе, днес ми е втори ден, просто е много обилна с много големи парцали. Аз отде да знам, че ще се наквася за 40 минути само и то така, че да си хвърля гащите след това, че не мога да ги изпера:)
Айде по този повод ще пийна една биричка:) Наздраве:)
еее, искрено ме разсмяхте!!! и на мене ми се случва чат-пат:) то в такива дни направо можеш да казваш, че доматеният сок е за твоя сметка :)
хич да не ти пука  8)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1096 -: Януари 26, 2008, 22:16:04 pm »
clevergirl_75   :lol: :lol: :lol: на мене ми се случи преди два месеца. А не бях се оплесквала така от пубертета. :lol: :lol: :lol:Добре че съм постоянно с кола та не брах много срам.
Много ли ти е смешно??? :lol:
Мани мани, добре, че нямаше много хора по улиците, а преди това и в гората дето се разхождах :D
Ако можех да си удължа якето...ръцете ме заболяха да го дърпам надолу:)
Абе аз в пубертета сякаш съм нямала такива проблеми :?

Ми смешно е. :lol: :lol: :lol:На тебе не ти ли е смешно? :lol: :lol: :lol:Разумните момичета си знаят деня в който чакат и си вземат мерки, тампони или превръзки.пък ние с тебе си бришим и не ни пука.
Не бе, днес ми е втори ден, просто е много обилна с много големи парцали. Аз отде да знам, че ще се наквася за 40 минути само и то така, че да си хвърля гащите след това, че не мога да ги изпера:)
Айде по този повод ще пийна една биричка:) Наздраве:)
еее, искрено ме разсмяхте!!! и на мене ми се случва чат-пат:) то в такива дни направо можеш да казваш, че доматеният сок е за твоя сметка :)
хич да не ти пука  8)
Айде посмей се за наша сметка и дано те огрее скоро:)
Стискам ти палци:)
Дано всички забравят доматения сок за известно време...9 месеца де:)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1097 -: Януари 27, 2008, 10:26:11 am »
Добро утро на всички! Навън е доста мрачно, но се надява в душите на всички да е мноооого слънчево и да имате чудесно настроение! Неделя е,и е време за активна почивка! Е не и в  :bed: !На всички с ОВУ да хванем най-накрая яйцето, на всички НЕчакащи гости-  :bfp: ,а на всички останали приятни емоции!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1098 -: Януари 27, 2008, 11:21:31 am »
clevergirl_75   :lol: :lol: :lol: на мене ми се случи преди два месеца. А не бях се оплесквала така от пубертета. :lol: :lol: :lol:Добре че съм постоянно с кола та не брах много срам.
Много ли ти е смешно??? :lol:
Мани мани, добре, че нямаше много хора по улиците, а преди това и в гората дето се разхождах :D
Ако можех да си удължа якето...ръцете ме заболяха да го дърпам надолу:)
Абе аз в пубертета сякаш съм нямала такива проблеми :?


 :D :D :D големи сте сладури , развеселихте ме!
clevergirl_75 и аз съм с доста къс цикъл (4 дни) и на мен редовно ми тече страшно силно.
например тоя месец за 4 дни ми заминаха 24 тампона(хич не обичам превръзки)  :balk_160:
сменям ги през час. та тва всичкото нещо,което трябва да го изхвърлиш,все трябва да изтече.
при положение че при повечето момичета цикъла е 5-7 дни,смятай какво количество трябва да излезе при тебе за 3,при мен за 4  :balk_161:
поне аз така си го обяснявам, ако греша някой да ме поправи  :D

иначе аз кво да ви кажа,лелката я изритах най-накрая :lol:
пак почвам с термометрите и така.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички,дето трябваше да гонят яйца тея дни, дано сте я свършили някаква,че групичката от приключилата седмица се изложихме здраво  :BangHead:
ни един  :bfp: ужас  :oops:
приятен и усмихнат ден на всички и дано някой ни зарадва скоро,че взех да се отчайвам.
 :bighug: ви всички!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1099 -: Януари 27, 2008, 11:49:44 am »
Sisilia, аз бих те посъветвала да ползваш превръзки. знам че е гадно, мокро, но е по-добре това, което трябва да изтече, да изтича вднага, ан е да стои вътре :) тука някъде, не отдавна имаше една такава тема - за памучните гащи и превръзките срещу тампоните и прашките :) ако ти се търси я прочети, аз доста неща научих от там!! и да не забравя - успех с гоненето на яйцето :)