0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмица 5.03-11.03.2007г.
« Отговор #140 -: Март 11, 2007, 19:57:33 pm »
Здравейте и от нас, ние бяхме малко при баба и ни беше много гот.
За спането ние по едно време се бяхме научили на ръце, ама много тежичък започна да става, та се наложи да се отучваме. Поревахме няколко дни, но пък мисията завърши успешно.
Cygnus, и аз го открих това с плазмонката днес. Не можах да повярвам че си изпи млякото, даже искаше и още.
Моя мъж също "ревнува" като седна на РС-то и чета. Казва че съм станала маниачка и че щал да ме праща на 4-ти км.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица 5.03-11.03.2007г.
« Отговор #141 -: Март 11, 2007, 20:12:59 pm »
боровинчо, ние сме на етап "орални удоволствия" - всичко се пъха в устата. за блъскане и дрънчене много не ни търси, но ще пробвам с купа и лъжица.
иначе - това за синджира е много вярно. любимото му забавление е да си дъвче синджира за бибата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмица 5.03-11.03.2007г.
« Отговор #142 -: Март 11, 2007, 20:24:55 pm »
И аз съм жертва на вманиачено бебе - от една седмица сме така! Не ме пуска никъде да ходя и като отида някъде и се върна ми се лепва като гербова марка! Реве и не ми дава да отида да се преоблека или да си измия ръцете! Говорих смои приятелки с момчета - така било при момчетата - много утешително!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица 5.03-11.03.2007г.
« Отговор #143 -: Март 11, 2007, 21:05:45 pm »
Аааааааааааааа, Вени, не вярвам :( Аз имам една приятелка, на която и момиченцето се лепеше така за нея. Даже до тоалетна не я пускаше сама да иде. Заедно с нея непрекъснато. Така че изобщо не е само за момченца или момиченца. Май всичко е до дете. Моя като се върне баща му и увисва на крака му и не го пуска никъде да ходи.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю