0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #100 -: Септември 16, 2007, 23:44:34 pm »
мила евита несам искала да те обвинявам в нещо далеч сам от тази мисал,исках да кажа че тези които са ти дали информацията са те вкарали в тази ситуация трябвало е да ти кажат да си запишеш час в майчин дом за преглед,в аг-то правят инвитрото,винаги си проверяваи информацията,а че някои ти се е скарал не се сарди,работата им е много натоварена там има много,стотици жени както сама ще се убедиш по нататак.а това е страшно психическо натоварване.нашите провлеми са големи а те са и техни.ако се поставим на тяхно място много от нас няма да издаржат.не се сарди дано да успееш с това което ти предстои стискам ти  :crossfingers:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #101 -: Септември 17, 2007, 09:59:39 am »
За тях ние сме поредната,следващата която ще им донесе някой лев.На моменти някой от тях са толкова ехидни,че ми идва да  :bonk:



 :balk_602: По принцип е така, и точно затова се чудя как може някой от екипа(не казвам кой) да се развика на поредната "клиентка".
Ние отиваме с последната надежда, затова очакваме внимание и заинтересованост.

evita83 , ти къде видя да се споменава името на доц. Маркова?
*

    audifen

  • **
  • 99
  • Обичам да обичам!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #102 -: Септември 17, 2007, 11:35:24 am »
Ние като пациенти трябва да си познаваме правата и задълженията, а от другата страна - трябва да направят така, че да можем да се ориентираме по-лесно в правилата, които са създали. Мен лично не ми харесва в инвитро центъра, че нямат регистратура и човек, който да дава информация - все пак това е един от елетните центраве в България. Има хора, които не посещават форумите и отиват направо там, те откъде ще знаят каква е процедурата? Признавам професионализма и загрижеността на всички работещи там.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #103 -: Септември 17, 2007, 12:08:30 pm »
Е,момичета и септември дойде.Оказва се,че всички сме се дерзали кой щте поеме нещата.Моето ИНСЕ беше вчера,прави го д-р Ковачев,надявам се всичко да приключи с положителен резултат на 30.09.207.Успех и на всички,на които предстои манипулация.На мен ми остава само да чакам.... :wink:

*

    audifen

  • **
  • 99
  • Обичам да обичам!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #104 -: Септември 17, 2007, 12:20:35 pm »
tini78 Успех и късмет миличка!Пожелавам ти търпение!
Аз сега си чакам резултатите от изследванията на щитовидната и ако всичко е наред ще му се обаждам да почвам и аз.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #105 -: Септември 17, 2007, 20:00:51 pm »
Убедена съм ,че поне 80 % от момичетата тук мислят като мен.
За тях ние сме поредната,следващата която ще им донесе някой лев.На моменти някой от тях са толкова ехидни,че ми идва да  :bonk:
Аз пък съм убедена,че не мислят така,да не говорим пък в такъв голям процент 8O



Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #106 -: Септември 17, 2007, 23:46:11 pm »
За тях ние сме поредната,следващата която ще им донесе някой лев.На моменти някой от тях са толкова ехидни,че ми идва да  :bonk:



 :balk_602: По принцип е така, и точно затова се чудя как може някой от екипа(не казвам кой) да се развика на поредната "клиентка".
Ние отиваме с последната надежда, затова очакваме внимание и заинтересованост.

evita83 , ти къде видя да се споменава името на доц. Маркова?
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #107 -: Септември 17, 2007, 23:58:42 pm »
eganeva
evita83 , ти къде видя да се споменава името на доц. Маркова?
никъде не съм видяла да се споменава името и просто не исках някой да остане с впечатление че говоря за нея
а за компетентността способностите и резултатите на екипа нищо не съм казала... те говорят сами
нямаше да се интересувам така за тях ако не бях чувала само добри отзиви  :)
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #108 -: Септември 18, 2007, 00:13:00 am »
Evita83,който и екип да избереш,той ще е най-добрият... :wink:Защото това е твоят избор и защото ти ще му се довериш. :wink:Когато се срещнеш с доктора,който си предпочела ти самата ще разбереш дали може да му имаш доверие.Знаеш,че всеки допуска грешки и ако един за мен е добър,може за теб да е лош или обратното.Надявам се да не се луташ много.Лекарите към,които си се ориентирала са много добри.И АЗ ТИ ЖЕЛАЯ ИСКРЕННО МНОГО КЪСМЕТ!Ако все пак мога с нещо да ти помогна съм насреща. :balk_602:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #109 -: Септември 18, 2007, 09:19:09 am »
просто не исках някой да остане с впечатление че говоря за нея

Знаем, че не говориш за нея. Споко! :lol:
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #110 -: Септември 19, 2007, 23:40:03 pm »
Разбира се всеки има право на мнение,аз също доста пъти съм се ядосвала от отношението в АГ-то,но представятели си и на тях какво им е...Лудница от народ,всеки със своите си претенции и естествено и с големи очаквания.Те не са роботи,човешки същества са.Затова,мисля че не е много коректно да обсъждаме поведението им,въпроса е каква работа вършат и колко тя е качественна.Първият си опит го правех в една клиника,няма да споменавам коя,там отношението беше повече от перфектно...Но хората пък си нямаха явно представа от Ин Витро.Иии...???Благодаря от отношение-като работа никаква не се върши.Но всеки има,разбира се,своя гледна точка... :wink: :wink: :wink:
ДА НЕ БИ ДА Е ОЛИМЕД
ЗА КАКВО СЕ СЛАГА ДИФЕРЕЛИН И ВИНАГИ ЛИ СЕ ПОЧВА ТАКА ОТ 21 ДЕН
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #111 -: Септември 19, 2007, 23:55:21 pm »
бпагодаря Nushka76 ако има нещо ще ти пиша на ЛС
 :bighug: на всички ви !!!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #112 -: Септември 19, 2007, 23:58:37 pm »
Evita83,ще ми е много приятно да си комуникираме...... :D
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #113 -: Септември 21, 2007, 12:22:57 pm »

[/quote]
ЗА КАКВО СЕ СЛАГА ДИФЕРЕЛИН И ВИНАГИ ЛИ СЕ ПОЧВА ТАКА ОТ 21 ДЕН
[/quote]

Не винаги стимулацията е предшествана от деферилин. Зависи по кой протокол се води процедурата - къс или дълъг. Деферилина подтиска функцията на хипофизата. Когато начало е от 21 ден от предния цикъл - това обикновено е дълъг протокол.

п.п. Писането с главни букви се тълкува като крещене.
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #114 -: Септември 26, 2007, 18:00:49 pm »
Здравейте,вчера се прибрах от АГ,та по мой наблюдения екипите са два:Алексадров ,Ковачев,Ани и проф.Козовски и втори екип:Маркова,Ангелова/ембриолог/,Козовски/младши/ и акушерката.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #115 -: Септември 26, 2007, 18:09:53 pm »
Е как така Маркова не работи ли с Александров и тя. Коя е тази Ангелова?
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #116 -: Септември 26, 2007, 19:51:35 pm »
Здравейте,вчера се прибрах от АГ,та по мой наблюдения екипите са два:Алексадров ,Ковачев,Ани и проф.Козовски и втори екип:Маркова,Ангелова/ембриолог/,Козовски/младши/ и акушерката.
8) акушерката Малена  :witch:

*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #117 -: Септември 27, 2007, 16:00:56 pm »
ААААА Козовски е ембриолога, хммм що така бе. Да не се се изпокарали Александров и Маркова? Толкова се надявах той да е в екипа на Маркова но тъй като вече съм при нея ще се доверя на Козовски изглежда
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #118 -: Септември 27, 2007, 16:05:21 pm »
Александров май наистина не работи с Маркова.
Мария Ангелова е другата ембриоложка, която работи с Маркова,
това са мои наблюбения.

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #119 -: Септември 27, 2007, 16:05:49 pm »
ААААА Козовски е ембриолога, хммм що така бе.
 Това са глупости. Ангелова може да е ембриолога, но не и Козовски.