0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #80 -: Август 24, 2007, 01:32:36 am »
благодаря Мимка аз имам записан час при Маркова на 31 и тогава ще решим какво да правим сигурно икси, защото сме с мъжки фактор, но можеби ще отида и при Александров разбрах, че и той прави стимулаци.Успех на всички.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #81 -: Август 24, 2007, 08:09:30 am »
можеби ще отида и при Александров разбрах, че и той прави стимулаци.Успех на всички.

Как така и той прави стимулации? Dmoira, кажи повече по въпроса.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #82 -: Август 24, 2007, 08:15:32 am »
Ами и на мен ми беше чудно ама си е факт. Както и да е, както Рали казва, по-добре да можем да си скатаем част от отпуските, защото наистина с изплащането на болничните е нещо ужасно в момента, забавят ги с месеци.
Да,забавят ги доста, нооо при мен ще се наложи наесен да е точно болничен - 2/3 от годишния ми отпуск замина с мартенското ни икси,така че за съжаление при мен отпускът не е вариант.Е,винаги може да си взема неплатен ама кофти откъм парички така...и то точно в момент,в който ще сме се ошушкали до стотинка покрай сумите по този втори опит :lol:
Но определено който има достатъчно останал отпуск за ползване - да си взима!


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #83 -: Септември 14, 2007, 10:20:14 am »
здравейте момичета!!!! някъде тук из форумите разбрах че екипа на АГ са най-добрите във Варна и то по специално д-р Маркава с д-р Александров в екип. След един неуспешен опит ин-витро през юли реших да се свържа с тях само че на 7-мия ет. в АГ ме посрещна една излючително раздразнена док. или сестра не знам точно която ми се разкрещя и ми каза да не ги търся в АГ ами Маркова в Майчин дом а Александров в кл. Кисьови до гарата ....... чудя се как не ме замери с нещо...
дайте ми някакви координати тел. за да се свържа с тях ако продължават да работят заедно а и ако не също имам нужда от лекар и не искам да си правя повече експерименти 
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #84 -: Септември 14, 2007, 10:43:04 am »
Маркова
тел. 332000
Адрес:
Медицински комплекс“Майчин дом”
ул. “Мир” No. 1
гр. Варна 9010


Александров
Клиника Кисьови
тел. 052/631 888
ул.Габрово №43 (вход от ул.Дунав) - близо е до гарата




"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #85 -: Септември 14, 2007, 16:04:35 pm »
на 7-мия ет. в АГ ме посрещна една излючително раздразнена док. или сестра не знам точно която ми се разкрещя и ми каза да не ги търся в АГ ами Маркова в Майчин дом а Александров в кл. Кисьови до гарата ....... чудя се как не ме замери с нещо...


 8O 8O 8O
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #86 -: Септември 14, 2007, 16:18:58 pm »
само че на 7-мия ет. в АГ ме посрещна една излючително раздразнена док. или сестра не знам точно която ми се разкрещя и ми каза да не ги търся в АГ ....... чудя се как не ме замери с нещо...
Всеки знае кой се крие зад това описание, тя е част от чара на етажа :balk_600:
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #87 -: Септември 14, 2007, 19:10:34 pm »
благодаря ви !!! както винаги бързи и точни ..... а знаете ли дали работят заедно и защо ги водят екип на АГ а трябва да ги търся на различни места ...нещо не ми е ясно  до колкото знам Маркова провежда процедурата а Александров е ембриолог. а в сайта центъра в АГ пише че д-р Козовски е в екипа....
може би звуча наивно но наистина съм объркана и ми писна постоянно някакви лекари да ме мотат и да ми замазват очите и никой нищо да не може да ми обясни
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #88 -: Септември 14, 2007, 19:39:06 pm »
Евита, Маркова прави стимулациите, Козовски - пункциите, а Александров - трансфера. Доколкото съм чувала и Маркова прави пункции понякога, но специалиста там е Козовски-старши,  който обучава и младши. А за Маркова не знам как става уговорката. Аз бях февруари при д-р Чернева. Сега я замества сина и Ковачев, под ръководството на Александров /доколкото разбрах/.
Но аз си мисля, че ако се свържеш с Александров ще е по-добре. Той ще те насочи при кой да отидеш за стимулацията, а може /доколкото разбирам/и при него.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #89 -: Септември 14, 2007, 21:55:43 pm »
Маркова прави стимулациите, Козовски - пункциите, а Александров - трансфера.
Само малко уточнение-в този екип Маркова прави стимулациите и трансфера, а д-р Александров е ембриолога.
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #90 -: Септември 14, 2007, 23:54:50 pm »
Пета, доколкото знам невинаги. Имам дружка, която беше при Маркова и Александров и прави трансфера. Но това няма значение, важно е работата да е свършена и най-вече крайния резултат.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #91 -: Септември 15, 2007, 11:46:22 am »
Цитат
само че на 7-мия ет. в АГ ме посрещна една излючително раздразнена док. или сестра не знам точно която ми се разкрещя и ми каза да не ги търся в АГ ....... чудя се как не ме замери с нещо
Цитат
Всеки знае кой се крие зад това описание, тя е част от чара на етажа
аз пак не се сещам за кои става вапрос там вси4ки са изклю4ително приятни хора много големи професионалисти а сащо така и много ангажирани.ли4но аз несам срещала раздразнена сестра или докторка.заета да но раздразнена 8O
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #92 -: Септември 15, 2007, 15:38:08 pm »
petq74,ти май си една от малкото касметлиики :balk_69:
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #93 -: Септември 15, 2007, 19:53:19 pm »
:lol: Малена  :lol:
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #94 -: Септември 15, 2007, 22:01:34 pm »
благодаря ви момичета изключителни сте !!!
мисля да си запиша час при Александров тази седмица и да видим той какво ще каже все пак от вас разбрах че е един от най-добрите ембриолози
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #95 -: Септември 15, 2007, 22:38:32 pm »
Правилно си се ориентирала! :D
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #96 -: Септември 16, 2007, 13:41:13 pm »
малена 8Oаз сам много доволна от нея няма за какво да се опла4а а само мога да я похваля много ми е помагала налагало се е да я будя в малките 4асове и никога не ми е затворила телефон,да се разкрещи или да ми каже 4е не е време за това.никога несам имала слу4аи да се даржи лощо с мен или да сам свидетел на лошо даржание кам друга жена.тя е там за да работи и мисля 4е го прави както трябва.а и вси4ки знаем 4е трябва парво да си запишат 4ас в маи4ин дом а не се ходи парво в агето.така 4е не трябва новите моми4ета да се сардят когато има се каже нещо такова.тя е много ангажиран 4овек и самата тя живее на барзи обороти но това не трябва да се барка с лошо даржание.целувки на вси4ки и дано несам засегнала някои но това е моето мнение за нея. :bighug:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #97 -: Септември 16, 2007, 21:47:52 pm »
petq74 аз например не знаех че трябва първо да си запиша час а и след всички проблеми през които минах исках на место да се запиша за да съм сигурна и спокойна а и нямах други координати освен АГ варна 7-ми ет.
а и тази която ми се разкрещя не беше док.Маркова ако си мислиш за нея
не искам да обиждам или засягам някого просто споделих защото мисля че това не е поведение пристойно за едно медицинско лице... стана ми обидно... :oops: все пак ние сме пациенти вички отиваме там заради проблемите си а не от прищявка и очакваме поне разбиране добро отношение
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #98 -: Септември 16, 2007, 22:17:39 pm »
Убедена съм ,че поне 80 % от момичетата тук мислят като мен.
За тях ние сме поредната,следващата която ще им донесе някой лев.На моменти някой от тях са толкова ехидни,че ми идва да  :bonk:
В крайна сметка това е.
Изборът е наш!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #99 -: Септември 16, 2007, 23:12:41 pm »
Разбира се всеки има право на мнение,аз също доста пъти съм се ядосвала от отношението в АГ-то,но представятели си и на тях какво им е...Лудница от народ,всеки със своите си претенции и естествено и с големи очаквания.Те не са роботи,човешки същества са.Затова,мисля че не е много коректно да обсъждаме поведението им,въпроса е каква работа вършат и колко тя е качественна.Първият си опит го правех в една клиника,няма да споменавам коя,там отношението беше повече от перфектно...Но хората пък си нямаха явно представа от Ин Витро.Иии...???Благодаря от отношение-като работа никаква не се върши.Но всеки има,разбира се,своя гледна точка... :wink: :wink: :wink: