0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1000 -: Януари 24, 2008, 14:02:43 pm »
Мацки, аз отпадам за този месец, ще чакам следващия влак...
Съжалявам, мила  :bighug:
Май и при мен натам вървят нещата  :balk_144:
Don't worry, be hippy
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1001 -: Януари 24, 2008, 14:12:20 pm »
:oops:Ами би трябвало да съм в ову- тази седмица следим фоликулите, днес ми е 14 ден. Аз да си призная много ми е мътна тая работа с овуто - поправете ме, ако нещо греша или БТ е много висока -  :cloud: :help1:
Здравей мила, както Натали е писала, и аз мисля че БТ 37,0 е висока за да се каже че си в овулация доколкото аз знам, мисля че и другите момичета  ще пишат по въпроса.
Аз също не съм много наясно и ако някой ми обасни малко повече ще съм благодарна. Всъщност на 11-я ден си имах болката в яйчника и позната всеки месец цервикална слуз. Цикълът ми е 27-28 дена, на 12-я ден видяхме с доктора узрял голям фоликул(трябва да видя на снимката колко беше като големина), но той ме успокои, че няма смисъл от тестове за О., защото фоликулометрията това прави. Снощи бяхме на гости и си пийнах малко мартини :oops:май алкохола малко влияе и може да ми е вдигнал БТ. Иначе вчера БТ беше 36.6. 
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1002 -: Януари 24, 2008, 16:29:47 pm »
Здравейте и от мен! Незнам какво да ви кажа за ову!Аз този месец като бях при лекарката тя ми показа една голяма яйцеклетка, която трябва да се отделила на 18 или 19 януари.Каза за по-сигурно да правя тест-ову, за да не я изпусна!Правих ги както е по схемата и не можах да си разчета резултата!3 дни имаше една черта, а следващите два дни имаше и втора, но не наситена!Моля кажете нещо, защото ме е срам да питам докторката! :oops:А мисля, че е рано за тест, но пък имам някои съмнения!Моля пишете, ако мислите, че мога да се тествам и ще даде точен резултат!Целувки на всички!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1003 -: Януари 24, 2008, 16:45:21 pm »
Мацки, аз отпадам за този месец, ще чакам следващия влак...
Съжалявам, мила  :bighug:
Май и при мен натам вървят нещата  :balk_144:

аааа,никакви такива!няма да се предваш толкова лесно :x,имаш още дни до края на ЛФ според мен,тъй че е рано за заключения :wink:,а и графиката ти е добре май :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1004 -: Януари 24, 2008, 16:51:55 pm »
Здравейте и от мен! Незнам какво да ви кажа за ову!Аз този месец като бях при лекарката тя ми показа една голяма яйцеклетка, която трябва да се отделила на 18 или 19 януари.Каза за по-сигурно да правя тест-ову, за да не я изпусна!Правих ги както е по схемата и не можах да си разчета резултата!3 дни имаше една черта, а следващите два дни имаше и втора, но не наситена!Моля кажете нещо, защото ме е срам да питам докторката! :oops:А мисля, че е рано за тест, но пък имам някои съмнения!Моля пишете, ако мислите, че мога да се тествам и ще даде точен резултат!Целувки на всички!
здравей :D!ако имаш предвид тест за бременност-ДА,според мен ти е рано за такъв..стига да съм се ориентирала правилно по написаното от теб!щом си ходила на лекар,не отиде ли и контролно да видите спукал ли се е фоликула?за да се уточни датата на О., това е най сигурния начин..като знаеш вече кога е била ову-то добавяш 14 дни и едва тогава може да правиш тест за бремнност(уринен),който да отчете!кръвен можеш 10-12 дни след ову-то!
за тестовете за О.-правилно си разбрала-когато не са еднакви двете чертички(или тестовата да я по-ярка)се смята за "-";може да не са ти отчели,да си попаднала на кофти партида или пък ако си пила повечко вода,може да си тествала по-разлинчо време..незнам..всички условия ли спази,които са описани на кутиййката?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1005 -: Януари 24, 2008, 16:58:11 pm »
Стискам палци за fatalwoman - дано при нея всичко да е наред.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1006 -: Януари 24, 2008, 17:02:42 pm »
Стискам палци за fatalwoman - дано при нея всичко да е наред.
Мисля че все още има шанс да е лекарска грешка.Трябва да си направи ЧХГ но незнам ще ме послуша ли.И да потърси второ мнение.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1007 -: Януари 24, 2008, 17:09:18 pm »
Здравйте и от мен момичета, едва сега се докопах до компа, Dragica искам да ти кажа да не се отчайваш, винаги има надежда. Важното е да си силна и да вярваш. Стискам палци и ще видиш, че ще се оправят нещата :)
Иначе, аз понеже съм много нетърпелива направих глупостта да се тествам на 6 ден от предполагаемата овулация и теста разбира се се оказа "-", сега ще пощурея от любопитство да не би пък да се е оказал грешен отрицателен резултат. Имам всякакви симптоми, че ще ми дойде МЦ, боли ме корема плюс кръста, има само едно ненормално нещо, не ме болят гърдите, което по традиция от 1о години ми се случва всеки месец и е много болезнено 8O. Сега нямам болки само едно лееко напрежение, почти не го усещам, разбира се не е късно да ме болнат пак :D, но не знам какво да мисля. Тююю ще умра от любопитство, да му се не види.
Пожелавам успех на всички вас и най вече за всяка от вас - положителен тест :bfp: :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1008 -: Януари 24, 2008, 18:17:44 pm »
gandalf,доста си избързала с теста,няма как да ти покаже,така ,че не се настройвай предварително.
Дано всичко с fatalwoman е наред.Дано е лекарска грешка.
eveishan,ако овуто ти е било на 19-20 ти е рано за тест(за бременност),той се прави както ти е казала и Катя ,14 дни след овуто.
Бейби,не се натъжавай,другия месец сме заедно на ринга
Веска :crossfingers:нека те подмине поне теб лелката.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1009 -: Януари 24, 2008, 20:38:26 pm »
Мацки, аз отпадам за този месец, ще чакам следващия влак...
Съжалявам, мила  :bighug:
Май и при мен натам вървят нещата  :balk_144:


Хей, Веси, не се предавай толкова бързо де, още ти е рано:)
Бейби, съжалявам :(
Аз какво ли ви вдъхвам кураж на вас, като на мен самата ми се плаче :(
Гадната лелка още не е дошла, но БТ ми падна тази сутрин:( Тъй, че най-късно утре ще ми дойде:(
Офффф....нещо не съм на кеф...няма да ви разстройвам и вас.
Стискам палци на всички дето са тръгнали на лов:) И на тез които не чакат:)
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1010 -: Януари 24, 2008, 22:35:08 pm »
:oops:Ами би трябвало да съм в ову- тази седмица следим фоликулите, днес ми е 14 ден. Аз да си призная много ми е мътна тая работа с овуто - поправете ме, ако нещо греша или БТ е много висока -  :cloud: :help1:
Здравей мила, както Натали е писала, и аз мисля че БТ 37,0 е висока за да се каже че си в овулация доколкото аз знам, мисля че и другите момичета  ще пишат по въпроса.
Аз също не съм много наясно и ако някой ми обасни малко повече ще съм благодарна. Всъщност на 11-я ден си имах болката в яйчника и позната всеки месец цервикална слуз. Цикълът ми е 27-28 дена, на 12-я ден видяхме с доктора узрял голям фоликул(трябва да видя на снимката колко беше като големина), но той ме успокои, че няма смисъл от тестове за О., защото фоликулометрията това прави. Снощи бяхме на гости и си пийнах малко мартини :oops:май алкохола малко влияе и може да ми е вдигнал БТ. Иначе вчера БТ беше 36.6. 
Така е, фоликулометрията това прави, но вие продължихте ли да го следите този фоликул дали се е спукал? Защото това, че е голям не означава, че се е спукал и е отделил яйцеклетка.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1011 -: Януари 24, 2008, 23:29:24 pm »
Какво става, момичета?Не съм влизала от 2 дни и си мислех, че ще видя много,много  :bfp1:, а то какво,само лелки.Много пък сте гостоприемни.Я се стегнете  :balk_600:.От началото на месеца само 3  :bfp1:, направо се излагаме!!!
Dianka, biby21, май с вас заедно ще  :00001754: този месец - към 30-31.01,нали?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1012 -: Януари 25, 2008, 00:02:49 am »
добър вечер от мен моничета ,надявам се всички да сте добре и най/вече щастливи.Сигурна съм че при FATALWOMAN нещата ще са добре понякога лекарите недовиждат .Пуканка пиши колко време остава до инвитрото.От мен много нови  :bfp: за утре.РАЗБИРА СЕ И НЯКОЕ И ДРУГО ЯЙЧИЦЕ ЗА ХВАЩАНЕ
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1013 -: Януари 25, 2008, 00:19:18 am »
Добро утро, момичета. вчера видях , че fatalwoman е пуснала тема в "Усложнения при бременност" и доста се притесних. Искам да ви помоля всички да й стискаме палци нещата да се оправят!!!
Стискам палци за fatalwoman - дано при нея всичко да е наред.
Много ви благодаря , момичета, за подкрепата ! Днес в Търново искаха да ме хоспитализират, но аз настоявах за още изследвания и мнения , обадих се в Плевен, ако е възможно да ме приемат. Резултатът - missed abortion в 9г.с. :( Няма нищо общо с диагнозите на търновските док (кухо яйце), защото се вижда ембрионална структура.В понеделник е кюртажа , в Плевен...
 Успех ви желая , на всички! ние явно ще починем няколко месеца!
 Пуканка , стискам палци! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1014 -: Януари 25, 2008, 06:47:34 am »
Писах ти в другата темичка миличка, но и от тук ще ти кажа, че ще сме винаги до тебе в трудни моменти.За съжаление пътищата ни не винаги са с листа от рози.  :(

Аз следобед ще ви пиша.След малко отивам в болницата и 4 часа ще ми вливат имуновенин.Ще гледаме за първи път и фоликулчета.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1015 -: Януари 25, 2008, 07:39:11 am »
fatalwoman, съжалявам  :bighug:
Pukanka  :crossfingers:

Момичета, аз отпадам, имам леко зацапване ама е въпрос на време да ме връхлети проклетата лелка :balk_145:
Кофти подарък за рожденния ми ден другата седмица :(

Хайде момичета, до края на месеца поне още един  :bfp:, може и повече де:)
Успех на всички останали които ловуват:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1016 -: Януари 25, 2008, 08:27:27 am »
fatalwoman, съжалявам  :bighug:
Pukanka  :crossfingers:

Момичета, аз отпадам, имам леко зацапване ама е въпрос на време да ме връхлети проклетата лелка :balk_145:
Кофти подарък за рожденния ми ден другата седмица :(

Хайде момичета, до края на месеца поне още един  :bfp:, може и повече де:)
Успех на всички останали които ловуват:)

clevergirl_75 не се отчайвай все още , докато не връхлети лелката нацяло ,
все някакъв шанс има.

Пуканка , стискам къде що имам всичко , успех с процедурата!

vesska  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: дано те подмине!

айде бе момичета , какво стана тази седмица , ни един  :bfp:  :(
и само 3 за годината , излагаме се нещо - през февруари много имаме да наваксваме
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1017 -: Януари 25, 2008, 08:50:33 am »
fatalwoman, съжалявам  :bighug:
Pukanka  :crossfingers:

Момичета, аз отпадам, имам леко зацапване ама е въпрос на време да ме връхлети проклетата лелка :balk_145:
Кофти подарък за рожденния ми ден другата седмица :(

Хайде момичета, до края на месеца поне още един  :bfp:, може и повече де:)
Успех на всички останали които ловуват:)

clevergirl_75 не се отчайвай все още , докато не връхлети лелката нацяло ,
все някакъв шанс има....

Е, връхлетя:( Реве ми се...
лек ден и успех на всички!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1018 -: Януари 25, 2008, 08:52:21 am »
:oops:Ами би трябвало да съм в ову- тази седмица следим фоликулите, днес ми е 14 ден. Аз да си призная много ми е мътна тая работа с овуто - поправете ме, ако нещо греша или БТ е много висока -  :cloud: :help1:
Здравей мила, както Натали е писала, и аз мисля че БТ 37,0 е висока за да се каже че си в овулация доколкото аз знам, мисля че и другите момичета  ще пишат по въпроса.
Аз също не съм много наясно и ако някой ми обасни малко повече ще съм благодарна. Всъщност на 11-я ден си имах болката в яйчника и позната всеки месец цервикална слуз. Цикълът ми е 27-28 дена, на 12-я ден видяхме с доктора узрял голям фоликул(трябва да видя на снимката колко беше като големина), но той ме успокои, че няма смисъл от тестове за О., защото фоликулометрията това прави. Снощи бяхме на гости и си пийнах малко мартини :oops:май алкохола малко влияе и може да ми е вдигнал БТ. Иначе вчера БТ беше 36.6. 
Така е, фоликулометрията това прави, но вие продължихте ли да го следите този фоликул дали се е спукал? Защото това, че е голям не означава, че се е спукал и е отделил яйцеклетка.
Следяхме на 7-мия, на 12-я ден и сега в понеделник пак, т.к. се пада 18 ден и тогава ще видим дали се е спукал. Иначе днес БТ беше 36.9. Ще я следя тия дни да видя дали ще падне.
Аз обикновено за О. се ориентирам по болката в яйчника, която при мен е всеки месец около предполагаемата овулация. Надявам се да меря правилно БТ - всеки ден по едно също време, с един и същ термометър. Ще взема да си направя една графика да я публикувам, за да ми дадете повече мнение.
Благодаря ви момичета и  :crossfingers: за повече  :bfp:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1019 -: Януари 25, 2008, 08:58:12 am »
fatalwoman съжалявам миличка, желая  ти следващият ви опит да се увенчае с успех и всичко да е наред!
clevergirl_75 от другия месец вече никакви лелки у вас! Предупреди я, че за последно я посрещаш тази гадина - в следващите месеци да ходи там където я чакат!
Хайде успешен лов на всички гонещи ячицата, а на чакащите само ++++++++++ резултати.
Пуканка чакаме те с новини за фоликулчетата.