0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1020 -: Януари 25, 2008, 09:03:43 am »
Добро утро, момичета. вчера видях , че fatalwoman е пуснала тема в "Усложнения при бременност" и доста се притесних. Искам да ви помоля всички да й стискаме палци нещата да се оправят!!!
Стискам палци за fatalwoman - дано при нея всичко да е наред.
Много ви благодаря , момичета, за подкрепата ! Днес в Търново искаха да ме хоспитализират, но аз настоявах за още изследвания и мнения , обадих се в Плевен, ако е възможно да ме приемат. Резултатът - missed abortion в 9г.с. :( Няма нищо общо с диагнозите на търновските док (кухо яйце), защото се вижда ембрионална структура.В понеделник е кюртажа , в Плевен...
 Успех ви желая , на всички! ние явно ще починем няколко месеца!
 Пуканка , стискам палци! :bighug: :bighug: :bighug:
много-много съжалявам :(!дори незнам какво точно да ти кажа за да те успокоя,поне мъничко..просто останах безмълвна.. знам,че ще се справите и ще достигнете до мечтата си :bighug: сигурна съм!!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1021 -: Януари 25, 2008, 09:06:02 am »
clevergirl_75 съжалявам за гадната лелка, как я мразя само.  :x
fatalwoman - миличка толко ми стана гадно за теб, винаги можеш да имаш нашата подкрепа, макар че с думи нищо няма да те утиши, нито да се намали притеснението ти.  :bighug:
Пуканка  yahoo_17 и да пишеш днес как си.
Който съм пропуснала да спомена от мен :balk_21: и лек ден
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1022 -: Януари 25, 2008, 09:36:57 am »
Пуканке, много късмет днес дано резултата е страхотен. :bighug: Стискам палци за теб днес
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1023 -: Януари 25, 2008, 09:46:16 am »
Момичета от днес започвам стимулацията с клостила и на 30-ти ще ходя да видим колко фоликулчета са се образували.Стискайте палци всичко да се нареди.
Пуканка,нека всичко да мине гладко и успех! :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1024 -: Януари 25, 2008, 09:54:25 am »
Момичета от днес започвам стимулацията с клостила и на 30-ти ще ходя да видим колко фоликулчета са се образували.Стискайте палци всичко да се нареди.
Пуканка,нека всичко да мине гладко и успех! :crossfingers:
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 Успех ти желая от цялото си сърце!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1025 -: Януари 25, 2008, 09:59:37 am »
Момичета от днес започвам стимулацията с клостила и на 30-ти ще ходя да видим колко фоликулчета са се образували.Стискайте палци всичко да се нареди.
Пуканка,нека всичко да мине гладко и успех! :crossfingers:
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 Успех ти желая от цялото си сърце!
:bighug: :balk_21:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1026 -: Януари 25, 2008, 10:12:26 am »
fatalwoman, миличка, нямам думи...  :balk_144: Знай, че след лошото идва и доброто, след всяко нещастие, идва щастие. Желая ти от сърце да изпиташ скоро отново щастието от  :bfp1:, и накрая да гушнеш здравото си ylinfant!
Пуканка, dgina,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко да мине добре!
clevergirl_75, съжалявам, мила,  :cuddle: Хайде, другия месец ще е твоя!!!
Благодаря ви на всички за пожеланията  :bighug:. Аз все още тръпна в очакване и се проверявам през 5 мин.  :oops:
Don't worry, be hippy
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1027 -: Януари 25, 2008, 10:15:56 am »
Успешен ден момичета и повече добри новини!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1028 -: Януари 25, 2008, 10:28:26 am »
krasiko , ти май ще ни изненадваш тея дни  :D 31 ден ?  :ask:

мели ,не си писала и ти скоро.а дано те подмине! 35 ден  :balk_160:
« Последна редакция: Януари 25, 2008, 10:35:45 am от sisilia »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1029 -: Януари 25, 2008, 10:29:33 am »
Добро утрооо :smiley_abxb: Пожелавам на всички момичета ден, изпълнен с много, много усмивки и весели случки :blowingdust:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1030 -: Януари 25, 2008, 10:38:01 am »
Здравейте и от мен .. fatalwoman ,страшно съжалявам  :( незнам как бих се справила с такова нещо ,но ти пожелавам успех за следващия път.. Пуканка ми е надеждата за този месец и  на всички пожелавам приятен ден и много положителни емоции.. :goodluck: :bighug: :sunshine:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1031 -: Януари 25, 2008, 10:43:29 am »
Добро утро, момичета. вчера видях , че fatalwoman е пуснала тема в "Усложнения при бременност" и доста се притесних. Искам да ви помоля всички да й стискаме палци нещата да се оправят!!!
Стискам палци за fatalwoman - дано при нея всичко да е наред.
Много ви благодаря , момичета, за подкрепата ! Днес в Търново искаха да ме хоспитализират, но аз настоявах за още изследвания и мнения , обадих се в Плевен, ако е възможно да ме приемат. Резултатът - missed abortion в 9г.с. :( Няма нищо общо с диагнозите на търновските док (кухо яйце), защото се вижда ембрионална структура.В понеделник е кюртажа , в Плевен...
 Успех ви желая , на всички! ние явно ще починем няколко месеца!
 Пуканка , стискам палци! :bighug: :bighug: :bighug:
fatalwoman,чак сега виждам пост-а ти, искам да споделя с теб, че моята сестричка мина през същите неприятности. Всички я подкряпяхме и се молихме за нея, защото тя мина през много неща, но не спря да се бори и надява.Сега нещата се понаредиха за нея и тя се поуспокои, сега всички и стискаме палци. Аз като нейн близък човек се чуваствах ужасно и предполагам какво ти е. Най - важното е да не се отчайваш и да не губиш надежда. Всичко ще се нареди ще видиш. :bighug:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1032 -: Януари 25, 2008, 10:54:21 am »
Момичета от днес започвам стимулацията с клостила и на 30-ти ще ходя да видим колко фоликулчета са се образували.Стискайте палци всичко да се нареди.
Пуканка,нека всичко да мине гладко и успех! :crossfingers:
:crossfingers: :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1033 -: Януари 25, 2008, 11:02:01 am »
krasiko , ти май ще ни изненадваш тея дни  :D 31 ден ?  :ask:

мели ,не си писала и ти скоро.а дано те подмине! 35 ден  :balk_160:
Здравейте,  разбира се че ще пиша :),пък дали ще има закъснение незнам, все още има време, а за това чакане просто не намирам думи,  нямам никакви ПМС, седя и чакам......  :(


Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1034 -: Януари 25, 2008, 12:14:20 pm »
krasiko , ти май ще ни изненадваш тея дни  :D 31 ден ?  :ask:

8O,абе на красико днес и е 14 ден...къде го видя тоя 31?? 8O,тя ще е в овулация тези дни заеднои с мен и останалите момичета.. :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1035 -: Януари 25, 2008, 12:27:04 pm »
krasiko , ти май ще ни изненадваш тея дни  :D 31 ден ?  :ask:

8O,абе на красико днес и е 14 ден...къде го видя тоя 31?? 8O,тя ще е в овулация тези дни заеднои с мен и останалите момичета.. :wink:

 :oops: :oops: :oops: искрено се извинявам , не съм разчела правилно графиката.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1036 -: Януари 25, 2008, 12:30:02 pm »
Момичета от днес започвам стимулацията с клостила и на 30-ти ще ходя да видим колко фоликулчета са се образували.Стискайте палци всичко да се нареди.
Хайде нека всичко върви по план и в най-скоро време да имаме повод да честитим. Късмет!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1037 -: Януари 25, 2008, 12:37:27 pm »
krasiko , ти май ще ни изненадваш тея дни  :D 31 ден ?  :ask:

8O,абе на красико днес и е 14 ден...къде го видя тоя 31?? 8O,тя ще е в овулация тези дни заеднои с мен и останалите момичета.. :wink:
  Така е , чакам си овуто  :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1038 -: Януари 25, 2008, 13:39:05 pm »
krasiko , ти май ще ни изненадваш тея дни  :D 31 ден ?  :ask:

8O,абе на красико днес и е 14 ден...къде го видя тоя 31?? 8O,тя ще е в овулация тези дни заеднои с мен и останалите момичета.. :wink:

 :oops: :oops: :oops: искрено се извинявам , не съм разчела правилно графиката.
:lol: а,аз се връщах даже няколко страници назад да чета какво е писала красико,щото реших,че не довиждам нещо и не съм разбрала..викам си"ми,сигурно не е в О." :lol:
сиси  :balk_21: признавам,че ме обърка сутринта :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1039 -: Януари 25, 2008, 13:42:44 pm »
Момичета от днес започвам стимулацията с клостила и на 30-ти ще ходя да видим колко фоликулчета са се образували.Стискайте палци всичко да се нареди.
Пуканка,нека всичко да мине гладко и успех! :crossfingers:
dgina:crossfingers: за стимулацийката ще станат хубави фоликулчета,няма страшно :D
 
...Е, връхлетя:( Реве ми се...
лек ден и успех на всички!
съжалявам clevergirl_75 :( другия месец пак на линия,ще водим борбата да докрай :wink: :bighug:
пуканка и на теб :crossfingers:
 :goodluck: на всички момичета :D
« Последна редакция: Януари 25, 2008, 13:47:32 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!