0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #540 -: Декември 29, 2007, 18:38:41 pm »
 Момичета,благодаря ви за пожеланията.                                                                                   :bighug:                                                                Bebi,това ми е втора инсеминация при д-р Стаменов.Имам и още една,но при друг доктор.Причина за стерилитета ми е имунологичен т.е.антитела,Хашимото,НК клетки и висок пролактин.Преди процедурите направих пълни имунологични изследвания и консултация с ендокринолог.
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #541 -: Декември 29, 2007, 18:48:16 pm »
Вливания на имуновенин прави ли?
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #542 -: Декември 29, 2007, 19:24:50 pm »
Да,но след теста.Преди това приемах преднизолон.
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #543 -: Декември 29, 2007, 23:24:50 pm »
Плами, каквото и да решиш, успех ти желая!  :crossfingers:

Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #544 -: Декември 29, 2007, 23:29:03 pm »
Момичета, чета ви и се надявам за всяка една от вас, точно преди една година беше моето успешно инсе - пожелавам същия успех на всички!
*
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #545 -: Декември 30, 2007, 14:14:08 pm »
Поли, честити 2 чифта коледни пантофки.
Много лека, безоблачна и спокойна бременност и две здлави, доносени бебета.
Много се пази.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #546 -: Януари 01, 2008, 23:13:19 pm »
Честита Нова година на всички!

Честито, Поли! Да имаш близнаци е прекрасно. Както знаеш, двуплодната бременност е по-особена и затова моят съвет е да се пазиш от натоварване и да се наслаждаваш на последните ти свободни  :lol: месеци. Желая ти лека бременност!

Плами, моето мнение е, че след 4 неуспешни инсета, би било удачно да преминете към ИКСИ или инвитро. Ние направихме две инсета, и две ИКСИ-та. Резултата от второто е на аватара ми. Късмет ти желая!

На всички вас желая търпение, не губете вяра, че ще станете майки-желая ви го от сърце!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Инсеминации - ноември и декември
« Отговор #547 -: Февруари 22, 2008, 20:55:14 pm »
 Момичета,защо не пише вече bebe_? ?Домъчня ми за нея!Дано е добре и скоро ни зарадва със присъствието си!