0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Инсеминации - ноември и декември
« -: Октомври 22, 2007, 19:44:17 pm »
  ето това ви пожелавам  в горе долу таква последователност  :D

:cuddle: :bed: :00001754: :bfp1: :babyboy: :sbabygirl:
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2007, 19:54:57 pm »
Е, най-после се престраши някой....Аз веднага да се запиша, че съм почнала вече -втори ден съм на клостилбегит. Няма почивка.
И този път вече ще гледам по-спокойно на нещата, пък и нали ще сменим въздуха този път....та дано това да е нашето инсе...
Айде много късмет на всички останали и повече  :bed: :bed: :bed:, защото после
 трябва да има многооооооо :bfp1: :bfp1: :bfp1: и после  :babyboy: :sbabygirl:   :babyboy: :sbabygirl:    :babyboy: :sbabygirl:


Ухааааааа :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:


П.П. Три пъти за щастие yahoo_17
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2007, 20:00:54 pm »
Само  :bfp: в новата тема :)
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2007, 20:03:06 pm »
Айде, на късмет да ви е новата темичка! :D

Мили момичета, пожелавам ви само  :bfp1: и много положителни емоции.
Мобилизирайте се, защото идва най-хубавият месец с най- прекрасния и обичан празник, на който трябва всички да получим най- мечтаните подаръци!
Целувки! :bighug:
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2007, 21:42:05 pm »
Меги + вси4ки моми4ета, които запо4ват на ново  :goodluck: :bfp: :babyflips: :babyflips: :babyflips:
аз се надявам дасе вклю4а в ноемврийската групи4ка, макар 4е нито стимуланти имам, нито билет за БГ, нито уговорка с док., ама се надявам да организирам вси4ко наведнъж и то много бързо и да завърши + резултат и 2-3 бебета  :D
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2007, 22:08:31 pm »
Хайде и аз пак тук! И моята нова стимулация започва от утре и след 2 седмици-инсе.Дано този път сполучливо-за мен и за всички вас!Поздрави и горе главите!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2007, 22:13:13 pm »
Успех ви желая момичета в новата темичка.На късмет да ви е  :crossfingers: yahoo_17 :bfp: preggo
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2007, 08:44:59 am »
и аз започвам стимулацията от четвъртък и след това ще чакаме  :bfp: :goodluck: :babyflips:
на всички успех и нека в тази тема да няма нуеспели. късмет и  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2007, 11:29:41 am »
Късмет на всички момичета в новата тема! Много положителни тестове! :D
Началото на ноември, ако всичко е наред  ще започвам стимулирано инсе. Този месец още чакам резултата от инсето на ЕЦ!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #9 -: Октомври 23, 2007, 12:04:09 pm »
Здравейте, и аз да се запиша. След неуспешното инсе на ЕЦ през септември продължавам със стемулирано инсе, днес петият ден от стимулацията със Фостимон.Вчера бях на преглед, видяха се по 4 фоликула и в двата яйчника, които са от 8до 12мм, маточна л.-7мм.
Пожеланието ми е  този път в темата да се публикуват само + резултати.
« Последна редакция: Октомври 23, 2007, 12:05:54 pm от madlen »
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #10 -: Октомври 23, 2007, 12:16:05 pm »
Здрасти madlen и аз започвам стимулация с фостимон от неделя и в понеделник съм на лекар. Искам да те питам ти кога си го слагаш и има ли някакви особености?,,,, че да не объркам нещо аз и после да се ядосвам. :oops:
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #11 -: Октомври 23, 2007, 19:08:58 pm »
аз приключих с клостила в неделя. В четвъртък съм на УЗ да видим колко фоликула са се образували и ако всичко е по план може би в събота ще е инсето
Успех на всички още веднъж
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #12 -: Октомври 23, 2007, 19:12:11 pm »
vixi  :crossfingers:
Усех!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #13 -: Октомври 23, 2007, 20:14:54 pm »
Здрасти madlen и аз започвам стимулация с фостимон от неделя и в понеделник съм на лекар. Искам да те питам ти кога си го слагаш и има ли някакви особености?,,,, че да не объркам нещо аз и после да се ядосвам. :oops:
Здравей, още първия ден ми го биха на обяд, и аз ходех горе-долу по същото време, случи се на два пъти да ходя и между 10.30 и 11.00ч. Все пак ако искаш като отида утре мога да попитам със сигурност.
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #14 -: Октомври 23, 2007, 20:57:45 pm »
Благодаря madlen. Не няма нужда да питаш,исках само да обменя опит. Бях се притеснила че като чета из форума почти не видях момиче да е стимулирано с фостимон.Сега съм малко по-спокойна.
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #15 -: Октомври 23, 2007, 21:47:02 pm »
Мадлен, фоликулите и лигавицата ти са супер, стискам палци за успешно инсе,
викси ти само с клостил ли се стимулира, колко хап4енца изпи и от кой до кой ден, 4е може и на мен да ми се наложи да пропусна моногона /поради липса на такъв/ следващия цикъл.
Моми4ета успех...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #16 -: Октомври 24, 2007, 13:54:32 pm »
Хайде да се разпиша и аз в новата тема. От днес съм на клостилбегит.ма 31 или 01 ме искат на преглед и след това каквото сабя покаже ....
Успех на всички момичета в процедури :)
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #17 -: Октомври 24, 2007, 13:56:04 pm »
Успех Тити!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #18 -: Октомври 24, 2007, 16:13:11 pm »
 Късмет yahoo_17, Тити, madlen, vixi, kalimera, joli 75, didi-V, megiaries - дано не съм изпуснала някоя мацка от групичката :D
Vixi, дано да си късметлийка, пък и ние покрай теб :D
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #19 -: Октомври 24, 2007, 16:44:31 pm »
Късмет на новата темичка и още в края на ноември да завалят хубави новини!