0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #160 -: Октомври 10, 2007, 17:31:39 pm »
Завиждам ти.Аз съм от по-притеснителните а и мечтата ми беше да не сменям лекари.Примерно доволна съм от Халачева колкото и да е странно,но осъзнавам че няма как да направя успешно инвитро или инсеминация при нея,защото тя няма нито едно такова.

Какво точно си правила при Халачева?И аз бях доволна от нея до момента в който не осъзнах че само ми губи времето и ме тъпче с какви ли не лекарства.И още нещо да те попитам-тя започна ли да прави инсеминации?Къде ги прави в МД?
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #161 -: Октомври 10, 2007, 18:56:23 pm »
Предлага ми да ми направи инвитро, но понеже аз незнам да има опит с такива,затова се прехвърлих при Маркова,макар че май ще отлоща още месец два с консулта при нея,защото съпруга ми се дърпа нещо. При Халачева съм ходила към 15 пъти, общо взето за всички изследвания и прегледи,включително и за цветна снимка и хидротубацията. Миналата година същата ми спаси и живота при извънматочна с вече 400 мл.кръв в корема.Не беше на работа защото беше събота но дойде от сватба за да ме оперира защото другите лекари не ги трогна случая.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #162 -: Октомври 10, 2007, 19:47:52 pm »
Цветна снимка и хидротубация и аз ги правих при нея.Пуска ми и хормонални.Общо взето е много внимателна но и аз останах с впечатлението че няма опит с АРТ процидурите.На мен ми предложи на направим инсе.Изпрати ме на втора спермограма при Александров и с него се консултирах показах му всичките си изследвания и човека каза че съм за ин витро.Така че не съм и се обаждала повече.Хвана ме яд че ме тъпка месеци наред с Клостилбегит като все ме убеждаваше че този път вече ще стане.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #163 -: Октомври 10, 2007, 20:21:09 pm »
Хвана ме яд че ме тъпка месеци наред с Клостилбегит като все ме убеждаваше че този път вече ще стане.
Колко познато.. :( само че плюс 4 инсеминации без обработка на материала. Момичета не и се доверявайте за такива неща, като гинеколког може и да е добра, но до там.
« Последна редакция: Октомври 10, 2007, 20:22:47 pm от peta »
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #164 -: Октомври 10, 2007, 20:39:43 pm »
Цитат
Цветна снимка и хидротубация и аз ги правих при нея.
Извинявам се за тъпия въпрос, но кое налага да се правят и двете, като може само едното :) Така или иначе и на двете целта е да се види проходимостта на тръбите.. :?  :)
« Последна редакция: Октомври 10, 2007, 20:41:46 pm от BLACK_ROSE »
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #165 -: Октомври 10, 2007, 20:54:18 pm »
Цитат
Цветна снимка и хидротубация и аз ги правих при нея.
Извинявам се за тъпия въпрос, но кое налага да се правят и двете
Незнанието от наша страна и не знам какво от нейна... Аз бях по същата схема. Хидротубацията ми я направи за отпушване на тръбите  :x
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #166 -: Октомври 10, 2007, 20:56:35 pm »
Малииииии  :?
Ужас. Тая просто.....
КАкто и да е, ще замълча, но
и аз леееко съм си патила от нея, но
бързо си плюх на петите  :lol:
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #167 -: Октомври 11, 2007, 14:32:46 pm »
а бе то и техните цени едни, ама никой не дава гаранция, работата е на късмет, и за какво да се чака, по-добре в Олимед
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #168 -: Октомври 11, 2007, 16:04:54 pm »
по-добре в Олимед

Наааааай-добре в Олимед. :wink: :lol:
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #169 -: Октомври 11, 2007, 20:48:07 pm »
Къде е тая клиника Олимед? Толкова хубави неща се говорят за нея вече че ще взема и аз към нея да тръгна.Ще ми дадете ли адрес и телефони и кого от лекарите да търся там?
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #170 -: Октомври 11, 2007, 20:55:41 pm »
Толкова хубави неща се говорят за нея ....
Къде? Да взема да прочета и аз :)
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #171 -: Октомври 11, 2007, 21:12:46 pm »
т
Къде е тая клиника Олимед? Толкова хубави неща се говорят за нея вече че ще взема и аз към нея да тръгна.Ще ми дадете ли адрес и телефони и кого от лекарите да търся там?



Надявам се,че се шегуваш
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #172 -: Октомври 11, 2007, 23:47:15 pm »
Да, присъединявам се към шегите. :lol:Вече разбрах че и вие се шегувате ама недейте така. Докато изчета повече за тях се бях хванала че говорите сериозно. :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #173 -: Октомври 12, 2007, 10:09:14 am »
Чак пък сериозно.  :balk_77:
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #174 -: Октомври 13, 2007, 14:24:55 pm »
Не си ли личи по написаното преди че го взех напълно насериозно. 8O
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #175 -: Октомври 15, 2007, 00:14:44 am »
Касиел ако имаш време и пари за губене иди там... ако не опитай някъде другаде :P
а да питам къде във варна си правите хормонални изследвания и спермограми където да са точни че не съм много сигурна в тези които си правих последно  :?
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #176 -: Октомври 15, 2007, 09:01:52 am »
къде във варна си правите хормонални изследвания и спермограми където да са точни
За спермограма-д-р Александров. Хормонални правя в Лаборекспрес
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #177 -: Октомври 15, 2007, 15:33:13 pm »
къде във варна си правите хормонални изследвания и спермограми където да са точни
   Ние също правихме спермограма при д-р Александров,а изследванията в лабораторията на АГ-болница.
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #178 -: Октомври 15, 2007, 20:07:39 pm »
На мене ми вземат кръвта в Майчин дом.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #179 -: Октомври 15, 2007, 20:38:37 pm »
На мене ми вземат кръвта в Майчин дом.

Касиел ако отидеш и в някоя лаборатория и там ще ти "вземат" кръвта. :lol:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда