0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #40 -: Февруари 10, 2007, 20:24:46 pm »

А да ти вземат 20 лева за добър ден е голямо нахалство :x



Фреши, 20лв. за Добър вечер!  :lol:  :lol:  :lol:



Д-р Балева не е между тези същества!!!!
Утре ще си видя резултата и ще видим! :x


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #41 -: Февруари 11, 2007, 21:44:48 pm »
Да ви се "похваля"-резултатите ми не бяха оставени при Док днес!!!! А телефоните на имуноложките-изключени, Док беше  :x !!! Уж разбраха, че нямам време до пункцията!!!!!  :x Може би защото отказах да си ги взема лично в събота????
Вече се заричам да не се ядосвам!!!  :D Не си струва! Така че ще докладвам по-късно!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #42 -: Февруари 12, 2007, 09:48:32 am »
Ами имам предвид, че изследваният панел НК при доц. Конова вече е в норма. По някаква си неясна причнина.
Котаранка, може би трябва да си помислиш какво точно прави в този период?  :lol: Хубави емоции ли, пътешествия ли...? Току виж сме намерили формулата сами!


Ооо, де да беше така.  :lol:
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #43 -: Февруари 12, 2007, 11:08:10 am »
И аз съм много възмутена от въпросните имуноложки в клиника Малинов! :x Първата ни среща беше общо взето 5 мин заедно с взимането накръв. В които 5 мин. аз разказах набързо нашата история. Те казаха вземи кръв за това... това и това и написа бележка 30лв. консултация ( аз лично не видях какво толкова ме консултираха за 30 лв, но да кажем, че е било това да прецени какво трябва да ми изследва) и 200лв. изследвания това добре, само неразбрах защо ми написа 20 лв. консултация когато дойдох да взема резултатите и да ми вземат кръв за имуноглоболините. Аз лично не се осетих да ме комсултират...а може вземането на кръв да е 20 лв. :evil: И  както се досещат вече всички... НК клетките ми бяха леко повишени! Моля ви кажете имали момичета правили изследванията при тях на които нк клетки са излезли в норма???  За следващия опит сигурно ще се наложи пак да изследвам нк клетки и искам да знам да бягам ли далеч от тях!!!
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #44 -: Февруари 12, 2007, 13:31:41 pm »
да аз изследвах там , и резултатите бяха в граница
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #45 -: Февруари 12, 2007, 14:30:34 pm »
При мен първия път бяха повишени, а втория излязоха в норма. Но си ги платих и двата пъти.
И аз не съм фен на тези жени.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #46 -: Февруари 12, 2007, 15:15:33 pm »
Всичко това е много тъжно, защото репутацията на д-р Стаменов е съвсем различна  :?, а и от мои лични наблюдения, там парите съвсем не са акцента (за разлика от други, които с ръцете, с които са те преглеждали ти прибират парите  :twisted:, гадост!) След всички положителни неща за тази клиника, тези "техники" на имуноложките никак не се вписват в картинката!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #47 -: Февруари 12, 2007, 16:18:35 pm »
Съвсем скоро нещата ще се променят в добра посока!! Очаква се нещо много хубаво и похвално! Но като познавам човека и доктора Стаменов, това не ме учудва!   :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #48 -: Февруари 12, 2007, 18:45:56 pm »
Каси, миличка успокой се!!! Не се ядосвай заради тези алчни имуноложки! Стискам ти палци клетките да са в норма, а ин витрото успешно!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: А какво имаш в предвид, че нещата ще се променят?
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #49 -: Февруари 13, 2007, 09:36:56 am »

 Хайде Каси, кажи какво е това хубаво дето се очаква???
 Кажи не ни мъчи! :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #50 -: Февруари 13, 2007, 10:16:37 am »
Сори, мацки, не съм видяла...

 Ами по-добра репутация, по-добра работа по отношение на имунологията, изобщо всичко на едно място. Мисля, че това е Страааахоотно!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #51 -: Февруари 13, 2007, 10:25:31 am »
Но като познавам човека и доктора Стаменов, това не ме учудва!   :D
В какъв смисъл, че е добър и толерантен или, че той няма да допусне такова поведение в клиниката му?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #52 -: Февруари 13, 2007, 13:39:25 pm »
Роби, и двете!!!!!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #53 -: Февруари 13, 2007, 17:57:21 pm »
Каси, все ли си резултатите?

/Стискам ти палци за всичко в норма :D/
Благодаря ти, Бени!







*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #54 -: Февруари 14, 2007, 14:48:37 pm »
Резултатите ги няма още!!! :lol:  Предполагам днес следобед ще ги донесат, когато консултират имуноложките, но аз няма да отида, защото уговорката ни е да ги предадат на Док още в събота. Днес бях на преглед и сондаж, и вече тотално изпуснах и последния влак на вливането, тоест то се прави най-малко до 7 дни преди трансфера, а моят трансфер живот и здраве е след 5-6 дни!!! Безумие и безобразие! Дано да са в норма, но хвърлените нерви няма кой да ми плати или върне.  :x


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #55 -: Февруари 14, 2007, 14:59:22 pm »
Kassi, може би така е трябвало да стане. Дано пък всичко е наред и успееш! :crossfingers:
А за поведението на имуноложките-без коментар :x
*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #56 -: Февруари 14, 2007, 15:04:02 pm »
Каси а не трябва ли  ,  преди да ти се влива  IVIg се прави анализ на  твоите IgA ?  И з аколко време стават резултатите?  Ако е  като тези от имунологията - нови 3 дни си е мног  време !  8O
*
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #57 -: Февруари 14, 2007, 15:23:47 pm »
Резултатите ги няма още!!! :lol:  Предполагам днес следобед ще ги донесат, когато консултират имуноложките, но аз няма да отида, защото уговорката ни е да ги предадат на Док още в събота. Днес бях на преглед и сондаж, и вече тотално изпуснах и последния влак на вливането, тоест то се прави най-малко до 7 дни преди трансфера, а моят трансфер живот и здраве е след 5-6 дни!!! Безумие и безобразие! Дано да са в норма, но хвърлените нерви няма кой да ми плати или върне.  :x
Каси, не се ядосвай, знам, че е безобразие, тези имуноложки определено са слабата част там... Какво казва док? Сега май разбирам защо може да не дойдеш в събота......
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #58 -: Февруари 14, 2007, 15:29:07 pm »
Каси, направо незнам какво да ти кажа...Желая ти успех и този път да е за последно! А пък нас снощи ни обраха в къщи и незнам вече....Омръзна ми да ми се случват само лоши неща! На фона на всичките ни проблеми сега и това. Направо незнам...Снощи се прибираме с мъжа ми и тръгвам да отключвам-вратата не беше заключена врътвам веднъж и отварям(беше затворена вратата)...Влизам и ме лъхва миризма на евтин парфюм..С касова брава сме. Бързо влизам в спалнята и какво да видя...всичко извадено от гардероба и раклата...направо обърнато наопаки. По земята се въргалят всичките ни изследвания-спермограми, снимки...мани....Естествено, че парите, които имахме ги няма(баща ми-пенсионера ни беше дал съвсем наскоро 1000лв да ни помогне, вероятно ги е събирал години тези пари). Иначе не държим пари в къщи. Наскоро и за 1 път през живота ми се случи да спечелим камера Канон на томбола-няма я и нея(обаче не са взели зарядното за камерата, а тя без зарядното няма да работи)...И за капак и парфюмите ни взели... 6 парфюма-3 мои и 3 на мъжа ми. Той има алергия и така и не ги ползва, но аз си ги ползвах и ми е много странно, че са ги взели, защото като дойдоха полицаите един от тях каза, че тези били една банда от кв. "Люлин" и карали много скъпи коли-над 200 000 лв...Ама като е така от какъв зор ще ми взимат парфюм от 30 мл, който струва като нов 33 лв и е останало малко а дъното? А на мъжа ми са взели парфюми, които са около 9 лв шишенцето-3 броя...що за простотия???Момичета...направо не ми се остава в тази държава...честно! Извинявам се, че ви занимавам и с този проблем..ама ми дойде в повече.
Re: НК клетки! /и НЗОК/
« Отговор #59 -: Февруари 14, 2007, 15:53:34 pm »
Туто, миличка, не знам какво да кажа. Много е гадно. :(
Не знам на колко възлизат загубите, но дори да не са големи като пари, са големи като емоционално натоварване, а и 100 лв да ти вземат, все някоч дупка си планирал да запушиш с тях.
Съжалявам. :(