0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #60 -: Март 27, 2007, 14:59:50 pm »
След 3-4 години ходене по мъките и срещи със десетки лекари, преди 10тина дни и аз се докопах до Маркова. След срещата ни оцених какво съм пропуснала и колко много ми е струвало това. Само при нея се говори направо, по същество и не се губи време в излишни изследвания. 4 години изглеждаше че аз съм причината и никой не изследваше мъжа ми. Най-сетне , макар че го заболя Маркова изпрати и него на спермограма и му каза в лицето, че не съм аз причината.
*

    mimi007

Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #61 -: Март 27, 2007, 16:21:04 pm »
Аэ бях при д-р Маркова и мога да кажа че не е много на ти с пациентките
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #62 -: Март 27, 2007, 17:03:33 pm »
Абе грубичка си е ама казва нещата такива каквито са. И аз честно казано предпочитам така отколкото разни там усмивки и умилквания само да ми вземат парите а нищо да не ми помогнат. Така беше и с мен - супер известна варненска гинеколожка ме мота 2 години докато не ми смъкна кожата от гърба и накрая ме прати при Маркова - а за тиа две години можеше и детенце да си имам, сега всичко отначало. Възмутена съм от такива печалбари на фона на хорската трагедия. Като те гледат такъв отчаян и каквото ти поискат си готов да дадеш и те разиграват както си искат:  :evil:
« Последна редакция: Март 27, 2007, 17:30:27 pm от nadin4i »
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #63 -: Март 27, 2007, 17:09:47 pm »
Аэ бях при д-р Маркова и мога да кажа че не е много на ти с пациентките

С мене бе адски мила и внимателна и се учудих че може с някой да е била груба.Започвам да си мисля че недоволните от нея сами са предизвикали негативното й отношение някак си с поведението си.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #64 -: Март 27, 2007, 17:17:14 pm »
Ами и аз така мисля. Аз започнах темата за качествата на д-р Маркова. Мисля че си направих изводите, за което благодаря на всички които ме помогнаха. Колебаех се за екипа на Майчин дом ама за нещо толкова важно наистина предпочитам да се доверя на професионалисти, въпреки че за облужването в АГ то сам се наслушала на ужасии. Може ли някои който е минал през изпитанието да драсне два реда за такива като мен за това как минава всичко. Много благодаря за всяка информация. :thankyousign:
  Аз бях там и мога да кажа че сестрата се държи грубо а д-р Маркова си гледа работата. А обстановката наистина е малко гадна. Но ние отиваме за друго. Хубавото е в къщи
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #65 -: Март 27, 2007, 19:26:02 pm »
И с мен винаги се е държала добре. Може би имаме различни критерии или просто е била претоварена в момента. Факт е, обаче че е изключителен специалист.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #66 -: Март 28, 2007, 12:50:15 pm »
Cygnus абсолютно съм съгласна - факт си е, че е изключителен специалист.Аз също съм много доволна от отношението,както съм и убедена в професионализма на доц. Маркова и екипа и.И верно директно ти казва как стоят нещата - което е супер,аз лично винаги така предпочитам, вместо да ме мотаят!! Ако резултатът от това ни първо Икси е отрицателен(НЕ ДАЙ БОЖЕ!),наесен пак при тях ще отида.
А това че понякога са по-резки от обикновено просто се дължи на това,че са затрупани с работа- не че искат да са груби,просто много хора чакат при тях - което,мисля,е показателно за това колко добри специалисти са - а в крайна сметка това е най-важното,не сме отишли там да хленчим всеки път когато нямат време да се държат с всеки като с "кралска особа"..Естествено аз също държа на доброто отношение,но пък не очаквам едва ли не да ме галят с перце - това са глезотии,големи хора сме все пак, нали? :wink:
« Последна редакция: Март 28, 2007, 12:52:40 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #67 -: Март 28, 2007, 14:28:48 pm »
Точно така - това е най-важното!
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #68 -: Март 28, 2007, 15:43:03 pm »
Много е важно крайния резултат. когато човек е затрупан с работа винаги се намират недоволни. Много хора и всеки със своите претенции.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #69 -: Март 29, 2007, 12:01:48 pm »
здравейте и от мен!!!
нормално е да има противоречиви мнения,но лично мен ме интересува крайния резултат!
аз лично съм се видяла с нея около 3 пъти и ...няма нищо такова,че се държала чак пък и отвратително!държи се нормално в крайна сметка не ни е първа приятелка!!!!
аз разбирам да оплювате някой,но наистина който е некадърник(като вс.гинеколози от моя град)!а за нея може ли някой въпреки държанието (според някои)да каже,че нищо не разбира от работата си!а?
на който не му харесва-има др.клиники и др.специалисти!
стига сте се занимавали с глупости има по-важни неща за който да размишлявате!!!
успех на всички които ще преминават през тази трудност до крайния резултат :babbycarrage: :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy:
*

    valq

Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #70 -: Април 13, 2007, 11:00:36 am »
zdraveite momi4eta mislq da pravq invitro pri Markova nqkoq ot vas znae li prosenta im na uspevaemost? BLAGODARQ VI
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #71 -: Април 13, 2007, 13:35:05 pm »
Не мисля, че въпросът за хигиената е маловажен. Аз лично, като ходя на прегледи с вагинален УЗ си нося винаги едно презервативче - ако нямат, да си поискам да ми сложат моето. Преглеждали са ме без ръкавици с вагинален УЗ, но мануален преглед без ръкавици  8O не!
Колкото и да са добри специалисти в областта си, за мен лекари, които не спазват елементарна хигиена, не са професионалисти. Ами то ако беше така, защо щяхме да правим микробиологии и тестове за хламидия. Знам ли в кой е бил трасндюсерът преди мен и какво е пипал докторът? Малко са ни грижите, че да ни добавят и някоя инфекцийка бонус.
Не познавам варненския екип и не мога да кажа мнение точно за тях. Но пък от друга специализирана клиника имам отлични впечатления по отношение на хигиена и отношение  :) - няма да им правя реклама сега.
Едно е да ти казват директно какви са проблемите и шансовете, друго е да се държат безсмислено грубо (и на такива съм попадала :( ) - да те стресират допълнително и да те унижават. Всички тук знаем, че спокойствието и доверието в лекарите ни е много важно за успеха на процедурите.


Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #72 -: Април 13, 2007, 16:13:16 pm »
zdraveite momi4eta mislq da pravq invitro pri Markova nqkoq ot vas znae li prosenta im na uspevaemost? BLAGODARQ VI
Гаранция на 100% или точен % на успеваемост, никой не може да ти даде.
Единствено мога да ти пожелая късмет и успешен опит!
Успех, Валя!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #73 -: Април 13, 2007, 17:40:40 pm »
В коридора има едно табло със снимки и на него пише ,че успеваемостта е около 51%.Не го казвам аз ,пише си го!Намира се точно срещу асансьорите!
« Последна редакция: Април 14, 2007, 11:14:46 am от valikir »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    valq

Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #74 -: Април 14, 2007, 09:45:23 am »
blagodarq vi momi4eta bqhte mi mnogo polezni zelaq na vsi4ki bremenni leka bremennost
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #75 -: Април 16, 2007, 12:55:54 pm »
Здравеите,момичета.Вече и аз се замислям за ин витро,но много ме е страх.
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #76 -: Април 16, 2007, 13:26:56 pm »
Здравеите,момичета.Вече и аз се замислям за ин витро,но много ме е страх.
Няма нищо страшно, важна е крайната цел :)
Успех, Съни!
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #77 -: Април 16, 2007, 13:37:01 pm »
Здравеите,момичета.Вече и аз се замислям за ин витро,но много ме е страх.

Съни, няма нищо страшно! Казва ти го един безподобно страхлив човек. Има моменти, в които притеснението е голямо, страха дали крайния резултат ще е желания, но всякакъв друг страх се забравя в момента, в който ти бият първата инжекция. Важно е да си поставиш ясна крайна цел, а съм убедена, че ти си я имаш и оттам нататък всичко минава и се забравя много бързо.
Няма нищо, което да боли. Единственото, което се предполага, че боли може би е пункцията, но тя е под упойка и не се усеща нищо.
Бъди подготвена само за известен дискомфорт по време на цялата процедура, свързан с една или друга манипулация, но не боли, повярвай ми, НЕ Е СТРАШНО!

Успех и скоро да се похвалиш, че си се престрашила и си започнала последните стъпки към крайната цел!  :welcome:
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #78 -: Април 19, 2007, 00:06:07 am »
Благодаря много за подкрепата.Ще пробвап още една последна стимулация и това ще е.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #79 -: Април 19, 2007, 17:55:21 pm »
Недей така,знам за хора с 11 опита и са успели на 12 .Само едно важно има ,паричките ей :oops:.
Ще ги намериш и успееш.Вярвай!


Д-р Стаменов,обичаме ви!