0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #60 -: Февруари 14, 2007, 15:57:29 pm »
Не 100, а 1000 лв , което си е доста..Съжалявам тутко...Дано това е последното лошо нещо при вас.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #61 -: Февруари 14, 2007, 16:34:14 pm »
Съжалявам, Туто. Много неприятно, знам какво е, два пъти са ни обирали   :(  :(  :( Дано да ви се случат оттук нататък само хубави неща, но чувството е отвратително!!!

НДК
, аз съм правила целия панел - имунологични изледвания. Не съм наясно с тази материя. Просто знам, че изпуснах възможността за вливане и подобрение, защото Док държеше да влее 30 ампули, но няма за кога!!!!! Благодаря ви за подкрепата!!!! Страхотни сте!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #62 -: Февруари 14, 2007, 17:51:05 pm »
Каси, не се ядосвай за вливането, дано резултатите са добри! Ако не - може пък да е било писано без вливане да стане :D

Туто, това е пълна гадост - много съжалявам, Миличка :(
Благодаря ти, Бени!







*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #63 -: Февруари 14, 2007, 19:58:23 pm »
Фрешиии,  :bighug:

Може и да е за добро, но не е честно!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #64 -: Февруари 15, 2007, 12:02:39 pm »
Докладвам. НК клетки 24%!!!!!  :(  След вливане на имуновенин 40 ампули на 01.12. 10 дни преди трансфера /преди вливането резултат 17%/
Нямам предписания за лечение, защото нямам лична консултация  :lol: при имунолозите и най-лошото НЯМА ВРЕМЕ ЗА ВЛИВАНЕ! Така че, мисля, че второто ми ИКСИ е един предизвестен провал!!!
Честно да ви кажа, чувствам се по-зле днес, отколкото след отрицателния резултат от първото ИКСИ. Защото не мога нищо да направя, съдбата ми е в чужди ръце!!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #65 -: Февруари 15, 2007, 12:23:24 pm »
Каси, забрави за тези НК тлетки! Иксито ти НЕ Е предизвестен провал!
Сума ти а народ забременява с високи НК клетки, без дори да знае за тях.
При моето икси се получи малко недоразумение /за което аз сама си бях виновна де/ и стана така, че инжекциите мерионал започнах преди да ми дойде цикъла. Ужасих се, веднага си втълпих, че ето на, всичко е провалено и пр. Моята лекарка я нямаше в момента и затова се консултирах с друг лекар /от същата клиника/. Тя ми каза просто да забравя за това  :D. Хм, като си помислих, че и без това друго не мога да направя, наистина забравих  :lol: Иксито ми беше неуспешно, но не и заради провалена стимулация - всъщност имах чудесни яйцеклетки и ембриончета.
И ти сега, нищо не можеш да направиш, а само се зареждаш отрицателно. Просто се абстрахирай от този резултат, НК клетките да са ти проблема   :lol:
Освен това, някой засичал ли е резултатите на тези имунолози с тези от Плевен?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #66 -: Февруари 15, 2007, 12:33:17 pm »
Каси, забрави за тези НК тлетки! Сума ти а народ забременява с високи НК клетки, без дори да знае за тях.

Точно така! Подкрепям с 2 ръце! Каси, никакво отказване! Никакво! Не е предизвестен провал. Убедена съм в това.  :hug2:

Естествено, че няма да има консултация! Аз до сега не знам някой имунолог да е дал нормално обяснение за повишаването на НК след вливане на имуновенин. Вече има няколко подобни случая.


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #67 -: Февруари 15, 2007, 12:42:32 pm »
Грейс, Коте, много, много благодаря! Ужасно много!!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #68 -: Февруари 15, 2007, 15:25:01 pm »
каси това вече с НК клетките не го разбирам! Може ли като са знаели тези имуноложки от събота резултата да не са го дали на док???

Мила, не се предавай, съгласна съм с момичетата. кой знае колко жени са забременели и родили без да знаят, че имат високи НК клетки!
Съсредоточи се върху това, което предстои, понякога нещата трябва напълно да се объркат, за да стане! При мен имаше такова момиче, всичко му вървеше наопаки, пролактина много висок, яйцеклетките му не бяха добри и т.н., направо я бяха отписали.. И тогава, докато аз на кято всичко беше "по учебник" плачех заради отрицателния тест на нея й казаха, че е бременна!!!! от 6-ти опит!!! Стискам ти много палци за пункцията и горе главата!  :dance2: Забрави ги тези клетки!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #69 -: Февруари 15, 2007, 16:04:45 pm »
Голяма боза настава, вече няколко случая на увеличение след вливане 8O

Каси, неприятно, миличка, но не се настройвай негативно. Поне ще знаеш, че си пробвала и без вливане! А и не се знае, че това ти пречи - неуспорим факт е, че много жени си забременяват и с високи НК клетки и въобще не подозират.

А и НК клетките явно не са статична величина - може точно около транфера и седем дни след това да са нормални, кой може да каже?

Благодаря ти, Бени!







*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #70 -: Февруари 15, 2007, 18:01:58 pm »
Каси, позволи ми да изкажа и моите размисли като непрофесионалист (т.е. като човек, все още незапознат в детайли с НК клетките):
1. В тази тема вече неколкократно беше изказано съмнение относно достоверността на резултатите от изследванията на въпросните имуноложки.
2. Както момичетата споменаха, наличието на високи НК клетки не изключва забременяване.
3. Точно сега най-малко ще ти е от полза да се терзаеш, съмняваш и колебаеш.
Така че повтарям горните мнения: просто забрави. Нищо не е обречено. Мисли, че може би точно така е трябвало да стане. Това да е верният за теб път. Този път ще успееш, ще видиш!
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #71 -: Февруари 15, 2007, 18:31:09 pm »
Просто нямам думи за тези имуноложки!  :x Това е голямо безобразие!!! Каси, успокой се и мисли позитивно! Наистина колко ли момичета са забременяли с високи НК-клетки?! Освен това им нямам никаква вяра, както писах на тези жени. Пожелавам ти късмет!!!  :blowingdust2:
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #72 -: Февруари 15, 2007, 19:17:45 pm »
Коте, Бети, Роби, Фреши, Хриси, Грейс, Ултра, Джази, така ме успокоихте.  :D
Просто не можете да си представите. Да знаете днес сте извършили едно добро дело, и аз много ви обичам и силно ви  :balk_21:
Защото така мразя да изпадам в дупка, та макар и за часове, но сега вече съм много, много, много по-спокойна благодарение на вас!
 :balk_602: Хм, какъв оптимист съм, а как се изложих днес, като така ви помрънках, срам!   :? Благодаря и на Мели за успокоението, тя е с втора специалност психолог  8), да знаете!!!
Хайде, с нови сили към неделяяяяяя!   :balk_71:
С Док и с мъжа де 8), ще направим каквото трябва пък да става каквото ще!!!!  :lol:
   Много, много ви  :bighug:
« Последна редакция: Февруари 15, 2007, 19:19:21 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #73 -: Февруари 15, 2007, 19:31:14 pm »
Каси, пожелавам ти това да е последният ти тежък миг, преди да изгрее слънцето.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #74 -: Февруари 15, 2007, 21:58:45 pm »
хей касита, не очаквах такова пораженско мислене точно от теб. не така - не ти отива :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #75 -: Февруари 15, 2007, 22:48:49 pm »
:balk_602: Хм, какъв оптимист съм, а как се изложих днес, като така ви помрънках, срам!   :? Благодаря и на Мели за успокоението, тя е с втора специалност психолог  8), да знаете!!!
Хайде, с нови сили към неделяяяяяя!   :balk_71:
С Док и с мъжа де 8), ще направим каквото трябва пък да става каквото ще!!!!  :lol:
   Много, много ви  :bighug:

Каси, успех от мен и виртуална  :balk_21:!

Нали знаеш, че нашия док. е най-страхотния!
За Мели гласувам с две ръце.

   
« Последна редакция: Февруари 16, 2007, 00:11:36 am от Dida - (ex lita) »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #76 -: Февруари 15, 2007, 22:58:19 pm »
Касич!!! :bighug: този е твоят опит, знам го!!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #77 -: Февруари 15, 2007, 23:56:08 pm »
Лили, няма да се давам, на тия тъпи нк клетки, я? Много ви благодаря на всичкиииии. Лили, Лита, Миники, благодаря ви.
Моля за извинение, че така ви досадих,  :? май прекалих с мрънкането, както казва мъжа ми.  :D  ще се справя!!!!! Миники, не знам дали това е моя опит, но знам, че е верния път.  :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #78 -: Февруари 16, 2007, 00:24:05 am »
Каси , хич не си ги слагай на сърцето тези нк , защото си мисля :
1. Всеки лабораторен резултат може да има в себе си някакъв порок/т.е. грешка/
 2. Може да пише, че са над референтните стойности, но може да не са  активни , нещо като много войници, но без пушки - :)

Така че, успех и да са ти последното нещо за което  да се сещаш

Успех в неделя !!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #79 -: Февруари 16, 2007, 02:12:03 am »
Каси, айде като непрофесионалист да си кажа и аз - ако са верни резултатите и тези жени са имали и най-малката идея за това, то те щяха да кажат на док. Все пак никой не иска да му се скапва реномето и да проваля опити.
Та все си имам едно на ум - след като не са засечени тези резултати с доц. Конова или с някой друг, не са потвърдени, потретени и т.н. за мен остава съмнение в достоверността им.
Ти трябва да вярваш, че ще успееш и това ще е твоя звезден миг! Никакво предаване! Ако всичко с яйчицата е наред и после с ембриончетата, защо не помислиш и да замръзиш малко? Така ще имаш още един неочакван вариант и бекъп за всеки случай? Въпреки, че аз си мисля, че този път вече ще стане :D
Стискам ти силно палци и ти пожелавам късмет! От все сърце! Вярвай и ще стане! :balk_21: yahoo_17 :babyflips:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю