0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #160 -: Декември 07, 2007, 17:28:04 pm »
Joshi, аз лично ходя при д-р Благоева по същите съображения. Не ми се ще да занимавам д-р Владимиров с профилактични прегледи. А и на Благоева също имам страхотно доверие!
Да, това е вариант.Къде ходиш при нея, в клиниката или в Тина Киркова?

Мише, да ти е живо и здраво хубавото Митаче!
Каси,костюмчето е страхотно, а за джуджето да не говорим!Браво на приятелката ти.
Нина, утре приятно изкарване на партито!
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #161 -: Декември 07, 2007, 17:52:07 pm »
Каси, благодаря за предложението, но ще се въздържа. Много сложно ще стане, така че ще правя джудже с подръчни средства ;). Иначе приятелката ти страхотно го е ушила!
Колкото до кухненския робот аз имам DOMO, подарък за сватбата и от тогава т.е. от 2 години и половина залежава в един шкаф. Само веднъж съм го ползвала, но от няколко дни обмислям да го изровя и да го тествам как е като сокоизстисквачка. Че ние ще се захранваме рано и педиатърката още на предната консултация каза да почвам да и давам сокче от ябълка...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #162 -: Декември 07, 2007, 18:10:13 pm »
... Че ние ще се захранваме рано и педиатърката още на предната консултация каза да почвам да и давам сокче от ябълка...

Недей да бързаш с това захранване... Почети в специалната ни темичка, макар че в крайна сметка сама си решаваш...
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #163 -: Декември 07, 2007, 18:19:22 pm »
Специални поздрави от Ема на малкото Митаче - да расте здраво малкото юначе!!!

Касита, срахотни снимки - пу-пу!

Нинка, и аз се изприщвам като си помисля да оставям Ема на грижите на друг, пък било и за 1 час - тичам по задачи като луда, прибирам се, тя си спи сладко-сладко при баба й  :oops: По въпроса за водолаза - аз мисля вече да напълня ваната за Ема и да дапочно с уроците по плуване  :wink:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #164 -: Декември 07, 2007, 18:22:39 pm »
Момичета, да ви питам, след ваксината против Хепатит/2-ри прием/
има ли нещо такова, че не трябва да се къпем, спомням си нещо
но не съм сигурна. И друго, наистина ли след ваксина не се излиза навън?
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #165 -: Декември 07, 2007, 18:27:18 pm »
Каси, благодаря за предложението, но ще се въздържа. Много сложно ще стане, така че ще правя джудже с подръчни средства ;). Иначе приятелката ти страхотно го е ушила!
Колкото до кухненския робот аз имам DOMO, подарък за сватбата и от тогава т.е. от 2 години и половина залежава в един шкаф. Само веднъж съм го ползвала, но от няколко дни обмислям да го изровя и да го тествам как е като сокоизстисквачка. Че ние ще се захранваме рано и педиатърката още на предната консултация каза да почвам да и давам сокче от ябълка...
Надявам се не мислиш да захранваш на 2 месеца?
Поради каква причина вашата докторка настоява за това?
Каси, страхотни костюмчета!Още по-страхотни бебета.

целувки на малкото Митаче послучай първата месечинка

както и на всички сладки бебета

ема2
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #166 -: Декември 07, 2007, 18:37:31 pm »
Момичета, да ви питам, след ваксината против Хепатит/2-ри прием/
има ли нещо такова, че не трябва да се къпем, спомням си нещо
но не съм сигурна. И друго, наистина ли след ваксина не се излиза навън?

Няма проблем да спираш къпането и разходките
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #167 -: Декември 07, 2007, 19:09:23 pm »
Надинче, ние не сме спирали къпането изобщо, след нито една от ваксините. Откакто е роден е пропуснал веднъж, защото нямаше вода. А разходките пък съвсем не спирай.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #168 -: Декември 07, 2007, 19:18:27 pm »
Пък нашето педи каза да не къпем. :(
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #169 -: Декември 07, 2007, 19:35:20 pm »
Сиа, до сега не сме пропускали къпане и не сме имали проблеми от това, че сме се къпали. Аз мисля че не е проблем ако се къпе. Поне на мен до сега не са ми изтъкнали довод, който да ме накара да отменя къпането. Ако е заради температурата - те така или иначе вдигат след ваксина. Ако е заради ръката - освен подутини не се е получило нищо друго. Не знам, прецени си, но аз не бих пропуснала.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #170 -: Декември 07, 2007, 19:53:31 pm »
Честита месечинка на Митко на Мишанта! И честито на всички дечица за всички празници! Аз напоследък спрях да пиша, защото едва насмогвам да следя на кого РД му дошъл, на кого месечинка! Да са здрави много, да вардват много родителите си!

Аз днес се чудя...Нали кърменето е на 3 часа? Хайде, между 2.5 и 4 часа според зависи... Едно време, когато са нямали часовници, как са знаели жените, че са минали 3 часа и е време за кърмене? На изгрев ще го накърмиш, на залез-пак, пък посредата-както дойде...На поискване ще да е било едно време...
Alexandra
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #171 -: Декември 07, 2007, 19:55:47 pm »
Много Ви обичаме, ейййййййййй!



Безценни сте!
 :babydust:Отиваме при тортата с фоерверка! :babydust:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #172 -: Декември 07, 2007, 20:48:12 pm »
Ехееее, малкото Митаче изтърколило една месечинка :D Много здраве и радост в семейството да имате!
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #173 -: Декември 07, 2007, 21:32:03 pm »
Надявам се не мислиш да захранваш на 2 месеца?
Поради каква причина вашата докторка настоява за това?

Ранно захранване имах предвид от 4 месец, а от 2 е само сокче между едно от храненията. Иначе педиатърката не настоява просто ме попита дали искам да захранвам бебето рано или късно, и аз съм решила да е ранно захранване.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #174 -: Декември 07, 2007, 22:20:19 pm »
Гери, щом искаш, започни от 4ти месец.
Но защо бързаш да даваш сок от толкова рано?
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #175 -: Декември 07, 2007, 22:59:02 pm »
Честита първа месечинка на Митачето. Да расте здраво и послушно дете, да радва и обичка мама и тати. :D

Аз започнах захранването на 4,5 м., но поради проблеми (кръв и слуз в изпражненията, предполагаема непонсимост за момента) отложих и започнах отначало на 6,5 м.Сокчета до ден днешен все още не съм дала, пробвах преди месец два, веднъж дваж резултата беше подут корем с болки тоест колики и обринато болезнено дупе. Тук Манхатън може да потвърди и при тях мисля от сокчетата имаше подобен проблем с дупето на Криско. Отделно Джам беше писала за сокчетата в темата за захранването, но все пак всеки решава с какво, кога и как да захранва.

Сега една питанка, тъй като се оказа, че по аптеките в Бургас-център немога да намеря продуктите на Бейби Кучоло, бихте ли ми подсказали къде мога да ги намеря, визирам вид продавалник, благодаря ви.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #176 -: Декември 08, 2007, 11:22:10 am »
Ето ни и нас. Честита месечинка на Митачето. Да е живо и здраво и много да радва мама Мишанта и тати разбира се :D
Както винаги при мен купона е на шест. Две седмици се мъча да инсталирам една тъпа програма, която разбира се е нелегална, щото лицензирана е само 6000 долара. И така , качих 5 новички версии от които нито една не ми свърши работа, щото нямало тва дето ми трябва, имало го в старите. Можело да го изтегля, ама нали не е лицензирано. Та вчера с триста зора намерих тва дето търсих и познайте, ми трябва и да се работи на тва чудо. И снощи до 4 часа беше гадаене и УСПЯХ. Сега трябва и за защитата да се подготвя и току виж съм защитила във вторник и ми се е махнало и това от главата. За капак Монито я мъчат зъбчета и само се гушка и мрънка. Днес я оставих за 10 мин на баща и, резултата е чаша сок на килима в хола и цицина. А свекърва ми поне я подхванахме да започне да взима майка си за ден два при тях в седмицата, реши че тези дни ще са събота и неделя и познайте. Вече идва през седмицата, събота и неделя не идва да не би да и напомним. Две седмици си спести "гостито", днес пак я няма. Ще ми цъфне и тя в понеделник :bonk: А в сряда е рождения ден и на Монито. Поканили сме сутринта дечица, вечерта роднини и приятели. Много мил празник е това за нас. Искам всичко да е както трябва. Само че нещо почвам да издъхвам  Ако бях многоръкия Джо, който се дели на 3 щеше да е супер.:rockon: :bonk:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #177 -: Декември 08, 2007, 12:21:23 pm »
Ние днес ставаме на 2 месеца и по случая да ви почерпим...



Колкото до сокчетата ще ги почвам тоя месец. Но си се ръководя от бебето, ако тя не ги иска или има странични ефекти няма да и давам. Мен на два навършени месеца майка ми е почнала да ми дава сок и не е имало проблем. Съседката ми второ бебе гледа по тоя схема... А сока не се води захранване защото не замества нито едно от храненията. Но всеки сам си решава. Аз съм на принципа "Рано пиле, рано пее"...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #178 -: Декември 08, 2007, 12:51:31 pm »
Мен на два навършени месеца майка ми е почнала да ми дава сок и не е имало проблем.


Оооооо, и моята майка на два месеца ми е давала сокче от пресни ягоди и череши 8O и нищо ми е нямало. Ама аз моето дете не мисля да го тормозя толкоз рано. :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #179 -: Декември 08, 2007, 13:01:13 pm »
:balk_16:Честита 2ра месечинка на  :sleepingbabygirl:Ели!



Много, много здраве и усмивки!

----------------------------------------------------------
А за захранването, всеки сам решава!
Аз по-късничко мисля на Митака да му давам такива благинки!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)