0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #20 -: Октомври 24, 2007, 20:03:06 pm »
макияки, клостила този месец го пих от 3-ти до 7-ми ден по 2 на ден сутрин и вечер, при предишните 2 стимулации беше от 5-ти до 9-ти ден пак по две. честно казано не знам защо сменихме дните, явно доктора пробва. дано да се включиш скоро в групичката и съответно с +++++++

дано всички сме късметлийки  :goodluck:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #21 -: Октомври 24, 2007, 21:17:18 pm »
Успех момичета!!!!!!Нова тема,нов късмет!!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp1:
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #22 -: Октомври 24, 2007, 21:25:45 pm »
Айде на всички мацки многооооо късмет и дано някоя повлече крак този път за всички останали....
 :bighug: :bighug: :bighug:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #23 -: Октомври 24, 2007, 21:27:25 pm »
Момичета, стискам ви палци, дано скоро всички се похвалите с положителни тестове :bighug: :goodluck:
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #24 -: Октомври 24, 2007, 22:15:21 pm »
Викси, зна4и пак си само на клостил без меногон.
Моми4ета, едно въпрос4е имам: Къде купувате меногон в пловдив, аз досега все от санита си го взимах, сега казали на майка днес 4е пове4е не го внасят в бг меногон-а, та майка ми обикаляла из пловдив, но не го намерила, вий как се справихте с издирването??
Аз поради липса на стимуланти този месец, не знам дали и как ще се вклю4а в групата/темата може би с инсе на ЕЦ???
Казах на мама да ми прати клостил в писмо, да видим дали ще го полу4а, или само с писмото ще си остана, та ако ми дойде клостила, може би да пробвам варианта на викси  :D
Стискам палци на вси4ки запо4нали, моми4ета повле4ете крак и за нас по-късните...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #25 -: Октомври 24, 2007, 22:21:45 pm »
makiyaki :crossfingers: :)
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #26 -: Октомври 24, 2007, 22:23:34 pm »
Викси, зна4и пак си само на клостил без меногон.
Моми4ета, едно въпрос4е имам: Къде купувате меногон в пловдив, аз досега все от санита си го взимах, сега казали на майка днес 4е пове4е не го внасят в бг меногон-а, та майка ми обикаляла из пловдив, но не го намерила, вий как се справихте с издирването??
Аз поради липса на стимуланти този месец, не знам дали и как ще се вклю4а в групата/темата може би с инсе на ЕЦ???
Казах на мама да ми прати клостил в писмо, да видим дали ще го полу4а, или само с писмото ще си остана, та ако ми дойде клостила, може би да пробвам варианта на викси  :D
Стискам палци на вси4ки запо4нали, моми4ета повле4ете крак и за нас по-късните...
Аз си ги поръчвах в аптеката до Торакс!
Успех!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #27 -: Октомври 25, 2007, 08:03:27 am »
Здравейте, милички!!!

От 2 месеца не съм писала нищо. През октомври направих и четвъртото инсе и то бе неуспешно. Взех трудно решение за себе си, а то е да не правя опити за инвитро, поне не в скоро време. Но пък подадох документи за осиновяване. На всички желая късмет и успех!!! Целта си заслужава и знам,че е близо до нас!!! Прегръщам ви! :youwoman: :goodluck: :bighug:



Даже станах и студентка, приеха ме задочно :D
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #28 -: Октомври 25, 2007, 09:33:58 am »
Здравейте на всички! :D
И аз се готвя за инсе към средата на ноември.Ще пробваме първо на ЕЦ и се надявам да се получи,че ужасно се притеснявам.
На всички на които им предстоят процедури желая успех.Нека заедно да стискаме палци и гореща прегръдка от мен. :bighug:
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #29 -: Октомври 25, 2007, 09:50:00 am »
Бени, Джина-успех в начинанията!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #30 -: Октомври 25, 2007, 10:00:04 am »
Бени, Джина-успех в начинанията!
:bighug:
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #31 -: Октомври 25, 2007, 16:49:02 pm »
Има ли някоя кандидат-мама от тази тема, която ще прави инсе при д-р Владимиров? Търся си компания  :D
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #32 -: Октомври 25, 2007, 17:21:19 pm »
avre, мисля че аз ще ти правя компания! Правих инсе на ЕЦ на 20-ти октомври, но съм почти сигурна, че няма да е успешно по ред причини. :? Така че в началото на ноември пак сме там, но този път със стимулация! И с повече късмет! yahoo_17
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #33 -: Октомври 25, 2007, 19:02:00 pm »
Бинки, я горе главата, дано пък е успешно, та авре да трябва да си търси друга дружка  :crossfingers:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #34 -: Октомври 25, 2007, 19:21:44 pm »
Авре, Бинки и аз съм за инсе при Владимиров. Днес бях на преглед- три броя фоликули, но още са малки в неделя пак ще съм там в 11. Изненадах се, че ще работи и в неделя и на него не му е лесно .........

Макияки, ако искаш мога да проверя из софийските аптеки как е положението с меногона

Бени здравей мила, чудех се къде се изгуби след лятната ваканция,
успех с осиновяванетио, че и то май е дълга и сложна процедура. Защо не пробваш с още 1-2- инсета, аз съм почнала 4-то и поне 6 ще направя пък после ще мислим.
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #35 -: Октомври 26, 2007, 00:06:04 am »
Викси, Меги и вси4ки, които прегложиха и/или провериха за меногон по другите градове- благодаря ви моми4ета, страхотни сте  :grouphug:
Последно /надявам се, 4е то при нас последния вариант винаги се оказва предпоследен/ решихме да се включа в декемврийската групичка, до тогава има много време, в което да си намеря меногона и клостила, дасе подготвя психически и физически и да съм на линия за 2ри опит,
иначе вий, момичета, трябва да се представите блестящо през ноември, аз ще съм тук и ще ви следя изкъсо- така че никакви издънки и дефектни тестове от тук нататък, нали!
Стискам ви палци...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #36 -: Октомври 26, 2007, 09:04:28 am »
Макиаки меногон няма никъде миличка. аз едвам си набавих 7 бр., които са до никъде, но ги започнах, като се разбрахме с докторката, че ако не свършат работа ще добавим и друг вид, но не знам какви. но аз тайно се надявам, след първото инсе с клостил, сега да направя поне 3-4 фоликула и този път да се похваля, но има време. пожелавам на всички успех, най-вече на Бени.  :youwoman:
Приятен уикенд. :dating: :bed: :balk_126:
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #37 -: Октомври 26, 2007, 13:28:44 pm »
Хайде да ви е на късмет новата темичка :)
Късмет момичета на всички за вашите начинания :)  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #38 -: Октомври 26, 2007, 14:24:32 pm »
Викси, доколкото съм чела статистики 3-4 опит инсе има най-големи шансове за успех. Вярвам, че ноември е твоят месец!
Моля, сподели своя опит относно стимулацията - с какви лекарства, как физически ти понесе, с инжекции ли е или с хапчета, какъв е походът на нашия Явор :lol:
Кога е инсето, мила - да стискаме палци
Бинки, ние с теб се гоним по петите - и аз на 3 ноември чакам резултата от първото ми инсе на ЕЦ и като теб не вярвам чудото да е станало - нещо си мисля, че инсето се забави /бяха минали повече от 48 часа от прегнила/ пък и нямам никакви признаци за бременност :(  При теб колко часа след инжекцията доки ти прави инсето?
Късмет на всички момичета в процедура и само  :bfp:
« Последна редакция: Октомври 26, 2007, 15:03:16 pm от avre »
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #39 -: Октомври 26, 2007, 19:01:43 pm »
Здравейте и от мен мили момичета . Реших да се включа и аз към темата.След два неоспешни опита в очакване на трети към средата на месеца. Желая успех на всички, нека този месец бъде наш.