0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #120 -: Октомври 06, 2007, 21:49:18 pm »
Евро ,не се отчайвай ,винаги има надежда,нали знаеш че умира последна.Успех каквото и да решиш. :crossfingers: :bighug:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #121 -: Октомври 06, 2007, 23:58:53 pm »
Ели, толкова съжалявам.  :(  Знаеш колко много те обичам.

Вярвам, че изход има...

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #122 -: Октомври 09, 2007, 22:39:02 pm »
Силно  :bighug: :bighug: :bighug:  от мен мила.

Толкова се скофтих като прочетох това, че ми идва да си хвана личният самолет и да дойда да те  :balk_21: :balk_21: :balk_21:

Знаеш ли и аз съм се чувствала така

...помъдряла и как са се променили ценностите ми ...

и преди всяко мое начинание си казвах, вече съм силна, вече мога да живея и с болката, а когато се случеше поредния провал, осъзнавах че

...съм си същата лига, същия сопол, оказа се че съм също толкова слаба, колкото винаги съм била.

Много силно желая, да съм до теб в този момент, знам че имаш нужда, така както аз съм имала и съм я търсила неосъзнато. Много силно, желая да имаш повече вяра и надежда в теб самата скъпа. Сега това ти звучи банално и абсурдно, но знам че ще се вземеш в ръце и ще я победиш тази гадна и мръсна болка и ще продължиш напред в ...
Знаеш ли скъпа, силните хора живота ги подлага на много трудни и тежки изпитания и това е така, защото слабите не биха се справили и оцеляли, камо ли да се наслаждават след това на успеха и щастието си.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #123 -: Октомври 12, 2007, 13:15:19 pm »
И аз да се включа към отбора на лиглите пак  :lol: много ви обичам и двете и знам, че идва твоя ред еврозийо.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #124 -: Октомври 12, 2007, 17:42:56 pm »
Благодаря ви приятелки мои! :hug2:

Сега съм на някаква диета и от утре започвам да въртя педали, че да поотслабна уж. Иначе решение не съм взела: какво, къде, кога, дали?! Чакам смелостта да ме споходи. Това е за сега.  :kiss:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Май нашето зайче изкокна?!
« Отговор #125 -: Ноември 03, 2007, 00:30:24 am »
 :( Толкова съжалявам, че си преживяла това!

Ако можех да поема част от болката ти, бих го сторила. Никога няма да забравя топлата ти подкрепа при моето неуспешно инвитро. Мислено ти давам от моите сили и те прегръщам.

На какво се дължи този неуспех? Не мога да си го обясня? Тъй като търсих в речника peritoneum и навсякъде пише, че е тънък слой, как така не може да го пробие? Има ли връзка с теглото на жената?
На мен също ми предстои лапаро за отстраняване на хидросалпингс и много добре те разбирам как се чустваш след толкова чакане, но ти си боец, ще се справиш. Имам диети на доцентката, която беше диетолог на Пълна промяна, ако те интересува ..пиши

...Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!