0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #220 -: Януари 02, 2008, 21:23:15 pm »
Процедурата,който и да ти я проведе е една и съща - стимулация,пункция,трансфер  :D.Лично аз имам позната,която забременя от първи опит при него и е много доволна от отношението му.
« Последна редакция: Януари 02, 2008, 21:25:08 pm от doroty »

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #221 -: Януари 03, 2008, 10:48:39 am »
Дори, а трансфера той ли го прави?
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #222 -: Януари 03, 2008, 11:24:37 am »
Дори, а трансфера той ли го прави?


Александров го прави. Когато аз бях имаше едно момиче от Русе, което трансфера й беше един ден след мен, на нея стимулацията й я водеше Ковачев, но на трансфера -Александров.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #223 -: Януари 03, 2008, 11:31:00 am »
И аз така мислех, но не бях сигурна.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #224 -: Януари 03, 2008, 12:44:47 pm »
Нашето слънце е на трансфера,Женя  :D

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #225 -: Януари 03, 2008, 13:17:58 pm »
Благодаря ви за отговорите, аз също съм много доволна от отношението единствения път когато съм ходила при него! Маи смятам да продължа! :)
Успех на всички в начинанието, към което сме се насочили!!! :wink:
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #226 -: Януари 03, 2008, 13:36:34 pm »
Дороти, благодаря за отговора. Обсъждахме варианта, че може да се наложи да стигнем до ин-витро, но не ми е казал: АЗ правя ин-витро. Така или иначе има още доста работа, докато я докараме до там! А какви са отзивите от неговите процедури?  :D Ако някой има наблюдения или личен опит нека сподели!
 Аз се записах за икси при доктор Александров, но от първия преглед още за стимулацията ме пое доктор Ковачев. Така стана и с още няколко момичета. Всъщност той ми определяше дозите. Може и Алекс да е наблюдавал процеса, но корекции не бяха правени.Алекс прави трансфера, много лека ръка има,не усетих нищо нито на сондажа, нито на трансфера.Бях заедно с жена на 39 години,която беше поета отначало от Ковачев, и двете сме бременни.Чух за още няколко момичета, които забременяха тогава при този екип. Много съм доволна от отношението и на двамата и съм им много благодарна!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #227 -: Януари 03, 2008, 20:12:39 pm »
Нашето слънце е на трансфера,Женя  :D


Е, как бе?!  :balk_69:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #228 -: Януари 04, 2008, 20:13:28 pm »
Лилит, благодаря и на теб за отговора, Тази информация много ме радва, защото поне вече знам, че съм си избрала доктор! :wink:
Усех на всички момичета!!!! Надявам се скоро да се четем в положителните тестове след АРТ.
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #229 -: Януари 21, 2008, 16:12:27 pm »
Момичета здравейте.Аз съм нова и имам проблем- не мога да забременея,на 40 години съм, изследваха ми хормони, нищо друго не съм си правила. Препоръчаха ми д-р Савулева. Някой има ли информация за нея. Ще ви бъда благодарна.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #230 -: Януари 21, 2008, 19:04:00 pm »
Не съм чувала д-р Савулева да се занимава със стерилитет. Във Варна няма кой знае какъв избор от специалисти.
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #231 -: Януари 21, 2008, 21:22:05 pm »
Във Варна няма кой знае какъв избор от специалисти.

А какво да кажем ние от Бургас?!?!?!?  :balk_71:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #232 -: Януари 21, 2008, 21:51:36 pm »
Не съм чувала д-р Савулева да се занимава със стерилитет. Във Варна няма кой знае какъв избор от специалисти.

E, момичета, важното е че все пак има специалисти! Но за Савулева и аз не съм чувала да се занимава със стерилитет. В Майчин дом са Халачева, Атанасова мисля се казваше, и Сариев. В АГ аз знам Александров, Ковачев, Козовски ст. и Козовски младши. А ги има и Олимед, които обаче за мен лично не съществуват като вариант  :wink:
Реси, надявам се съм ти била полезна. Нека другите, които знаят да допълнят списъка!  :D
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #233 -: Януари 23, 2008, 22:24:48 pm »
При Савулева ходих няколко пъти,но тя не е специалист по стерилитет.Моето мнение е,че само ще изгубиш време.По добре се насочи направо към специалист.Пожелавам ти успех!
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #234 -: Януари 24, 2008, 06:58:27 am »
Момичета, за Маркова да ви кажа какво разбрах. В Майчин дом където сега Атанасова и Халачева правят стимулациите,Маркова се включвала също на по-късен етап преди пункциите и си давала мнението.