0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #80 -: Юли 26, 2007, 11:01:04 am »
Не, другата е О.К., дори каза че ще се помъчи да спаси и тази, но аз съм предубедена към пластика.
Правим ин витра и вече не се страхувам от това, но ако се наложи да се махне и другата, тогава единствената ми алтернатива е АРТ-а, а това вече ме плаши.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #81 -: Юли 26, 2007, 11:22:50 am »
Ох мила, съжалявам  :( :( :( Много ти се е събрало, дай Боже това да е за последно  :bighug:
*
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #82 -: Юли 27, 2007, 09:57:51 am »
Евро, това втора снимка ли ти е?
Хайде дано те споходи късметът този път  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #83 -: Юли 27, 2007, 11:30:37 am »
евро, съжалявам скъпа...но аз си мисля че това си е добра новина, в смисъл има проблем, знае се за него, преодолява се проблема. иначе кво правиш - тъпчеш на едно място в кръг без никаккъв смисъл.
пп ще имаш посещение на лапарото, нали знаеш :wink: 8)
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #84 -: Юли 27, 2007, 11:53:44 am »
евро, съжалявам скъпа...но аз си мисля че това си е добра новина, в смисъл има проблем, знае се за него, преодолява се проблема. иначе кво правиш - тъпчеш на едно място в кръг без никаккъв смисъл.
пп ще имаш посещение на лапарото, нали знаеш :wink: 8)
знам, и не само теб съм поканила :lol:

Да, Grace втора снимка ми е :? първата беше О.К., но вчера както си бъбрихме с една дружка се сетих че Д-р Матеев преди години не ми хареса едната тръба?! дали не съм била прекалено вироглава че не му се доверих...

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #85 -: Юли 27, 2007, 12:03:35 pm »
Евро, то проблемът не е хубаво нещо, ама аз направо ти се радвам за откритието, да знаеш  :D
Април бях на консултация в Якентро и проф.Прапас ми каза: "Прави цветна снимка и се моли да излезе проблем, иначе - лошо"  :(
Гледай колко прав е бил, пък аз още се мотам  :(
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #86 -: Юли 27, 2007, 12:08:09 pm »
Grace, не се моткай, както призовавах момичетата за сондажи, така сега ги призовавам за цветни снимки преди ин витро/след неуспешно такова.

Само да кажа: не ме боля никак, док беше много внимателен, сутринта 1 тилкотил и 1 час преди фотото - 1 нимизил.  :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #87 -: Юли 27, 2007, 13:12:07 pm »
де го чукаш, де се пука...
и аз мисля, че новината е добра /до къде стигнахме!/ щото иначе-нищо. айде, затваряй зайчарника вече :goodluck:
*
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #88 -: Юли 27, 2007, 14:25:09 pm »
... дали не съм била прекалено вироглава ...

Да не ми се обидиш душа, ама си и ти от моята порода.
Наистина това е "добра новина", ако това се окаже най накрая проблема. Чакам с много голямо нетърпение, да те видя в дългоочаквана ..., стискаме с Тони всички възможни палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #89 -: Юли 27, 2007, 14:27:15 pm »
Цитат
... дали не съм била прекалено вироглава ...
Да не ми се обидиш душа, ама си и ти от моята порода.

Дали да не кажа "кози" :lol: :lol: :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Ro6ko

  • **
  • 94
  • Любовта ще спаси света.
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #90 -: Юли 27, 2007, 14:41:31 pm »
Скъпа Евро, успех на лапарото. Аз го правих  месеца преди инвитрото, със същата диагноза: "едностранен хидросалпингс". След операцията се оказа, че не са ми махнали нито едната тръба. Имало в края и на двете някакъв въпалителен процес, който са отстранили. Тръбите ми не функционират, но пък резултата е на лице. Желая ти същия успех! Стискам палци!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #91 -: Юли 28, 2007, 12:44:36 pm »
Мила Ели,
факта че е излязло това зайче е обнадеждаваш. Иначе щеше да се луташ в дебрите на неизяснения стерилитет и да се чудиш какво още да правиш. Важното е, че док е убеден че може да се помогне, което е добре. И ще видиш, че скоро ще успееш
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #92 -: Юли 28, 2007, 12:48:48 pm »
Евро, мила, а преди икситата правила ли си хидротубация, дали не се вижда този хидросалпингс при хидротубацията, или трябва задължително и цветна снимка?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #93 -: Юли 28, 2007, 12:52:24 pm »
Не, everton. Не съм имала проблем с тръбите, имам една снимка, там нямаше забележка уж. Вероятно хидрото се е отключило от стимулациите, но ...

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #94 -: Юли 28, 2007, 15:43:47 pm »
Евро  yahoo_17, след като отстраните това ненужно зайче,
ти пожелавам от  :heartbeat: две като тези!



 :rainbow:Мария
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #95 -: Юли 30, 2007, 13:41:38 pm »
пп ще имаш посещение на лапарото, нали знаеш :wink: 8)

Ма, хайде и аз да се запиша за свиждане на опашката!  :wink:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #96 -: Юли 30, 2007, 14:00:27 pm »
Евро,  :crossfingers: :crossfingers:

Аз вярвам, че всичко ще е ОК.
Успех на лапароскопията.
*
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #97 -: Юли 30, 2007, 14:10:55 pm »

evro, успех на лапарото. Дано проблема се реши и без премахване на тръбата и скоро да има добри новини. :balk_602: И мен ме интересува дали хидросалпингс-а се вижда при хидротубация на ултразвук или трябва задължително да се направи и рентгенова снимка.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #98 -: Юли 30, 2007, 18:32:21 pm »
fauna, мисля че се вижда, там където е хидрото тръбата е раздута и вероятно на узи-то добре ще се види. Но аз като че ли съм привърженик на снимката.

пп ще имаш посещение на лапарото, нали знаеш :wink: 8)

Ма, хайде и аз да се запиша за свиждане на опашката!  :wink:
куклинки, ще се радвам да ви видя! Дори започнах да броя дните до лапарото... каквото има да - да минава.  :)

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #99 -: Юли 30, 2007, 19:26:14 pm »
Aз се записвам за телефонен разговор  :lol:
"Посещението" ще си го взема предварително,
като се видим тия дни  :wink: