0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Екип в АГ Варна
« -: Юли 28, 2007, 18:49:44 pm »
Искам да попитам, някой знае ли какъв се очертава да е екипа в АГ Варна?
Доколкото разбирам д-р Александров се оттегля от инвитрото, а случката с д-р Чернева ме шокира още повече. Така че остава възможността - д-р Маркова май само. Някой чул ли е нещо?
Зная, че лятото почиват и въпреки това ме интересува какво ще стане на есен.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #1 -: Юли 28, 2007, 20:52:14 pm »
... случката с д-р Чернева ...

С л у ч к а ?  8O
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #2 -: Юли 29, 2007, 00:49:20 am »
Всички знаем за нея /д-р Чернева/. А защо съм писала "случка" - има ли значение - доколокото знам " не е било предвидено"!
И за да не звучи така че "не ми пука", ще кажа - аз съм нейна пациентка от февруари и се прекланям пред способностите и. Тя направи така, че да усетя сладостта от това да бъда бременна - та макар и за кратко /4 месеца/.
Макар че има други теми, ще кажа: Поклон пред паметта и - наистина беше чудесен лекар!
Не мисля, че трябва да ме напада някой. Просто попитах нещо, което интересува най-вероятно много други момичета тук.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #3 -: Юли 29, 2007, 09:00:06 am »
Всички знаем за нея /д-р Чернева/. А защо съм писала "случка" - има ли значение - доколокото знам " не е било предвидено"!
И за да не звучи така че "не ми пука", ще кажа - аз съм нейна пациентка от февруари и се прекланям пред способностите и. Тя направи така, че да усетя сладостта от това да бъда бременна - та макар и за кратко /4 месеца/.
Макар че има други теми, ще кажа: Поклон пред паметта и - наистина беше чудесен лекар!
Не мисля, че трябва да ме напада някой. Просто попитах нещо, което интересува най-вероятно много други момичета тук.

 Това,че "не е било предвидено" не го прави просто "случка".
 Боровинка е толкова деликатен човек ,че  няма как да те нападне.
 Но няма как и да не направи впечатление тази неуместна и според мен реплика.
 И няма как да не ми направи впечатление и начина по които и отвръщаш...не ,че съм и адвокат....

Иначе по темата и на мен ми предстои опит и съм объркана :(
Мисля да отида идната седмица до клиниката .....
Още не знам и аз кои път да поемам София или доц.Маркова...
« Последна редакция: Юли 29, 2007, 09:11:17 am от Divna »
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #4 -: Юли 29, 2007, 10:44:35 am »
Ако barbaron0708 беше написала " случилото се с д-р Чернева " може би
нямаше да се коментира.
Аз също съм изправена пред труден избор - Варна или София.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #5 -: Юли 29, 2007, 11:25:32 am »
Сега ви вдъхвам малко надежда .Преди 2 дни говорих с д-р Александров и думите му бяха "бе Mай ще оставам.Септември ще се реши  кой ще замести д-р Чернева."
И аз съм с вас на есен и на мен много ми е мъчно за д-р Чернева,бог да я прости милата!
« Последна редакция: Юли 29, 2007, 12:10:46 pm от valikir »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #6 -: Юли 29, 2007, 14:00:45 pm »
Сега ви вдъхвам малко надежда .Преди 2 дни говорих с д-р Александров и думите му бяха "бе Mай ще оставам.

 Дано!
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #7 -: Юли 29, 2007, 17:46:27 pm »
Здравеите момичета!
 Намирам се извьн БГ.С Др.Александров последно говорих преди седмица.Врьщам се за Инвитро през септември и по думите му тои е човекьт които ще ме поеме.Така че надявам се това да са само слухове.
 Познавах Др.Чернева задочно но сьжалявам за загубата!
Успех на всички!
« Последна редакция: Юли 31, 2007, 06:49:52 am от Arlina »
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #8 -: Юли 29, 2007, 21:14:59 pm »
Аз имам информация, че д-р Козовски и д-р Кисьов ще се включат към екипа, но разбира не е от официален източник, а за д-р Александров .... нямам думи, как си мислите 4е ще ви остави лесно, като наблюдавам той е метнал операциите здраво тоя сезон, таман есента ще привърши с тях и ще почне ин витрото. Моми4ета не се притеснявайте кой ще бъде в екипа- нали знаете, 4е винаги е Божа работа!!! А и щом д-р Александров ще е още с Вас - има голяма надежда за успех  :D
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #9 -: Юли 29, 2007, 22:05:02 pm »
Здравейте момичета
Аз съм нова тук, но излязох от АГ болницата на 27.7 и ден преди това говорих с Александров През август ще ми прави лапароскопия и след това ако всичко върви добре и инвитро
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #10 -: Юли 30, 2007, 09:58:29 am »
Здравейте, момичета! Ще следя с интерес темата, защото и аз съм от пациентките на д-р Чернева (Бог да я прости!)и ме отложиха за септември. Искрено се надявам д-р Александров да остане и да можем всички да сбъднем мечтите си в най-скоро време.
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #11 -: Юли 30, 2007, 10:04:57 am »
Темата наистина е полезна.И аз съм в групата :)и чакам с нетърпение септември.

*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #12 -: Август 01, 2007, 13:12:17 pm »
Здравейте момичета и аз съм в групата за другия месец.Съжалявам за др.Чернева и аз бях при нея.Малко се притесних от слуховете че Александров щял да се отказва,но аз това което знам е че ще бъде с нас есента.
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #13 -: Август 01, 2007, 14:04:29 pm »
Здравейте, момичета! Някой знае ли актуални координати на д-р Александров и кога ще е възможно да се записваме за септември? Доколкото знам в момента в АГ са в ремонт. Успех на всички и ще се виждаме по коридорите май  :D
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #14 -: Август 01, 2007, 19:30:26 pm »
Групата за септември наистина е сериозна :) Успех на всички!
« Последна редакция: Август 01, 2007, 19:32:27 pm от cygnus »
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #15 -: Август 01, 2007, 22:16:34 pm »
Д-р Козовски и д-р Кисьов отдавна са в екипа. Gia д-р Аликсандров е в отуска август месец. Септември започва работа. Успех на есенната група!
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #16 -: Август 02, 2007, 08:29:19 am »
Ехаа, каква сериозна групичка се заформяме наистина за септември....нямам търпение вече!!!  :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #17 -: Август 02, 2007, 09:17:09 am »
Наистина сме голяма групичка за септември :lol:
*
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #18 -: Август 02, 2007, 10:40:13 am »
Pink, благодаря за отговора.
Еха, че сме много. Хайде да идва септември и да се видим там. А часове кога ще си записвате?
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Екип в АГ Варна
« Отговор #19 -: Август 02, 2007, 13:09:31 pm »
Може да ви звучи малко глупаво,ама за първи път научавам от темата,че е със записване :oops: