0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета, аз утре съм на кръвен, но днес съм със зацапване вече и смятам че е отрицателен и този опит.
Ивчето_вр, опитай се да не го мислиш, чакането и напрежението за каквито и да е било усещания са направо убийствени, аз до 8ми ден от пункцията или 6ти ден след трансфер имах и много болки и ПМС симптоми, и след това изведнъж всичко изчезна, докато тази сутрин като отидох до вц и всичко ми се срина с илюзията.
Анита миличка не се шашкай наистина, др.Персенска е достатъчно доказала се д-р и знае много добре какво прави. Радвай се и се наслаждавай на бременноста си и всичко ще е наред  :heartbeat:

Всичко ще е наред и при теб мила не се тревожи,запази спокойствие и чакаме утре хубавата новина.
Успех ти желая от все сърце
Анита миличка не се шашкай наистина, др.Персенска е достатъчно доказала се д-р и знае много добре какво прави. Радвай се и се наслаждавай на бременноста си и всичко ще е наред  :heartbeat:

Аз от доктор Персенска съм много доволна и освен че е добър професионалист е и много сърдечна. Коментара, който направих се отнасяше към акушерка, която явно не е разчела почерка на д-рката, тъй като тя ми е изписала лекарството за 7 дни, а заради акушерката съм го приемала 21дни.
Професионалните качества на Персенска не съм ги оспорвала никога. Цял живот ще съм и благодарна :)
П.П днес бях на преглед, ще си имам 2 бебчета :)
Желая на всички ви мечтаните 2 чертички!
*
anita_, радвам се, че всичко е наред, лека и спокойна бременност ти желая!  :)

Момичета на мен днес ми е 9 ден след трансфера и мисля,че вече от нетърпение вчера избързах и си направих уринарен тест и излезе с много много много бледа почти невидима 2 чертичка. Какво значи това? Дали не избързах малко и сега вече започвам още повече да го мисля. НА ВАС СЛУЧВАЛО ЛИ ВИ СЕ Е ?
ivcheto_vr при мен урнния тест беше напълно отрицателен,два часа по-късно си пуснах кръвен,който беше положителен.Съветвам те да си пуснеш кръвен,вместо да гадаеш и да се притесняваш.Съответно 48 след това още един за да видиш дали се удвоява.

П.П Стискам палци .
Принципно повечето тестове отчитат ЧХГ при стойност 25.Това,че втората чертичка е много бледа,може да означава ,че нивото на хормона все още не стигнало тези стойности
« Последна редакция: Февруари 16, 2017, 13:04:34 pm от bebeshok0326 »
Много благодаря за отговора малко се поуспокоих. Не е ли рано и за кръвен тест - докторката каза кръвен не по рано от 12 ден? На теб лека бременност и дано всичко да е наред. Стискай палци след борбата и аз да имам добра новина
Ако за кръвен е рано,то за уринен е още по-рано.Моето ембрионче беше 5 дневно и аз направих теста на 9 ти ден след трансфер.Правих тест шуърчек(той отчита при ниво над 25),два часа по-късно кръвния ми беше 26.5(нещо такова) т.е уринния би трябвало да отчете,но уви.....
Надявам се да ти донеса късмет и скоро да те видим в темата на бременните
Имаше ли някакви симптоми? Какво чувстваше през цялото време след трансфера до теста,болеше ли те нещо?  Извинявай за въпросите но на мен ми е за 1 път и незнам вече какво да си мисля
И на мен ми беше за първи път.Мисля че в друга тема ти бях писала-имах много силни остри болки в матката,а прага ми на болка е доста висок,пиех нош па 3*2,който мисля че не действаха.Друго нищо,нито при имплантиране,нито зацапване.
Аз също нямам зацапване досега (дано и да нямам) от време на време имам болки ниско долу като преди менструация,сега започна да ме понаболва кръста но вече пък гърдите минаха. Аз имам 3 ембриончета - от който 1 се раздели на 9 и както каза докторката юначето другите 2 малко бавно се развиват и са с леки фрагментации. Дано поне юнака се е имплантирал. Дано си ми на късмет
Само не се вкопчвай във всеки симптом,знам че е трудно,но това няма да ти помогне.Времето се оправи разходи се,слънцето допринася много за доброто настроение :D.Ще чакаме резултати :bighug:
Много ти благодаря
*
ivcheto_vr, чакаме резултата от кръвния, късмет!  :D

Много ви благодаря момичета,когато имам резултат ще пиша
ivcheto_vr, аз направих шуър чек на 7ми ден от трансфера (3дневен ембрион) и имах много много бледа втора чертичка. На 9ти ден направих кръвен и ми отчете 150mIU/ml. На 10ти ден вече имах сутрешно гадене и се бях много притеснила, че не е нормално толко рано да има гадене. Звънях на пожар и ми обясниха, че при всеки различно  :D :D
Така че стискам палци бледата чертичка да стане розова след 2дни  :)
Благодаря дано,днес вече ми е 11 ден и мисля пак да си направя. Стискйте палци
ivcheto_vr,Стискам палци,но пусни направо кръвен
Мили момичета в нашия скапан град ми казаха,че кръвни тестове за бременност не правят от което бях изумена - но въпреки това си направих уринен и резултата не закъсня - вече втора видима дори и да е  по бледа от другата черта но я има
 ivcheto_vr,Тихичко честито.Стискам палци всичко да е наред и да се присъединиш към другата групичка