0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1440 -: Декември 05, 2011, 10:22:11 am »
И аз бях така. Имах кървене 5-6 дни- но при мен са махали миоми и са проверявали тръби. Операцията ми беше на 9-ти ден от цикъла. След това ми дойде нормално - на 27-мия ден. Като ден-два преди това започна едно леко зацапване и чак на третия ден тръгна като хората.
Иначе като попитах кога да очаквам да ми дойде - отговора беше, че след операция не е много ясно - нормално е и да закъснее и да подрани.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1441 -: Декември 05, 2011, 21:31:25 pm »
На мен след лапароскопията ми дойде точно на деня.
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1442 -: Декември 06, 2011, 00:06:33 am »
благодаря  :wink:,явно при някои е нормално да закъснее М,другата седмица така и така съм на док,да видим до тогава дали ще доиде,това е и първия месец в които вече искам да ми доиде 8O
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1443 -: Декември 06, 2011, 09:54:24 am »
Спокойно. Дори е по-нормално да закъснее според мен. Зависи какво е правено, разбира се. При мен след коремната операция доста закъсня цикъла и тогава ми казваха, че е нормално. Ще дойде - няма къде да ходи. Пък и лекар ще погледне да няма някакъв задържан фоликул например, така че всичко ще е наред!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1444 -: Декември 06, 2011, 14:47:19 pm »
Здравейте мина и моята лапароскопия вчера сутринта. Вече съм си у нас, ама да ви кажа мислех си че ще е по-леко. Поне при мен има още болки и раменете ме болят и врата, а кървене имах само вчера, днес като че ли няма нищо. За резултата всичко ми е наред.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1445 -: Декември 06, 2011, 15:13:33 pm »
Браво за добрия резултат! Болките в раменете и врата ги има при всички - от газта. Ще отшумят съвсем скоро.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1446 -: Декември 07, 2011, 15:49:57 pm »
Момичета нормално ли е след лапарото да ми дойде пак цикъла, въпреки че е бил скоро? И моя док. каза 1 месец без секс - не е ли много? 

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1447 -: Декември 07, 2011, 16:13:41 pm »
Да ти кажа често,аз вече не си спомням колко време ми казаха без секс,но честно казано наистина не ми мина през ум за секс около месец - от страх и от притеснение го ударих предимно на :sleeping:
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1448 -: Декември 07, 2011, 20:28:25 pm »
на мен ми казаха 3 седмици без секс,но то такмо стана 3 седмици и ми доиде М,така,че моето въздържание ще стане 4 сед. 8O.Незнам дали има значение какво са ти правили,при мен беше за проверка на тръбите,и са видяли сраствания които са отстранили.От всичко прочетено за лапароскопията,маи на всеки казват различно,сигурно доктора преценява.А за М след лапаро,на мен ми тече 5 дни,незнам М ли беше или какво,но сега ми доиде  вместо  на 28 ден от предната М,на 32-рия ден. :D
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1449 -: Декември 08, 2011, 17:29:43 pm »
На мен също са ми проверявали тръбите, не е била оперативна лапароскопия. Само ми зацапва още не ми е текнало като цикъл. А за белезите след колко време изчезват и трябва ли да се мажа с нещо след като ми свалят конците. В неделя ще ми ги махат и още не съм говорила с док.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1450 -: Декември 08, 2011, 17:59:11 pm »
Аз белезите ги мазах с контрактубекс 2 м. и ми хареса.Долните два почти не си личат, а този около пъпа значително се заличи.Много добре ще им се отрази и морската вода+слънце.
Иначе и при мен са проверявали тръбите  и са отстранили сраствания.
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1451 -: Декември 08, 2011, 18:52:40 pm »
Моят белег на пъпа пък от самото начало не личеше изобщо. След като падна коричката все едно не го е имало. Този отстрани едва едва розовее, минали са малко повече от 2 месеца. Не съм мазала с абсолютно нищо.
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1452 -: Декември 09, 2011, 14:29:05 pm »
Аз също се мазах с Контрактубекс, но въпреки това, вече година и половина от операцията, си личи белега до пъпа /бях със скоби/. Другите две дупки долу изобщо не си личат, изчезнаха.
Имам вече две ангелчета на небето

*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1453 -: Декември 11, 2011, 00:22:14 am »
Колко време след махане на конците започнахте с Контрактубекс...и друго минаха 10дни от моето лапаро чувствам се много добре обаче от дясно много странно не усещах нищо като се пипам по кожата а сега е нещо между болка и изтръпване не знам как да го кажа по точно само като се пипам иначе не ме боли нищо не върху раничката ми от нея до средата на корема,имала ли е някоя от вас подобен проблем.
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1454 -: Декември 16, 2011, 09:20:14 am »
Здравейте момичета, да попитам за цикъла си нещо. На 5.12 ми мина лапарото, горе долу три дни след това ми тече едно такова предимно кафеникаво. По принцип трябва да ми дойде на 18 този месец, а днес два дни по-рано ми зацапва и май ще текне по-късно. Нормално ли е или да звъня на док. да питам? Да не би нещо да съм се претоварила? И минали да 10 дни и се чувствам добре, може ли да правя секс или още е рано? Вие кога започнахте?

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1455 -: Декември 16, 2011, 10:04:10 am »
Предстои ми лапароскопия през януари....много се вълнувам.
Сега чета и попивам всяка дума написана в темичката,благодаря Ви мили момичета
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1456 -: Декември 16, 2011, 10:20:01 am »
meminger_ не се притеснявай и при мен зацапваше 2 дни преди да ми дойде както трябва.Моята беше на 29/11 и аз се чувствам добре , но не съм правила секс изчаках да ми дойде и след това започвам.




Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1457 -: Декември 16, 2011, 10:33:35 am »
Мерси desii, няма тогава да притеснявам док. с глупави въпроси. :)

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1458 -: Декември 16, 2011, 14:55:19 pm »
Колко време след махане на конците започнахте с Контрактубекс...и друго минаха 10дни от моето лапаро чувствам се много добре обаче от дясно много странно не усещах нищо като се пипам по кожата а сега е нещо между болка и изтръпване не знам как да го кажа по точно само като се пипам иначе не ме боли нищо не върху раничката ми от нея до средата на корема,имала ли е някоя от вас подобен проблем.
Здравей , моята лапароскопия бше на 14.11 и аз като теб 2 седмици след това, започнах да изпитвам странна болка, дори немога да кажа че е болка, точно като натъртено малко по нагоре от яйчника, и то само като го пипам, но понеже на това място аз имах киста, която беше махната и предполагам че е от това. При теб за какво беше лапароскопията?
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1459 -: Декември 16, 2011, 15:24:54 pm »
meminger_, относно секса, аз изчаках следващия цикъл.
Имам вече две ангелчета на небето