0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1500 -: Март 23, 2012, 20:11:56 pm »
Здравейте всички, и моето лапаро ще е в новата болница на Владимиров в четвъртък. За момента разбрах, че ще е при д-р Начев. В понеделник съм на изследвания и да си занеса направлението от Личния лекар. Във вторник ще отида да обсъдим резултатите от изследванията и в четвъртък на линия за лапарото. За сега това е от мен, след това ще дам отчет за резултатите. Успех момичета :bighug:
*

    liuliak

  • *
  • 23
  • Heaven, I`m in Heaven..
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1501 -: Март 27, 2012, 14:23:44 pm »
Здравейте, момичета,
има ли някой с лапаро в Щерев?
Любовта ще спаси света
*

    liuliak

  • *
  • 23
  • Heaven, I`m in Heaven..
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1502 -: Март 27, 2012, 14:42:27 pm »
http://www.hapche.bg/sites/default/files/na/nrd-2012-md-kp-147.pdf това би трябвало да е клиничната пътека по която да се работи по тръбите
Любовта ще спаси света
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1503 -: Март 28, 2012, 10:21:52 am »
Не е това - това е за коремни операции
*

    liuliak

  • *
  • 23
  • Heaven, I`m in Heaven..
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1504 -: Март 28, 2012, 12:40:57 pm »
ами отгоре пише минимален престой при лапароскопски процедури - би трябвало да е и за отворен кореми и за лапаро в такъв случай..
Любовта ще спаси света
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1505 -: Март 30, 2012, 22:00:45 pm »
здравейте момичета на голям кръстопът съм.Правена ми е цветна снимка оказа се,че едната ми тръба е запушена,а другата пропуска малко.Ще правим инвитро,необходимо ли е да се прави лапароскопия при положение,че сме кандидатствали във фонда с женски фактор,а именно тубарен стерилитет при жената.При положение,че ще ми се прави инвитро защо е необходимо да ми пипат тръбите.Благодаря ви момичета и успех на всички :)
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1506 -: Март 30, 2012, 22:21:14 pm »
здравейте момичета на голям кръстопът съм.Правена ми е цветна снимка оказа се,че едната ми тръба е запушена,а другата пропуска малко.Ще правим инвитро,необходимо ли е да се прави лапароскопия при положение,че сме кандидатствали във фонда с женски фактор,а именно тубарен стерилитет при жената.При положение,че ще ми се прави инвитро защо е необходимо да ми пипат тръбите.Благодаря ви момичета и успех на всички :)

Здравей!

Хубаво е преди ин витро да се направи диагностична лапароскопия, тъй като тя дава най-точна представа за нещата. И на мен ми правиха след ЦС и това беше много добро решение, както се оказа, имала съм хидросалпингс и едната тръба трябваше да се прекъсне. :)
Ти си прецени, ако трябва потърси и второ лекарско мнение и прецени плюсовете и минусите. Желая ти успех! :)
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1507 -: Март 31, 2012, 12:27:42 pm »
здравейте момичета на голям кръстопът съм.Правена ми е цветна снимка оказа се,че едната ми тръба е запушена,а другата пропуска малко.Ще правим инвитро,необходимо ли е да се прави лапароскопия при положение,че сме кандидатствали във фонда с женски фактор,а именно тубарен стерилитет при жената.При положение,че ще ми се прави инвитро защо е необходимо да ми пипат тръбите.Благодаря ви момичета и успех на всички :)

Здравей!

Хубаво е преди ин витро да се направи диагностична лапароскопия, тъй като тя дава най-точна представа за нещата. И на мен ми правиха след ЦС и това беше много добро решение, както се оказа, имала съм хидросалпингс и едната тръба трябваше да се прекъсне. :)
Ти си прецени, ако трябва потърси и второ лекарско мнение и прецени плюсовете и минусите. Желая ти успех! :)
благодаря ти много ще потърся и второ мнение ще пиша по-нататък до къде съм стигнала успех на всички момичета osi_9
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1508 -: Април 01, 2012, 14:10:39 pm »
Здравейте на всички, и моята лапароскопия мина в клиниката на Владимиров. Оперира ме д-р Начев. За съжаление имам вродени дефекти, които не могат да се оправят с лапароскопска операция. В петък ще ходя да ми махнат конците. При следващия цикъл ще ходя на преглед и ще решим какво да правим. Отношението към пациентите е на много добро ниво, за което им благодаря. Успех на всички
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1509 -: Април 02, 2012, 12:51:29 pm »
dhhdesi, съжалявам за лошите новини, но съм сигурна, че ще намерите решение. Успех!



   La vita è bella
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1510 -: Април 02, 2012, 21:06:26 pm »
Благодаря ти за подкрепата rumyanau :bighug: :bighug: :bighug: И аз имам вяра в способностите на д-р Владимиров и се надявам да намерим решение на проблема.
*

    liuliak

  • *
  • 23
  • Heaven, I`m in Heaven..
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1511 -: Април 03, 2012, 12:38:46 pm »
вчера се срещнах с Тюфекчиева, при нея ще си направя лапаро за прекъсване на тръбите веднага след матката, за да не връщат хидросалпингсите ми течност към матката.
клиничната пътека е 147 /малко по-горе има линк/ в Майчин дом цената е 800 лв като се заплаща само 100 лв за избор на екип.
изключително съм впечатлена от Тюфекчиева като лекар и човек, освен че е страхотен професионалист!
сега трябва да се настроя психически за гадостта в майчин дом и да се надяваме, че всичко което съм чула за нея като професионалист си заслужава гадостта на майчин дом :))
Любовта ще спаси света
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1512 -: Април 18, 2012, 08:33:05 am »
Здравейте, момичета,
на мен по спешност ми правиха лапароскопия в Петък заради извънматочна бременност.Направиха ми и кюретиране.
Направиха ми я доц.Томов и екипа му в Плевен.Много съм доволна и от клиниката и от специалистите.Оказа се, че никак не е страшно. Още на сутринта си се движех и ме изписаха в Неделя.Сега чакам за резултатите.
Така че, на който му предстои....спокойно момичета и успех.
 
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1513 -: Април 21, 2012, 09:28:52 am »
здравейте на всички,моля който знае нека да ми отговори.Налага ми се да направя диагностична лапароскопия,моля кажете ми мога ли да взема напрвление за нея и от кой-личната или гинеколога?доплаща ли се нещо извън нправлението?и къде е най-добре да отида,аз съм от София.Бллагодаря ви преварително
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1514 -: Април 21, 2012, 12:18:31 pm »
Здравей,
аз моето направление го взех от личният лекар.Води се направление за хоспитализация,а доктора,който ще ти я прави ще ти каже номера на клиничната пътека.За съжаление не съм близо до София и не мога да ти помогна със съвет при кого да отидеш.Сигурно другите момичета ще ударят едно рамо.Успех!
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1515 -: Април 21, 2012, 14:22:21 pm »
Аз съм си правила лапароскопия Майчин дом на Медецинска академия при Тюфекчиева. Преди това не съм я познавала и не съм ползвала нейните услуги като гинеколог ,но мисля че се справи перфектно с прекъсването на дясната ми тръба.

Много момичета пишат и говорят за Др.Попов от болница Вита. Аз не съм негова пациентка и за това немога да дам лично мнение. Но другите които са били при него ,казват най-хубави неща.
Познавам една мацка ,която миналата година си прави лапароскопия при него за прекъсване на тръбите .После прави инвитро,забременя и миналия месец стана мама.

Ще се включат и други.
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1516 -: Април 22, 2012, 09:54:36 am »
благоаря на всички за отговорите,но най-вече ме интересува дали минава с направление през касата,защото вече стана малко трудно на семейния бюджет а толкова ми се иска да я направя по-скоро,че вече взех да губя надежда.затова ви питах за направление.иначе аз ходяв Щерев и там мога да я направя,но за 1100лв.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1517 -: Април 22, 2012, 11:47:54 am »
Да,
минава през касата.Аз лично бях с направление и доплатих само за избор на екип.
*

    liuliak

  • *
  • 23
  • Heaven, I`m in Heaven..
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1518 -: Април 22, 2012, 11:55:27 am »
малко корекции: мина ми лапарото в майчин дом при тюфекчиева. много съм доволна въпреки че майчин дом си е гадно място. пътеката е 147 и тя поема самата операция - 700 лв, но има плащане за избор на екип, което е 800 лева, което си го плащаш сам в деня на регистрацията в болницата. за сравнение - в щерев с пътека се доплащат 1115 лв а без пътека цената е 1550. демек ако в майчин дом си без пътека цената би била същата...не знам откъде е това разминаване но това са цените
Любовта ще спаси света
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1519 -: Април 22, 2012, 12:09:38 pm »
какви са тези цени какво е това чудо? операция 700лв екип 800лв. ужас извинявам се за спама но не можах да се въздържа. аз платих 780лв. в Малинов