0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #61 -: Октомври 30, 2007, 13:16:52 pm »
Ехееее,интересно:-)))))А дано
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #62 -: Октомври 30, 2007, 18:16:28 pm »
Айде дано да е така за всички!
 :youwoman: :goodluck: :bighug: :crossfingers: yahoo_17
*

    dorellia

  • *
  • 12
  • Усмихни се! Ще успееш!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #63 -: Октомври 30, 2007, 21:41:05 pm »
Здравейте !:hello: За първи път влизам във този форум.Аз имам две неуспешни инсе :(.След първата нямах закъснение,след втората имах 22 дни закъснение.Появи ми се киста от костилбегита и пропуснахме месеца,защото пих лекарства да пукна кистата. На следващия месец без инсе пак ми закъсня 10 дни. За сега ми казват,че май не искат да се заловят яйцеклетките. За трета инсе мислим,но догодина март-април.Пожелавам на всички успех и да не се отчайваме :bfp:
Dorellia
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #64 -: Октомври 30, 2007, 22:10:23 pm »
Ноемврийски кандидат - майчета, знаете ли какво е ИНСЕ? :D

И ще си имаме бебе!
Няма начин да не стане!
Сега действам за мойта мечта
Едва ли далече е тя.

 :bighug:



ДАНО!!! Успех на всички!!! :goodluck:
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #65 -: Октомври 31, 2007, 00:27:02 am »
 Dragica , поздравления 4е най-после откри новата тема и се записа в нея, не забравяй- тя е късметлийска  :D
Авре, супер си го написала  :wink:
dorellia, добре дошла в отбора, дано не се задържиш дълго в този подфорум, а скоро се преместиш при бременелките, би ли споделила къде правите инсе-та и какъв е проблема при вас,
На вси4ки останали стискал палци и 4акам добри новини, айде моми4ета....
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #66 -: Октомври 31, 2007, 10:20:10 am »
Момичета, аз скоро ще проверявам дали са ми проходими тръбите и, ако е рекъл Господ, в следващия цикъл ще направя инсеминация.

Малко ме е страх от тези тръби, но като чета колко сте смели тук, си давам кураж - всичко ще мине.
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #67 -: Октомври 31, 2007, 10:23:35 am »
tatyana*, няма нищо страшно-просто ще знаеш как стоят нещата.Имай повече вяра и кураж .Желая ти от все сърце всичко да мине успешно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    dorellia

  • *
  • 12
  • Усмихни се! Ще успееш!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #68 -: Октомври 31, 2007, 11:32:19 am »
Zdraveite,momi4eta!Az pravix ince v Sofia V klinikata na Shterev,no ia pravix parvia pat pri Aleksandrov,a posle toi beshe v otpysk i me prexvarlixa.Klinikata e straxotna personala sashto,niamam ni edno oplakvane.Cvetnata snimka ia pravix v St.Zagora i vaobshte ne me bolia,moje bi zashtoto biax s mesna opoika,a 4yvam 4e na drygite ne slagat.Pri men i moia maj kazvat,4e niama nikakvi problemi.No sled kato bebo se bavi[ot 4 god.sme semeistvo]zna4i ima problem.Yspex momi4eta,v imeto na nashite nerodeni deca shte triabva da iztarpim vsi4ki bolki.Nai-bavno minavat dnite ot ince dokato razberesh shte ti doide ili ne.
Stiskam palci :goodluck:
Dorellia
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #69 -: Октомври 31, 2007, 11:53:03 am »
Татяна, не се страхувай от изследването за тръбите - процедурата трае около 5 минути и след още толкова ще си смомняш само резултата от изследването - от сърце ти желая той да е добър!
Дорелия, чакането на резултата от инсе наистина ... сякаш е безкрайно, аз именно в такова чакане прописах поезия :D
Късмет на всички и Ви  :bighug:
*

    dorellia

  • *
  • 12
  • Усмихни се! Ще успееш!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #70 -: Октомври 31, 2007, 12:05:40 pm »
Момичета,искам да попитам има ли други градове където правят инсе[освен София, Пловдив, Варна]?
Dorellia
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #71 -: Октомври 31, 2007, 16:55:10 pm »
Момичета,както вече писах ноември ми предстои инсе на ЕЦ.Днес ми е първи ден,на 3-5 по препоръка на доки трябва да направя FSH LH и Естрадиол.Интересувам се дали само сутрин се прави или може и след обяд/понеже сутрин съм на работа/и има ли някакви ограничения/за храна,кафе/.Какви трябва да са референтните стойности,ако знаете ще ми помогнете много.
Ти при кой лекар правиш инсе- може ли следващия път като го видиш да го питаш каква е целта на тези хормони преди инсе? 8O Може би даже да му препоръ4аш да влезе в този форум и да се поосведоми малко  8O
Естрадиол се изследва около ову-то, другите два са свързани с обравуването на фоликулите/ май/ и те би трябвало да са изследвани преди д-ра да "предпише" стъпката инсе 8O Ина4е можеш да ги изследваш по всяко време и няма ограни4ения за храната.
За да се стартира едно инсе- независимо стимулирано или не- има зна4ение само дали има задържани фоликули- трябва да няма.
Естрадиола изследван в на4алото на цикъла също може да даде инфо за задържани фоликули- но не може ли да ти направят узи, вместо да ти изследват хормона.
Айде кажи как е минало вси4ко, дано се появи някой дето знае пове4е от мен за хормоните, та да обясни по-подробно, 4е и на мен не ми е мн ясно

Ходя при д-р Персенска.Но при нея са дублирани часовете,така че не мога да ходя често.Точно поради това инсето ми го отложи за декември/трябваше да проявя разбиране/ 8OИ така ще си почакам още един месец ей така,а годината си отива и следващата ставам на 38....
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #72 -: Октомври 31, 2007, 17:04:26 pm »
Момичета днес бях на преглед, имам си 4 фоликулчета от едната страна и 1 от другата. Доминантните са 18 и другия на 16, само лигавицата е малка и петък съм пак на линия за да определим дата. Стискайте палци да ми порасне лигавицата :(
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #73 -: Октомври 31, 2007, 17:23:46 pm »
Здравейте, аз направих инсе в понеделник и сега чакам
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #74 -: Октомври 31, 2007, 17:26:51 pm »
Тити,Мадлен :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #75 -: Октомври 31, 2007, 19:02:26 pm »
Успех момичета. И аз в петък съм при д-р Персенска да видим растат ли фоликулите.И да уточним деня за 2-ро инсе-този път стимулирано с клостил
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #76 -: Октомври 31, 2007, 21:23:13 pm »
dgina, нямам думи за отношението на твоите доктори, защо не отско4иш до пловдив, аз никога съм нямала подобен проблем с д-р Даскалови  :D
Тити, браво, ще порасне лигавицата
Драгика, а колко фоликула имаш
Мадлен стискам ти палци, и на мегиариес също, нея днес трябва да са я инсеминирали :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #77 -: Октомври 31, 2007, 22:50:02 pm »
ето новини и от мен - днес 4-то инсе, два от 3-те фоликула се спукаха 2-3 часа преди самата процедура, което е супер, но лошото е че доктора взе да вади тежката артилерия и от утре освен утрогестан 2пъти по 2 ще трябва да си бия и инжекции - фраксипарин до евентуална менструация или ако има бебе не е ясно до кога. Тази новина ми скапа настроението, защото започва да става все по - сложно.........
но да не мрънкам
успех на всички чакащи и на новоприсъединилите се
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #78 -: Октомври 31, 2007, 22:53:08 pm »
Викси, дано да има бебета, а как разбрахте колко 4аса преди проц. са се пукнали Ф.?
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #79 -: Октомври 31, 2007, 22:56:27 pm »
ето новини и от мен - днес 4-то инсе, два от 3-те фоликула се спукаха 2-3 часа преди самата процедура, което е супер, но лошото е че доктора взе да вади тежката артилерия и от утре освен утрогестан 2пъти по 2 ще трябва да си бия и инжекции - фраксипарин до евентуална менструация или ако има бебе не е ясно до кога. Тази новина ми скапа настроението, защото започва да става все по - сложно.........


vixi, това не е лошо!
Лекарствата само могат да помогнат при евентуална бременност.

Слушай си лекаря и мисли само позитивно!
А това, което сега те тревожи ще го забравиш като видиш  :bfp:

Успех! :flower: yahoo_17 yahoo_17