0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #100 -: Ноември 02, 2007, 20:08:18 pm »
Успех и от мен.Някой знае ли нещо за инжекция Декапептил 0,1мг.-биха ми я в корема в понеделник преди Клостила
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #101 -: Ноември 02, 2007, 21:15:42 pm »
Успех на всички момичета в процедура и на всички чакащи  :bfp: !
Плами, тази дилатация и инжекцията декапептил не ги ли правят само при ин витро? Къде ще правиш инсето?  :goodluck:

Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #102 -: Ноември 02, 2007, 22:19:12 pm »
Във Варна АГ.Дилатацията беше нужна защото цирвикалния ми канал е много тесен и увреден.  При 2-е неуспешни инсета процедурата беше трудна за док. и болезнена за мен,надявам се сега всичко да е наред.За Декапептила не съм наясно каква му е функцията.   
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #103 -: Ноември 02, 2007, 22:24:43 pm »
авре за клостила не се притеснявай и аз го пих по същата схема 3-7 ден по 2 на ден.
Макияки аз овулацията си я усещам  като не много силна и кратка болка в яйчника не всеки месец, но при стимулация винаги, може би защото са повече фоликули
Междувременно почнах фраксипарина - всеки ден по една инжекция, бие се подкожно в ръката, изглежда елементарно и сега обмислям вариант любимия да го науча да ми ги слага,че всеки ден търчане до близката поликниника хич не ми се нрави, а и събота и неделя не работят.
стискам палци на всички и дано да имаме много , много късмет  :goodluck: :bighug:
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #104 -: Ноември 02, 2007, 22:25:53 pm »
плами попитай в другия форум там със сигурност ще знаят
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #105 -: Ноември 02, 2007, 22:30:52 pm »
Викси, абе то и аз усещах много работи, а се оказа неспукан фуликул, а кога се е спукал, даже не съм и усетила, та затова  :lol:
Моми4ета, успех
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #106 -: Ноември 02, 2007, 23:01:52 pm »
Плами, инжекцията Декапептил при ин витро се бие еднократно на около 20-ти ден от цикъла, предхождащ ин витрото. Може да се бие и на микродози едновременно със стимулацията. Целта на инжекцията е да подтисне хипофизата. Аз също много не съм на ясно, защото не ми е била бита такава. Учудих се, защото аз съм имала 6 стимулирани инсета, но само с клостилбегит, без инжекции.  Има информация в темата за IVF. Дано се включат други момичета, които да ти обяснят по-добре. Още веднъж - успех!

Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #107 -: Ноември 03, 2007, 13:50:18 pm »
Благодаря ти за информацията.На мен Декапептила ми го биха на 2-я ден от м.ц. а от 3-я ден пия Клостилбегита по 1-о хапче до седмия ден от м.ц.
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #108 -: Ноември 03, 2007, 14:33:30 pm »
Плами мноооооого късмет и скоро да ни зарадваш  :crossfingers: yahoo_17
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #109 -: Ноември 03, 2007, 18:43:34 pm »
Меги,успех от мен дано този път да имаме всички късмет
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #110 -: Ноември 03, 2007, 22:02:56 pm »
Здравейте,  тази вечер ми беше много напрегнато и се скарах с майка ми и от това даста се разстроих, мислите ли, че може да ми е повлияло зле( в момента съм в очакване след инсе)?
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #111 -: Ноември 03, 2007, 23:07:09 pm »
да това с овулацията си е доста субективно и аз си мислех че няма начин да се усети, докато не тръгнах на фолекулометрия и установих, че примерно сутринта ме свиват яйчниците и след обед като отида на преглед фоликулите ги няма и затова си мисля, че знам горе долу кога се случва  :wink:
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #112 -: Ноември 03, 2007, 23:48:55 pm »
Здравейте,  тази вечер ми беше много напрегнато и се скарах с майка ми и от това даста се разстроих, мислите ли, че може да ми е повлияло зле( в момента съм в очакване след инсе)?


ОООООООООО, не се притеснявай - тя ти е майка и все ще се сдобрите и понеже ти е майка, аз вярвам, че ще ти влезе в положението и ще те разбере.
Аз кво да кажа, че точно, ама точно преди второто инсе, свекърва ми така ми вдигна нервите, че ........ :bonk: :bonk: :bonk: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Пожелавам ти бързо да се сдобрите!  :bighug:
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #113 -: Ноември 04, 2007, 09:49:50 am »
Ох момичета - регистрирах 3-то неуспешно инсе. Няма да ви казвам, как се чувствам. За съжаление повечето от вас познават болката от неуспеха. Толкова надежди, толкова мечти и за трети път всичко рухна.  :(
На всички в очакване - УСПЕХ  :bfp: :sucky:
« Последна редакция: Ноември 04, 2007, 09:52:21 am от Melissa »

[/url]
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #114 -: Ноември 04, 2007, 11:50:09 am »
Мелиса  :bighug:
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #115 -: Ноември 04, 2007, 12:04:12 pm »
Melissa,не се отчайвай,имай търпение.С инсеминация може да стане и по-бавно.Успех следващият път.Аз имам два неуспешни опита и този месец ще пробвам пак.Отидох в трети ден от цикъла при моя доктор,за да започна стимулация.Изписа ми Клостилбегит,но въобще не беше на мнение,че трябва да се стимулирам,ада пробвам пак на ЕЦ.А аз си мисля,че със стимулация имам по голям шанс :ask:Размислих после и реших този месец на ЕЦ,а ако не стане,декември ще пия Клостила.Дано да съм взела правилно решение и успех на всички. :crossfingers:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #116 -: Ноември 04, 2007, 13:40:14 pm »
Да,със стимулация казват повече шанс имало от ЕЦ......късмет Поли и на всички нас
*

    eloiz

  • ***
  • 167
  • Чакам те бебчо...
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #117 -: Ноември 04, 2007, 14:55:02 pm »
Мелиса,съжалявам!Не се отчайвай,ще се сбъднат и нашите сънища :cuddle:
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #118 -: Ноември 04, 2007, 15:04:05 pm »
Мелиса,съжалявам!Не се отчайвай,ще се сбъднат и нашите сънища :cuddle:
И от мен.
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #119 -: Ноември 04, 2007, 17:18:43 pm »
Здравейте и от мен! Вчера и днес бяха и моите инсе-та, и сега започва чакането!Нека този път е успешно за мен и за всички вас! :goodluck:
Целта винаги оправдава средствата:)!!!