0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    karrii

  • *
  • 47
  • Вярвам в Мечтите
Всичко за лапароскопията
« -: Октомври 23, 2007, 23:51:00 pm »
ужасно ме е страх днес ми казаха че имам киста яйчника ме боли , имам два опита ин витро без да ми еправена досега лапароскопия,но днес  с тази киста док каза че вече е наложително ,пишете страшо ли е въобще много съм объркана
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2007, 23:58:15 pm »
Няма нищо страшно след операцията до ден-два си като нова. Каквото и да ти говорим сега едва ли ще помогне, но можеш да прочетеш по задните теми за лапароскопии и ще разбереш, че не е толкова страшно. Успех ти пожелавам.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2007, 14:03:56 pm »
karrii  не се безпокой! ако знаеш мене колко много ме беше страх... а всъщност няма нищо страшно! ще видиш сама! лапароскопията е много щадяща операция и възстановяването е за няколко дена ( аз на 7-мия ден бях на работа) ние сме с теб! успех ! :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2007, 21:26:47 pm »
karrii,спокойно мила,няма нищо страшно!!!! :D :D :D
Лапароскопия е сравнително лека процедура,през цялото време си с пълна упойка(нищо,след това много бързо се възстановяваш!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2007, 22:00:18 pm »
Така е, Кари, наистина е много щадяща процедура. Възстановяването е за 3-4 дни. Няма големи разрези и белези след това, само две разрезчета около сантиметър. Аз имам 2 лапароскопии-няма страшно. Успех!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2007, 15:17:45 pm »
И аз да се включа.
Не е страшно, скоро ми правиха лапаро. Просто мисли, че е решение на проблем, а не да създава такъв. Бързо се възстановяваш и бързо забравяш. Успех 
*

    karrii

  • *
  • 47
  • Вярвам в Мечтите
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2007, 20:53:17 pm »
благодаря ви момичета ,въпреки успокоенията сърцето ми е свито на топка,утре съм на изследвания за да види доктора какво става с кистата,защото имам малко температура,и ще пиша пак за да ви кажа каво е станало,
*
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2007, 07:23:51 am »
Кари, страха не е добър съветник.За това си мисли само за положителната страна и всичко ще бъде наред.Стискам ти палци.Успех.
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2007, 09:04:35 am »
Няма да се плашиш мила ....два или три малки разраза , които не са болка за умиране ,,,нищо няма да разбереш , но ше се страхуваш знам , каквото и да ти казваме! Къде  ше я правиш?
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2007, 13:54:12 pm »
Нищо страшно няма да знаеш. Минава за 3-4 дни и заминава. Остават 2 разрезчета по 1 см и тва е,но те оправят
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #10 -: Ноември 20, 2007, 23:07:14 pm »
 И на мен ми предстои лапароскопия на 26.11 в Окръжна-доста ми е притеснено, честно казано, тъй като съм със съмнения за ендометриоза, а доста неща прочетохза това и се моля да не е. Много се надявам бързичко да мине. :balk_133:
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #11 -: Ноември 20, 2007, 23:22:50 pm »
Бързичко минава и бързо се забравя, дано всичко е наред и нямаш такава диагноза.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2007, 00:52:25 am »
На мен ми правиха лапароскопия във окръжна.Не се притеснявай там са страхотни специалисти като док.Новачков и док.Балтаджиева.Попадаш в добри ръце.Пожелавам ти успех и бързо възстановяване.  :balk_103:  Викси ние сме с теб!!!
« Последна редакция: Ноември 21, 2007, 00:57:30 am от pimpa77 »
*
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2007, 10:47:17 am »
Здавейте момичета,
И на мен ми предстои лапаро другия месец при д-р Тюфекчиева, Майчин дом
Някой правил ли е скоро лапаро при нея? Надявам се всичко да мине добре..
Успех на всички  :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #14 -: Ноември 21, 2007, 17:52:33 pm »
Моята ще другата седмица :(
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #15 -: Ноември 22, 2007, 18:19:30 pm »
Привет на всички!Днес и при мен се насрочи лапароскопия за 10.декември при Доганов от Майчин дом.Шубе ме е отвсякъде!! :?Ако някой има отзиви за работата там ще съм много задължена за информацията :hug2:!!
Иначе ви пожелавам наистина само отлични резултати,мили момичета!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #16 -: Ноември 22, 2007, 18:27:17 pm »
Привет на всички!Днес и при мен се насрочи лапароскопия за 10.декември при Доганов от Майчин дом.Шубе ме е отвсякъде!! :?Ако някой има отзиви за работата там ще съм много задължена за информацията :hug2:!!
Иначе ви пожелавам наистина само отлични резултати,мили момичета!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
нямам отзиви за него , но искам да ти пожелая успех ! сискам палци всичко да е ок!
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #17 -: Ноември 22, 2007, 18:39:16 pm »
Привет на всички!Днес и при мен се насрочи лапароскопия за 10.декември при Доганов от Майчин дом.Шубе ме е отвсякъде!! :?Ако някой има отзиви за работата там ще съм много задължена за информацията :hug2:!!
Иначе ви пожелавам наистина само отлични резултати,мили момичета!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
не е ли малко прибързана тази операция, предполагам д-ра ти знае какво прави, но...
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #18 -: Ноември 22, 2007, 19:49:18 pm »
Е ако от мен зависи бих прескочила тази процедура!Но видя се,че кистата расте и вече е 35mm.Честно казано и утре имам друг преглед.Просто за мое успокоение ще имам и друго мнение!Пък каквото сабя покаже :balk_80:
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #19 -: Ноември 22, 2007, 19:53:44 pm »
Добре, пожелавам ти успех!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]