0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #60 -: Януари 18, 2007, 15:57:48 pm »
Гане, разтваря се във вода и се пие - много е гадна! какво става?
Матей - 1.04.2006 г
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #61 -: Януари 18, 2007, 16:03:36 pm »
Ами Вени, малкия пак ми вдига температура. Още е ниска, сравнително, но се появи разстройство и предпочитам да го пресека, пред да се влоши състоянието. Не ми се тича пак по лекари. :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #62 -: Януари 18, 2007, 16:09:52 pm »
И аз като Вени: разтваря се в една малка кафена чашка с хладка водичка и се пие. Ама не е много лошо на вкус, бе-сладичко е!

Гане бе, а бе няма ли вече да се позакрепите малко! Горкото детенце, вирус след вирус, зъбки...Дано много бързо се справиш с положението, че го чака купон мъничето!
Alexandra
*
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #63 -: Януари 18, 2007, 16:40:20 pm »
Дай му ентерол, сигурно го има при вас. също се разтваря във вода и има добър вкус за разлика от смектата. другото е хидратин алфа. действието на ентерола е гарантирано.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #64 -: Януари 18, 2007, 16:41:07 pm »
Привет момичета,
аз се вмъквам за първи път в темата и така да се каже ни в клин, ни в ръкав :D, без да съм я изчела да си кажа, че хем ме напушва на смях, хем ме хваща яд. Та за какво става въпрос:
Отварям аз днес форумите на бг-мама /досега не бях чела там/, подфорум Юлски бебета /моя термин живот и здраве е през юли/, да видя как върви бременноста при другите. ОООО блажена слепота, ми те момичетата не знаят какво е това биохимичен скрининг, страх ги е много да го направят :D :D :D /може би ги е страх да им вземат кръв или от УЗ/,... изобщо. Аз ли не съм в ред, ние ли тук сме много начетени?. И изобщо след като проследих няколко мнения, ми стана ясно, че няма какво повече да чета и да науча от там :D
Поздрави Бени

*
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #65 -: Януари 18, 2007, 16:45:18 pm »
   Много бързо си схванала мила - няма какво да научиш от там. :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #66 -: Януари 18, 2007, 16:47:11 pm »
Ния, аз дадох за сега смекта. Успях да я набутам в кашата и да си изяде цялата каша. Лекарства имам всякакви вече, ама ентерола трябва да търся в какво да го разтварям, че и той подобно на това се разтваря. Дано го пресечем с това, пък да видим. Зарадваха ме, че така ще бъде докато му поникнат зъбите. Имаме ги всички признаци за прекрасно растящи зъби :?
Бени, добре дошла при нас :lol: По въпроса за мамите - много сме коментирали, ама то е ясно, че от там инфо за бременност не може кой знае какво да събереш. Виж за захранване и тем подобни, по-биват нещата. А че тук са много начетени момичетата, така си е :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #67 -: Януари 18, 2007, 16:47:20 pm »
Отварям аз днес форумите на бг-мама /досега не бях чела там/, подфорум Юлски бебета /моя термин живот и здраве е през юли/, да видя как върви бременноста при другите. ОООО блажена слепота, ми те момичетата не знаят какво е това биохимичен скрининг, страх ги е много да го направят :D :D :D /може би ги е страх да им вземат кръв или от УЗ/,... изобщо. Аз ли не съм в ред, ние ли тук сме много начетени?. И изобщо след като проследих няколко мнения, ми стана ясно, че няма какво повече да чета и да науча от там :D
Бенито, ма ти яко си се объркала нещо?! Немаш работа там.  Гледам, че бързо, бързо си си направила изводите. Е, ако имаш време за губене и нерви да ги търпиш.....може, ама не мисля, че ще издържиш.
Тук е верният форум и сайт. :welcome3:

Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #68 -: Януари 18, 2007, 17:16:40 pm »
Бени, просто там пишат момичета, които са забременяли бързо или случайно и нямат нашия опит с лекари и информация! Аз започнах да пиша там през бременността, но на бързо приключих! Виж след това пиша редовно - след като родих имам предвид!
Матей - 1.04.2006 г
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #69 -: Януари 18, 2007, 17:30:24 pm »
Аз пък пиша в бг-мамата. Действа ми много разпускащо, защото те не говорят непрекъснато за проблеми, а само за хубавата страна на бременността.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #70 -: Януари 18, 2007, 17:35:07 pm »
Абе, най -умните тук в Зачатие сме се събрали! :P... И талантливи...  и скромни...И най-хубавите бебета са тук...мдаа.. И модовете са ни много строги и справедливи...
*
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #71 -: Януари 18, 2007, 17:55:39 pm »
Честита 2 годинка на Ели  :D! Да расте живо и zдраво детето и много Щастливо!
Ех, Ани теzи zъбки, дано поне да са zдрави като с толкова zор никнат!
Marie, наличието на протеини (белтък, а в БГ май му каzват утайка) в урината е покаzател zа въzпалителен процес. Tи нямаШ, zатова Гинка ти те успокоява  :lol:.
Бени добре доШла и не ходи да раzваляШ рахатлъка на бъдеЩите мами в бг-маммата  :lol:! Там zа раzвлечение, а тук zа поzнания  :lol:.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #72 -: Януари 18, 2007, 18:46:02 pm »
Цитат
Отварям аз днес форумите на бг-мама /досега не бях чела там/, подфорум Юлски бебета /моя термин живот и здраве е през юли/, да видя как върви бременноста при другите. ОООО блажена слепота, ми те момичетата не знаят какво е това биохимичен скрининг, страх ги е много да го направят    /може би ги е страх да им вземат кръв или от УЗ/,... изобщо. Аз ли не съм в ред, ние ли тук сме много начетени?. И изобщо след като проследих няколко мнения, ми стана ясно, че няма какво повече да чета и да науча от там
Поздрави Бени

Оф и аз като тебе, но много бързо се осъзнах.
*
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #73 -: Януари 18, 2007, 21:14:15 pm »
Бени, и аз така, писах точно два пъти там и нещо никаква муза няма нито да пиша нито да чета. Детска му работа, средна възраст 23-24 (да ме извинят зайците и тук), като се сетя тогава не излизах от дискотеките и клубовете. Едно, че сме по-умни (ква съм скромна само) сме и по-големи, което е всъщност причината да не сме на място там. Освен това сме и препатили и сме наясно - морето не е до колене, както за повечето там и сме доста по-предпазливи и с по-големи изисквания.
Между другото ако излезете в градинката по кафетата контингента е същия :) И разговорите са същите :) Да речем, че тези в мамата са една идея по-информирани само, но не всички.
Там има едно много важно нещо: търсачката и чакам с нетърпение да я оправят. За всичко -  козметика, лекарство, храна - проверявам и си сверявам часовника.
« Последна редакция: Януари 18, 2007, 21:18:19 pm от cygnus »
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #74 -: Януари 18, 2007, 21:15:48 pm »
Честит Рожден Ден на Ели, да е жива и здраве и вссе така да рдва мама и тати :balk_2: :balk_19: :balk_12:
*
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #75 -: Януари 18, 2007, 23:08:56 pm »
Ния, да ти е жива и здрава Ели и да ти носи много много положителни емоции. :balk_7:


*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #76 -: Януари 18, 2007, 23:17:03 pm »
Ей Ния , каква съм блейка, знаех, че е на 17, а съвсем изключих :)
Но нищо.
Да е здрава, весела и щастлива малката Ели, много радости за цялото семейство

Ема2
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #77 -: Януари 18, 2007, 23:51:45 pm »
:flower:НИЯ,да ти е жива и здрава ЕЛИ!
Да ви прави много щастливи,да ти е мамина отмяна!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #78 -: Януари 19, 2007, 00:17:22 am »
благодаря ви момичета  :bighug:
към майките с бебенца - да са им живи и здрави и всичко да минава по най бързия и лек начин
тези,които са в очакване - пожелавам им много положителни тестове, да си родят здрави и хубави бебенца, да влизат тук , да споделят радости и тревоги
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: Седмицата 15-21.01
« Отговор #79 -: Януари 19, 2007, 07:07:30 am »
Добро утро и от мен.
Аз пък ви чета и все си мисля да си премълча ама нейсе...вече не се стърпях...Какво са ви трънче в очите момичетата забременели от въздуха /сиреч безпроблемно/ и които припъшкват, че им се гади..че са качили килца и т.н. Ами не забравяйте, че те не са минали по този път от който доста вече /дано има все повече и повече момичета/ се връщат...сиреч вече са майки.
Може да не съм много умна щото пиша там /на всичкото отгоре съм и мод/ но вече яко се дразня защото доста често срещам тук нападки. Ами хора разни.....И друго....може би пък ние момичетата на Зачатие сме им много странни...и това го има :lol:
А вие сте достатъчно умни за да отсявате нужната ви информация.
Дано никой не обидя...Надявам се.
albenanedelcheva предпочитам да не зная значението на тази дума и на всички тремини, които се наложи да науча докато се борехме с мъжкия фактор  :D
Целувки
« Последна редакция: Януари 19, 2007, 07:09:35 am от Hera_76 »
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011