0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #220 -: Септември 11, 2007, 22:58:14 pm »
Танита, успех утре. Аз ходих вчера и съм доволна. Док е предразполагащ и готин човек. Това, което не е харесало на съпруга ми е, че днес, когато отиде за спермограма, обстановката е била малко гадничка и точно в "сюблимния момент" някой почукал на вратата и го притеснил. Та не знам какво е положението. Аз ще ходя утре да взема резултата и да ме види док за малко (така се разбрахме).
Аз искам да попитам момичетата, които ходят по-отдавна при него как се прави примерно фоликулометрия? Имам предвид, че графикът е запълнен..
Не се притеснявай, д-ра те вика на определените дни от цикъла без час за фоликулометрия.Пожелавам ти успех! :crossfingers:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #221 -: Септември 11, 2007, 23:07:34 pm »
 Здравейте и от мен, след една почти безсънна нощ и аз днес бях на първи преглед. Толкова се бях притеснила, че забравих всичко, което исках да питам. Но д-р Владимиров беше толкова изчерпателен в обясненията си, че получих отговор на повечето си въпроси. Наистина имаше много, ама много хора и беше доста шумно. Винаги ли е така, аз си го представях по-спокойно. Ние продължаваме със спермограма за мъжа, а за мен утре консултация с д-р Савов. Някой ходил ли е при него, доколкото разбрах работи в Майчин дом. Не намерих нищо за него по форумите  :(
 
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #222 -: Септември 12, 2007, 09:23:21 am »
Имам въпрос към по-старите пациентки на д-р Владимиров, особено тези,които не са от София:
имам час за първи преглед при него - необходимо ли е да предвиждам повече от един ден престой в СОфия, виждам, че някои момичета са били пратени за консултации при други лекари или им е насрочен допълнителен час през следващите дни?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #223 -: Септември 12, 2007, 10:39:55 am »
alia_alia, според мен е добре да се обадиш в клиниката и да зададеш този въпрос, защото е от значение. разбира се, едва ли може да се предвиди точно как ще се развият нещата при вас, но би трябвало в клиниката да знаят как се практикува по принцип. на твое място, аз бих си оставила 1-2 дни за резерва, ако имам възможност, разбира се.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #224 -: Септември 12, 2007, 10:48:16 am »
...за мен утре консултация с д-р Савов. Някой ходил ли е при него, доколкото разбрах работи в Майчин дом. Не намерих нищо за него по форумите  :(
 
И Савов е готин  :D Много е изчерпателен. Обяснява какво се прави по принцип и какви изследвания са нужни за вас конкретно. Ние се уговорихме да отидем в Майчин дом в точно определен час. Той беше излязъл непредвидено, но беше прeдупредил за нас. Отнесоха се много внимателно. После по телефона ми разясни резултата. Те имат междуболнични отношения с Владимиров и пращат изследването в клиниката. Като идеш за консултация ти го дават и там го плащаш.
« Последна редакция: Септември 13, 2007, 19:07:22 pm от Stivarip »
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #225 -: Септември 12, 2007, 16:07:33 pm »
Здравейте момичета,
Връщам се от преглед при д-р Владимиров ( първоначален ) и бързам да докладвам:
Доктора е много предразполагащ, разпитва те на дълго и широко, води си бележки, предполагам, че си ги пази някъде, само дето не разбрах къде - май ти прави досие, но аз така и не го видях. На мене веднага ми пусна изследване на хормони, аз поисках и за хламиди, защото така и не съм си правила, той пусна и тях. Само малко дето съм притеснена, защото той ми пусна хормони ( 5-те стандартни ) , които се изследват 3-5 ден , а аз съм със съмнения за изчерпан яйчников резерв, мислех , че ще пусне и изследване на Инхибин, но той може би не се изследва по това време ( Jam би ли ми казала , ако знаеш )
След което ми препоръча лапароскопия и спермограма и да се видим пак - не е коментирал нищо повече. Лапароскопията ми я препоръча, защото имам една киста от миналата година, която обаче не расте, аз си носех фоликуметриите и той като видя, че големината и не се е поместила , малко се позачуди и се уточнихме, като излезат изследванията отново да поговориме дали ще правим лапаро, но сигурно ще се наложи
Ами това е от мене
Успех на всички :bighug:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #226 -: Септември 12, 2007, 19:12:35 pm »
Искам да кажа на всички момичета, на които им предстои първи преглед при д-р Владимиров:Не се притеснявайте, доверете му, той знае какво да прави!
При мен има резултат :wink:.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #227 -: Септември 17, 2007, 10:40:23 am »
Искам да кажа на всички момичета, на които им предстои първи преглед при д-р Владимиров:Не се притеснявайте, доверете му, той знае какво да прави!
При мен има резултат :wink:.
подкрепям :)

а аз да питам момичетата, които са ходили скоро - оправен ли е вече ехографа, този хубавия, с големия монитор?

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #228 -: Септември 17, 2007, 14:41:31 pm »
Искам да кажа на всички момичета, на които им предстои първи преглед при д-р Владимиров:Не се притеснявайте, доверете му, той знае какво да прави!
При мен има резултат :wink:.
подкрепям :)

а аз да питам момичетата, които са ходили скоро - оправен ли е вече ехографа, този хубавия, с големия монитор?

Аз ходих на 07.09, но май не беше, защото монитора насреща не работи, а само отстрани другия. Но доколкото знам тази седмица д-ра отсъства, и ще е на работа след 21.09.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #229 -: Септември 17, 2007, 15:06:08 pm »
Pippi, оправен е споко.Аз ходих миналата седмица. :wink:
Искам да кажа на всички момичета, на които им предстои първи преглед при д-р Владимиров:Не се притеснявайте, доверете му, той знае какво да прави!
При мен има резултат :wink:.
Точно така е.Той по-принцип не е от най- говорещите, но е много изчерпателен, затова си приготвяйте листче с въпроси и му вярвайте!
Не виждам защо трябва да знаем всички подробности около инвитрото например.
Аз лично се чувствам по-добре като не мисля за всичко.
Сигурно обаче с времето съм им се доверила. :wink:
Успех на всички и хубави вести скоро!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #230 -: Септември 17, 2007, 15:28:18 pm »
Наистина ли ще остъства тази седмица?Аз трябваше да му се обадя на първия ден от цикъла,който се пада тези дни за да започнем подготовка за икси и ако го няма дали всичко се отлага?
Който е правил инвитро при него може ли да ми каже необходимо ли е да ме преглежда или какво се прави при тази подготовка?
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #231 -: Септември 17, 2007, 15:37:59 pm »
Не би трябвало да се отлага. При моето ин витро ми дойда М. в събота, обадих му се и той ми каза в понеделник сутринта да отида при него. Започнахме с инжекциите още същия ден. Доколкото знам стимулацията трябва да започне на първи, втори ден от цикъла.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #232 -: Септември 17, 2007, 15:43:48 pm »
Който е правил инвитро при него може ли да ми каже необходимо ли е да ме преглежда или какво се прави при тази подготовка?
Преглед + хормони. Ако не си задържала фоликул от предишния МЦ и ако хормоните са наред - атака  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #233 -: Септември 17, 2007, 15:46:25 pm »
Вярно, че имаше хормони. Бях заравила, че ми взеха кръв на първия ден.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #234 -: Септември 17, 2007, 18:19:38 pm »
Наистина ли ще остъства тази седмица?Аз трябваше да му се обадя на първия ден от цикъла,който се пада тези дни за да започнем подготовка за икси и ако го няма дали всичко се отлага?
Който е правил инвитро при него може ли да ми каже необходимо ли е да ме преглежда или какво се прави при тази подготовка?
Ами на мен ни каза да отида на 21.09 около обяд, но чух, че тази седмица е извън България, и звъннах в клиниката в събота, наистина така е, ще се върне в петък след обяд.
Който е правил инвитро при него може ли да ми каже необходимо ли е да ме преглежда или какво се прави при тази подготовка?
Преглед + хормони. Ако не си задържала фоликул от предишния МЦ и ако хормоните са наред - атака  :lol:
, и ако прецени може да ти назначи противозачатъчни, месеца преди иксито, поне прие мен беше така.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #235 -: Септември 20, 2007, 09:28:13 am »
Момичета, моля за инфо как се стига с обществен транспорт от района на Централна гара до клиниката на д-р Владимиров.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #236 -: Септември 20, 2007, 09:43:28 am »
Хващащ трамвай № 19 от спирката на Христо Ботев посока центъра, и слизаш на спирка Лагера (или на бившия хотел Славия), връщаш се малко назад, пресичаш на светофара, завиваш наляво и виждаш клиниката след около 50-на метра  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #237 -: Септември 20, 2007, 09:49:12 am »
Много благодаря, Рали! :)
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #238 -: Септември 20, 2007, 09:50:54 am »
Трамвай 19, както и 5 не се движат по този маршрут. Така ще е до 30-ти септември  :?

lb2f
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #239 -: Септември 20, 2007, 10:30:03 am »
Трамвай 19, както и 5 не се движат по този маршрут. Така ще е до 30-ти септември  :?

има някакви автобуси, които ги заместват, ама не знам подробности