0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #80 -: Ноември 01, 2007, 08:35:47 am »
Момичета, успех на всички и да надуете коремите.Аз съм в очакване на второто ми инсе, но треперя, като лист защото мъжлето е болно и ...........дано се оправи до неделя, че новата седмица го чакат на фронта. :lol:
Викси не се притеснявай за лекарствата и ние си пием по шепа, но важен е крайният резултат.
Мадлен, стискам палци и на теб. Би ли казала ако ти е стимулирано инсето, с какво?
Приятен ден на всички. :D
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #81 -: Ноември 01, 2007, 08:39:28 am »
Джоли-бързо възстановяване на мъжлето и успех на процедурата.Не се притеснявай толкова-ние сме с теб :bighug: :crossfingers: :balk_21:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #82 -: Ноември 01, 2007, 08:41:08 am »
sugari75 , благодаря за подкрепата. :)
ако 75 в ника ти е набора, значи ще успеем! :lol:
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #83 -: Ноември 01, 2007, 08:46:01 am »
Ами набори сме :lol:-натоварвам те с задачата да си провлачиш крачетата и за всички нас :pipy_longstocking:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #84 -: Ноември 01, 2007, 11:44:52 am »

Мадлен, стискам палци и на теб. Би ли казала ако ти е стимулирано инсето, с какво?

Здравей, първите 5 дни стимулацията беше с Фостимон, а после с Меногон.
Момичета, благодаря за пожеланията, успех и на Вас.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #85 -: Ноември 02, 2007, 13:12:41 pm »
Здравейте момичета. Ето че днес пак бях при д-р Персенска да види пораснали ли са фоликулите и кога да правим 2-ро инсе. Според нея или въобще не е пораснал фоликула в дясно,който ни трябва (защото си беше 12 мм както и преди 4 дни) или се е спукал днес тъй като видя някаква разлята течност зад него. И решихме да действаме по естествен начин т.е. секс и да чакаме. А незнайно защо ми назначи да си изследвам хормоните на щитовидната жлеза.Някой знае ли защо точно пък тия хормони??
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #86 -: Ноември 02, 2007, 13:23:35 pm »
Аз също съм изследвала тези хормони, когато правих имунологичните изследвания, но не разбрах точно защо. Все пак е добре да ги отхвърлиш и тях и действате по въпроса сега, а не мисли за други работи. късмет и да се похвалиш скоро. yahoo_17
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #87 -: Ноември 02, 2007, 14:33:46 pm »
Joli75 мерси успех и на теб. Ще ги изследвам ок;-)
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #88 -: Ноември 02, 2007, 15:36:15 pm »
Е щом е късметлийска темата да се запиша и аз. В сряда 31.10 беше първото ми инсе и дано да е успешно :).Стискам палци на всички да видят двете чертички :bfp: и аз в това число.


*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #89 -: Ноември 02, 2007, 16:08:52 pm »
Tyn къде прави инсето? Успех от мен
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #90 -: Ноември 02, 2007, 16:13:45 pm »
Джоли, не се тревожи толкова - мъжлето ми беше настинал по време на инсето на ЕЦ пък даде отлични резултати :)
Тин, пожелавам ти първото ти инсе да е и последно!
Днес бях на преглед, за да се реши как да протече стимулацията -доки предписа клостил по 2 таблетки на ден сутрин и вечер и започвам от днес - трети ден от МЦ. Притеснена съм, защото прочетох упътването и такава схема не видях. Приемът все започва от петия ден и то първият курс на лечение е само по едно хапче на ден, а при мен от трети ден на МЦ и по две таблетки на ден.  8O Не е ли много силничка тази стимулация за първи път?
« Последна редакция: Ноември 02, 2007, 16:15:47 pm от avre »
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #91 -: Ноември 02, 2007, 16:31:49 pm »
Авре, колко фоликула имаше на ЕЦ?
Може би от резултата доктора е преценил дозата, но не се притеснявай.
Първия път аз бях по 1и1/2 - 5 дни, последва преглед на 6-ти ден сутринта, имаше само два фоликула и изпих още 2 клостила, но нямаше кой знае какъв резултат.
Не го мисли, важно е да реагираш добре и да се сбъдне заветната мечта. :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #92 -: Ноември 02, 2007, 16:48:53 pm »
И аз пих Клостил на 3 ден от М така,че явно се предписва по такава схема.
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #93 -: Ноември 02, 2007, 17:24:01 pm »
Благодаря Ви за инфото, момичета. Успокоихте ме, май се замислям прекалено много  :D
Хубави почивни дни, с много  :balk_186: :bed:
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #94 -: Ноември 02, 2007, 17:37:36 pm »
При д-р Стаменов, беше на ЕЦ и се надявам да е успешно както за мен така и за всички вас :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Между другото как се чувствахте след инсето? Чувствам корема си подут и това ме притеснява, не знам нормално ли е?


Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #95 -: Ноември 02, 2007, 18:34:16 pm »
Днес ми биха прегнила, то си  беше приключение- в клиниката нямаше, тръгнах да го търся, нямше докато намеря се бях ..после пък докато намеря някой да го бие.......бе тройно критичен ден  :(
утре момчето го викат в 11.00 а мен в 13.00
Стискайте палците.
Успех на всички чакащи :)
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #96 -: Ноември 02, 2007, 19:41:38 pm »
Здравейте момичета.Започнах с Клостилбегит,в сряда ми правиха дилатация-неприятна процедура.В понеделник ще ходя при док.да насрочим инсето.На всички чакащи 2чертички УСПЕХ
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #97 -: Ноември 02, 2007, 19:45:45 pm »
Плами, успех, а какво е дилатация?
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #98 -: Ноември 02, 2007, 19:52:26 pm »
Дилатация е разширяване на цирвикалния канал на матката в моя случай
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #99 -: Ноември 02, 2007, 19:59:05 pm »
Айде малко инфо и от мен - направихме второто инсе в сряда вечер, реинсето беше в четвъртък вечер. Дано този път да е късметлийско, щото нали и сменихме климата...та искренно се надявам този път да е успешно, както за мен така и за всички вас. :)))