0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« -: Февруари 26, 2007, 10:57:22 am »
Весела, спорна и изпълнена само с хубави новини нова седмица :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2007, 11:12:27 am »
да е весела, засмяна и здрава!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2007, 12:08:09 pm »
Здравейте,
нека са zдрави хубавите ни бебчета и ние покрай тях  :D!

Раzгледах снимките от миналата тема - Никола на Фуси е такъв сладур и какви сладки буzки има :lol:.
А Алекс на Гането как смело ухажва  :lol:. Много хубава двойка са  8). Човек не може да им се нарадва!
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2007, 12:12:55 pm »
И от мен много усмивки и здраве!  :D
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2007, 15:15:41 pm »
Привет и тук!

Ние май започваме да сменяме режима от две на едно спане! Преди десетина дни имаше два случая да откаже да спи следобяд, но после пак се върна на стария вариант! Събота и неделя, обаче, пак отказа, а днес не спа сутринта и заспа чак в 1 и 15! Преспа час и 20-тина минути и сега киселее - явно от нетипичните часове, в които е спал!

И от нас пожелание за спорна седмица!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2007, 15:25:22 pm »
И ОТ НАС ЗДРАВА, ЯЩНА И БОДРА СЕДМИЦА  :lol:

P.S. ЧЕСТИТА ЧЕТВЪРТА МЕСЕЧИНКА НА СИМЕОН  :lol:
НЕКА ЗДРАВО ДА БЪДЕ ТВОЕТО ДЕТЕ УЛТРА И С РАДОСТ И БЕЗГРИЖИЕ ДА ПОРАСТЕ
« Последна редакция: Февруари 26, 2007, 15:56:40 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2007, 16:03:59 pm »
разгеле, Вени ме подсети за един въпрос.

по колко спят вашите деца през деня? тоест - по колко пъти, горе-долу в кои часове, по колко време на едно спане?

интересно ми е както за по-малките, така и за по-големите.

моят тигър до скоро спеше през 2 часа денем, но дремваше за по 30-тина минути само. сега сме средно на 3 спанета дневно, около 1 час продължителност.

обаче в момента кърти вече трети час...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #7 -: Февруари 26, 2007, 16:12:24 pm »
Хайде и ние да се включим.Весела и спорна седмица и от нас!
Мога да се похваля, че вече сменихме едното ядене изцяло с пюре и си ядеме с кеф моркови и картофи и тиква.Само дето аз съвсем се обърках с тия пюрета.Исках да вкарам тиквички и картоф и не знам защо си наумих чушка, а се оказа, че вариант с чушка е само Ганчев и сега съвсем се вкарах в размисъл след всичко лошо чуто за тези пюрета, но дано го измисля варианта докато изядем пюретата, които съм и взела.
Пратих мъжа в Била да пазарува пюрета, ама се оказало, че избора в Младост е бил почти никакъв и той се върна смаян, та минахме на вариант кварталният магазин.
Стеф, много сладка двойка са деската и Марти.:)
Хора не знам при Вас как е ,ама мойта дъщеря се напъва по цял ден да пълзи и нещо страшно.Не мога и 5 мин да си отделя само за мен.По цял ден се разнасяме и обръщаме, че като се измори иска да се обърне от корем на гръб и като не знае как реве, а за плюенето и аферата драйфус след ядене като се пльосне по шкеме направо не ми се коментира.Всичките ни дрехи са на простора, а се оказва, че сме си направо за цял нов гардероб и положението е просто красота.Но да е жива и здрава.
Имам и 1 въпросче към мамите, които са захранвали и хранят вече с пюрета.Как определяте кога да минете от малките пюрета 130 гр на по-големи?Аз за сега мисля , че 130 гр пюре и стигат, понеже на толкова спира да яде, но все си мисля, че като посвъкне ще почне да хапва и повече и съм в чуденка по тоя въпрос дали да не сипвам повечко, но при тая цена на пюретата ми се струва голямо разхищение да изхвърлям.
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #8 -: Февруари 26, 2007, 16:21:39 pm »
Ами ние сме зле със спането - отначало спеше 3 пъти през 2.5-3 часа по половин час - 45 мин. После започна два пъти дневно - сутрин около 10.30-11 и след обяд около 15 часа да спи по половин до час и половина! това до сега де - до преди три дни!
Матей - 1.04.2006 г
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #9 -: Февруари 26, 2007, 16:23:48 pm »
Джам, ние спим доста малко.Габи иска да си играе през целия ден и след хапване да дремва малко докато я нося след яденето в 6 и после е свежарка и си бърбори и играе до следващото ядене в 9:30 .След него може да дремне до 1 час, ама не повече и пак е на тема игра и така до към 5-5:30 тогава след като съм я оставила сериозно да се нарита заспива като отсечена.Събуждаме я за къпане в 8-9ч.,както дойде и после вече си заспива до сутринта в 6ч.,когато е новото ядене.
И на мен ми е интересно колко спят другите бебета и как успявате да се справите с къщната работа и миенето на шишета, купички, лъжички и не знам какви още неща?
Аз напоследък почти не влизам в нета и пак не сколасвам  да оправя в нас, а да каже човек,че почивам не е така.Вечер към 19ч вече съм като отсечена направо. А тук съм си заформила 1 купчинка интересни четива и само ги поглеждам жадно,но къде ти време.Трябва да не спя, за да чета, а ако не спя, освен че напоследък и почти не ям не знам къде ще му излезе края.
Имам и още 2 други въпроса.Кога се минава на 2 ниво на количката?Как успявате да храните по време на разходка?/ в смисъл в какво си вземате АМ, каша или пюре - за Ам хайде ще стопля вода в термус ще я взема, ами пюрето нали трябва, ако е използвано да седи в хладилника, няма ли да се развали,ако го мандахерцам по 1-2ч извън хладилник, а пък сокове съвсем не ми е ясно как да давам като сме навън-там няма как да изцедя пресен/
Въобще на мен с по-дългите разходки, които планирам при затопляне на времето хич не ми е ясно как ще се справя с манджата, а с тва трудно изкарване на количката ми е смърт да се връщам по 100 пъти до нас.
УФФФФФФФФФФФФФФФ, пак станаха доста въпросите и пак голямо оплакване направих.
*
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #10 -: Февруари 26, 2007, 16:34:02 pm »
За спането да кажа, че откакто се е родил Тони почти не спеше (само ревеше) и аз се чудех как наддава това дете. От известно време спи по 1 час между храненията и вечер от 21.30-22.30 до около 7.00 - 7.30 ч.. Най накрая и Хасан да се почувства човек и да поспи и той  :)
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #11 -: Февруари 26, 2007, 17:26:13 pm »
Ох, как спиме, през деня добре спиме, ама елате ни вижде нощем :(
Сутрин ако стане към 9 ч. например към 10-10.30 си доспиваме 30-40 мин. след това следобедното спане към 13 - 14 ч. е доста, между 2 и 3.5 часа, и към 19 ч. дремваме 20-30 мин. и вечер между 20.30 и 22.30 заспиваме и към 1-2 започва буденето, я за биба, я за манджа......
*
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #12 -: Февруари 26, 2007, 17:30:50 pm »
Ох, как спиме, през деня добре спиме, ама елате ни вижде нощем :(
Сутрин ако стане към 9 ч. например към 10-10.30 си доспиваме 30-40 мин. след това следобедното спане към 13 - 14 ч. е доста, между 2 и 3.5 часа, и към 19 ч. дремваме 20-30 мин. и вечер между 20.30 и 22.30 заспиваме и към 1-2 започва буденето, я за биба, я за манджа......

Чеф да не сте объркали деня с ноща ?
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #13 -: Февруари 26, 2007, 18:08:58 pm »
Уш не сме, ама знам ли :(
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #14 -: Февруари 26, 2007, 18:10:39 pm »
Здравейте и от нас!
Весела седмица, здраве и много усмивки за всички.

Ние си имаме доста постоянен режим, сутрин ставаме 7.00, в десет заспиват пак до 12, после в 3 пак спане до 4.30-5.00.Най-накрая, в осем са много уморени и си заспиват в шезлонзите :):):), изкъпани и нахранени.
Понякога може да изкарат до 9.00, ако са поспали повече през следобяда.С една дума на всеки 3 часа мрънкаме за спане.
Антъни се буди през нощта, но това си го обеснявам с горното зъбче, много е подуто и червено, има дупка, явно съвсем скоро ще се появи зъбето.Боби си спи като пич, само дето иска да папа към 4.00.Та не знам как да се отучваме от това хранене.То нали ние бяхме недоносени и все ми казваха да храня на поискване....ще видим.
Мацки, защо не си сложите лентички да знаем колко са станали дечицата?, тези, които нямат де.:))

Това е от мен и бебоците.
Нас пак ни засипа сняг...като в приказките сме.

ЦелуФки
« Последна редакция: Февруари 26, 2007, 18:15:36 pm от ema2 »
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #15 -: Февруари 26, 2007, 19:24:40 pm »
Ей Еma2, завидях за снега и режима :)

Jam, моята буболечка нито на спане, нито на хранене има часове.

Тая седмица прави 3 месеца. Много обича да "говори" на една синя овца и един жълторозовооранжев палячо, взе и водата да изплисква от коритото с голямо задоволство. Кърмя още, понякога след 4 следобед дохранвам с аптамил. Вечер заспива между 21-23 и се събужда към 7-9. Най-сладко спи навън. Гледам всеки ден да сме на разходка час-два. С коликите, мисля, се разминахме.

Нещо ми тече десния нос, дясното око и ме наболява дясното ухо. Мразя, мразя! Имаше един такъв смърф...   

Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #16 -: Февруари 26, 2007, 19:51:43 pm »
Ние не можем да се оплачем със спането. Събувдаме се към 8-8,30ч, спим след всяко хранене за около половин, един час, като след обедното хранене спим към 2 часа. Вечер заспива различно, даже се опитах да го храня за последно към 20,30ч. но се оказа че въпреки това пак се събужда в 8,00.

За храненето на вън ние не го практикуваме, защото се разсейва много и не се храни добре.

За големите пюрета и на мен ми е интересно кога премихахте на тях. Защото на обяд ние не изяждаме повече от едно малко зеленчуково или месно пюре въпреки че не се е нахранил. След това изяжда по половин плодово със сметана.
*
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #17 -: Февруари 26, 2007, 21:07:21 pm »
Джамке, бе! Докато отвори кепенци твоето неделно училище и айдееее-'лопна мандалото! :lol: Кой е тоз душманин на образованието, дето ни запечата офиса, м? :lol:

По въпроса за спането: в моята книга пише, че през деня децата се слагат да спят в затъмнена стая, за да могат да спят пълноценно и за да се научат да правят разлика между деня и нощта. Вашите така ли ги слагахте или на дневна светлина спят? Мойта книга да не вземе да излезе вярна?

Имам въпрос: това АМ, дето го пишете навсякъде, как му е пълното име и коя компания го произвежда?

Лека и успешна седмица на всички майки, бебенца и дечица, бременни и на път да забременеят момичета.

Мари-неизказала се по въпроса за правописа :lol:
Alexandra
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #18 -: Февруари 26, 2007, 21:13:54 pm »
Джамке, бе! Докато отвори кепенци твоето неделно училище и айдееее-'лопна мандалото! :lol: Кой е тоз душманин на образованието, дето ни запечата офиса, м? :lol:
Мари-неизказала се по въпроса за правописа :lol:

Неделята мина - другата неделя нова тема с нов скендъл. Който се класирал, класирал. :lol:
Не мога да повярвам - Мари да не успее да се изкаже. :lol:
Хайде, отключвам, но разправии да няма.
« Последна редакция: Февруари 26, 2007, 21:17:27 pm от Lali »
*
Re: Седмица 26.02 - 04.03.2007 г.
« Отговор #19 -: Февруари 26, 2007, 21:36:08 pm »
Джамке, бе! Докато отвори кепенци твоето неделно училище и айдееее-'лопна мандалото! :lol: Кой е тоз душманин на образованието, дето ни запечата офиса, м? :lol:
Мари-неизказала се по въпроса за правописа :lol:

Неделята мина - другата неделя нова тема с нов скендъл. Който се класирал, класирал. :lol:
Не мога да повярвам - Мари да не успее да се изкаже. :lol:
Хайде, отключвам, но разправии да няма.


 :lol: Ама, Лали, аз започнах! Но докато го редактирам за грешки и някой ни заклЮчи в тъмното! 8)
Alexandra