0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
здравейте,
понеже и ние трябва да правимдоста изследвания, бих искал да попитам нещо. моя гинеколог ме насочи към клиниката на д-р щерев, за д-р андреева. някой дали може да ми каже нещо за клиниката и за доктор андреева, ако има впечетления. аз се опитах да запазя час за клиника надежда, но там записват за 2009:( трябва да взимаме мерки, а цела годинами се струва много време. ще съм благодарна за някаква инфо
Здравейте момичета,някой може ли да ми каже,къде в Бургас е най-добре да се направи СПЕРМОГРАМА.Благодаря ви предварително 
ker133.
В Бургас не зная къде, но всички тук ще ти кажат, че за предпочитане е спермограмата да се направи в специализирана клиника по безплодие.
*
Здравейте момичета,някой може ли да ми каже,къде в Бургас е най-добре да се направи СПЕРМОГРАМА.Благодаря ви предварително 
Никъде.Ориентирай се към Варна/д-р Александров/, Пловдив/д-р Даскалова/ или София/ клиниките на   Владимиров, Щерев или Стаменов/.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
desi-82, момичетата са прави-абсолютно няма смисъл да губиш време и средства.Само в специализираните клиники :balk_103:!!!!След 2 месеца и ние сме в София, в "Надежда" :wink:Само на тях се надявам!!!  :bighug: :flower:

Здравейте,
Имам следния въпрос - и на мен ми препоръчаха да направя описаните в първия постинг изследвания, но тъй като гинекологът не работи със здравната каса, ми препоръча да поискам направление от личния лекър за ендокринолог. Отидох при ендокриноложката, но с две думи тя каза, че едва 2-3 изследвания могат да се пуснат, тоест с една дума нищо. Ясно ми е, че специалистите имат лимит и не са много склонни да пускат изследвания, освен ако не си явно много зле, а пък явно аз според нея не съм зле, защото каза, че трябва да кача няколко килца, за да напълнея и забременея. Може ли да ме упъти някой кой може да ми издаде направления за тези изследвания, които се поемат от касата и по какъв начин мога да задължа съответния специалист да го направи? Става въпрос за град Пловдив. Благодаря ви предварително!
Кити
Здравейте,
Имам следния въпрос - и на мен ми препоръчаха да направя описаните в първия постинг изследвания, но тъй като гинекологът не работи със здравната каса, ми препоръча да поискам направление от личния лекър за ендокринолог. Отидох при ендокриноложката, но с две думи тя каза, че едва 2-3 изследвания могат да се пуснат, тоест с една дума нищо. Ясно ми е, че специалистите имат лимит и не са много склонни да пускат изследвания, освен ако не си явно много зле, а пък явно аз според нея не съм зле, защото каза, че трябва да кача няколко килца, за да напълнея и забременея. Може ли да ме упъти някой кой може да ми издаде направления за тези изследвания, които се поемат от касата и по какъв начин мога да задължа съответния специалист да го направи? Става въпрос за град Пловдив. Благодаря ви предварително!
Кити
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Взимаш от Джи Пи-то две направления: за ендокринолог и за АГ, всеки от тях ще ти даде направление за по 3 хормона. ПКК - Джи Пи, Цитонамазката и влагалищната чистота - АГ-то, СПИН, Васс и Хепатитите - в Риокоз /безплатно и анонимно/. Останалото си го плащаш, за съжаление, но и това не е малко, стига да се организираш добре.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Здравейте,
бихте ли ми казали дали Джи Пи-то може да ми даде направление за половите и щитовидните хормони? Гинекологът и ендокринологът ми неработят със здравната каса.
*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Личният лекар не може да ти даде направление нито за полови,нито за щитовидни хормони.Можеш да искаш само направления за гинеколог и ендокринолог(тогава ще трябва да се обърнеш към други такива,които работят със ЗК) :)
Примък и от мен в тази темичка.
Здравейте момичета, имам следния въпрос, вчера бях на предварителен преглед при д-р Юнакова(клиниката на Щерев), тя ми каза да си пусна изследвания(за мен ДНК анализ за тромбофилии и антифосфолит а за мъжлето ми спермограма и HIV, Wass, HCV i HBsAd)интересува ме за какво се прави антифосфолит.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    zifri

  • *
  • 18
  • няма да се откажа да те чакам...
Здравейте,момичета!
Май и ние скоро ще прибегнем до услугите на някоя клиника :(Вече става повече от година и половина опити,но за съжаление без резултат.Досега не го взимах насериозно,защото искахме бебче,но не на всяка цена-така де,не се предпазвахме,но и не се психирах да следя овулация,графики,температура.Даже много се съмнявам през повечето месеци да сме улучвали овулацията ми :oops:Сега обаче се замислих,че може би е време все пак да се обърнем и към някой лекар-до момента може да е било липса на късмет,но...Та така,да попитам-някакви отзиви за клиниката в Плевен (от Троян съм и ми е най-удобно)и за някой добър специалист?

Здравейте и от мен,
някой знае ли нещо за клиника Афродита, и за Д-р Пападопулос. Нямам много добри спомени от състудентите ми гърци в Пловдив, но на сайта този е завършил в София. Някой знае ли нещо?
*
Здравейте и от мен!
Искам да ви питам как се казва изследването за Даун на бебето и кога се прави?

Здравейте,чудесна тема,от която черпим адски много информация! :bighug:Аз иска?м да попитам какво ще кажете за болница "Св.София" на бул.България в София?Добра ли е,аз нямам никаква информация за нея,а ми се иска да знам какви са отзивите за нея и за специалистите,които работят в нея.Благодаря ви предварително :)
Преди месец бях с диагноза мисед и направих аборт. Вчера ходих при гинеколога си и той каза, че нямало нужда от никакви допълнителни изследвания преди следващия път. Цитонамазка си бях правила преди два месеца, микробиология също, всичко е наред, а от тогава досега сме само с презерватив. За аборта ми правиха пълна кръвна картина - всичко било наред, положителен резус фактор съм.
Наистина ли да му повярвам или на своя глава да предприема нещо? Не искам да ми се случи пак :(
Забременях отраз, докрая нямах и кървене - той затова каза, че едва ли имам проблем и с хормоните.
*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Биляна,ако имаш възможност,си направи имунологични изследвания.Успех! yahoo_17
Здравейте,мили момичета!От доста време вече пробваме за бебе,но за съжаление не става...посъветваха ме да си пусна изследвания на хормоните.За тази цел към кого да се обърна към АГ или към клиника за стерилитет?Ще ви бъда много благодарна ако ми препоръчите добри специалисти в гр.Бургас.Поздрави!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Виленце най-добре е да отидеш в клиника по стерилитет там са специалисти точно в тази област.Успех дано няма проблем и стане бързо :crossfingers: