0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Момичета, почистих темата защото тя е както се вижда от заглавието за споделяне на симптомите след доказана бременност. Не е за честитки и за чат.
Моля ви, съобразявайте се с това.
Лека бременност и лек ден.
:hello: При мен вече се започна и с повръщане , гаденето значително се засили !

Този път симптомите бяха болки в яйчниците но не постоянно в дватая а се редуват повече левия и то от време на време само когато съм в покой(седнала). Днеска направих тест и беше  :bfp: не се учудих изобщо незнам защо очаквах го да е положителен стана от втория път. Успех на всички. забравих на кажа че термина ако всичко все пак е наред се пада на рожденната дата на сина ми  :D
*
Най-накрая дойде и моят ред да пиша в тази тема!
Моите симптоми (дори преди положителния тест) бяха:
-Болки в гърдите, като при ПМС, но много по-рано
-Ужасна сънливост и бързо изморяване
-Сутрин се събуждам много, много рано (напълно нетипично за мен)
-Миризми - усещах и продължавам да усещам от километри
-Да не забравя студ, постоянно ми беше студено първата седмица след овулацията
и последно  :oops: забравям, изключително много и това е абсолютно нетипично за моята личност. За момента други няма.
Това е моя принос към статистиката!
На всички, които чакат пожелавам  :bfp: в кратки срокове
На всички, които са бременни - лека бременност, здрави и красиви  :babbycarrage:

*
При мен започна да ми се повдига леко през деня (около 4 следобед),след това започна да ми се яде месо (което си е странно лично за мен), и последно гърдите ми станаха особено чувствителни (но не болезнени) и започнаха да наедряват бавно и славно.  :oops:
Maeva

Не мога да повярвам, че дойде и моят ред да пиша тук  :balk_173:
При мен болките в гърдите започнаха много по-рано от обикновено и аз просто си помислих, че ще ми дойде по-рано
-обонянието ми се изостри,
-болки в яйчниците, но не точно като ПМС,
-леко потъмняване на ареолите /може и от внушение/
-тъпо гадене следобедните часове
-задъхване
-често уриниране
-и сънища много и разнообразни и май все за бебета  :balk_118:
-поспивами се повечко, но и ранното събуждане го има ...
Пожелавам на всички лека бременност, а на другите скоро и те да изпитат тези сладки неразположиния  :bighug: и по едно здраво бебче :bori_022:а защо не и две  :balk_48:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Изтривам последните 2 поста, понеже не са за тази тема.

С първата си бременност бях адски раздразнителна,неразбирах от майтап и често плачех,имах и много леко вагинално кървене в дните на МЦ ,за жалост тази бременност приключи в 4,5 м.С дъщерями не ми се гадеше имах апетит и то само за сладки неща,пушех и пиех кафе като за световно ...изобщо не ми ставаше лошо..майка хулиганка. Беше одавна преди 16 г.Сега мисля ,че отново съм бременна,но съм объркана...закъсня ми  /по-принцип ми избързва с ден,два или си е точен на 24-25 дни/.. тест отрицателен..днес е 28 ден.../не ми се гади,не ме болят гърдите  ...коремни спазми ниско доло и в левия яйчник...леко прокървях бледо розаво и слузесто...от два три часа нищо...дали е възможно да ставам  отново МАМА?
Бих искала само да отбележа, доказана бременност с тест ли имате предвид или с преглед. Тъй като аз имам положителни тестове, но все още не мога да кажа -бременна съм, докато лекар не потвърди. Така ли е според вас или съм прекалено мнителна? Нямам търпение да разбера утре -на 9 ден закъснение, но може и да не се види нищо.. ще откача вече, а симтоми почти нямам, осван леките болки в корема.
Здравейте! Аз нямах никакви симптоми за бременност, освен че гърдите ми наедряха доста, което направи впечатление и на мъжа ми. Бях толкова убедена, че не може да съм забременяла този месец, че и когато ми закъсня с 5 дни реших, че отново имам киста ( правихме опити за бебе от 7 години ). Усещането когато видях положителния тест беше невероятно!
Здравейте, имах  типичните за начална бременност симптоми (миналото време е защото вече съм по средата на това приключение)-
напрегнатост в гърдите, раздразнителност, ужасна разсеяност,  постоянна сънливост и занесеност, остро обоняние ( носът ми и без това е чувствителен, но сега положението е критично :)), не съм повръщала, но миенето на зъбите и досега е ужасно неприятно, кървене на венците... сладка работа, с две думи :D
Здравейте, при мен нещата започнаха с болки и тежест в гърдите, веднага след овулация и така 15 дни, по принцип ме боляха 3 дни преди МЦ. Започнах да ставам в 6ч.  8O и да ходя до тоалетната през нощта, и двете неща не са типични за мен. За друго не се сещам. Дано да пропусна гаденето  :D

Здравейте, да драсна и аз няколко реда, моята първа и засега единствена бременност беше преди повече от две години, за съжаление завършила с мъртво раждане в 33 г.с. В началото, преди закъснението, нямах абсолютно никакви симптоми, после последва нещо като цикъл, поне аз си мислех така, по-скоро по-продължително зацапване, което е нетипично за мен, но аз не се усъмних. Веднъж обаче, докато пиех любимото ми  Pepsi,усетих че ми се гади, веднага направих тест и се оказа силно положителен. После гаденето постепенно се усилваше и към края на 2 месец не можех да хапна нищо.  :(
При мен в началото нямах почти никакви признаци, освен леки болки в яйчниците понякога. От няколко дена насам обаче (сега влизам в 6 г.с.) ми се гади доста - абсолютно нетипично за мен!, даже вчера ми стана гадно от миризмата на кафе, особено лошо става следобед и вечер; доспива ми се рано; леки болки в гърдите.
И аз след 1година и два месеца 1етене да се зпиша.Въпреки,че още не съм ходила на доктор имам 3 положителни теста и 15 дни закъснение. :PТова което усетих наи-напред е ,че на лятната ни почивка неможах да изпия и една чаша вино,а обичам.После ми се подуха гърдите и всяка вечер ставах да пишкам.Но все пак не си мислех,че е от това.Като се прибрах удома ей така реших да направя тест,въпреки,че ми закъсняваше само един ден.Като видях две ясни черти,не можех да повярвам.Направих още един пак положителен.След седмица още един положителен.Скоро ще отида на доктор.Стискайте палци всичко да е на ред.Пожелавам на всички желаещи само положителни тестове. :D
« Последна редакция: Септември 09, 2010, 21:32:15 pm от pipitka »
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
И при трите ми бременности се започна с умора, световъртеж, главоболие. Гаденето приключи около датата на М. Най - странното, което ми се случи, преди теста да отчете, беше един херпес, който ми излезе на долната устна. Мнооого рядко ми се случва. Имах чувството, че горя, а нямах температура. Започнах да пия между 3-5 литра вода. Гърдите адски ме заболяха, бодежи в яйчниците...
Веднага след като се усъмних, тестът показа  :bfp: Това се случи 6 дни преди датата ми М. С най - обикновен тест.
*
Е момичета ето и моите симптоми, макар и още в началото на бременността си. Първото нещо което се появи и което беше ненормално за мене е ставането вечер до тоалетна. По принцип това ми се случва може би веднъж или два пъти годишно. Но две седмици преди датата на М почнах да ставам почти всяка вечер. Много ми се спеше и заспивах много рано, буквално си лягах с кокошките  :D Около датата на М почнаха болките като все едно ми идва. Направих теста в последния възможен ден, когато евентуално трябваше да ми дойде и имах втора черта. В началото на шеста седмица се появи и гаденето. Много неприятно чувство - храните които ми понасят са снижени до минимум.
Еми това са засега моите симптоми.
Пожелавам на всяко момиче да види двете черти и да има само хубавите симптоми на бременността.

Zdraveite na vsichki.Purvo da se izvinq za latinicata no nqmam kirilica na kompiuturat mi.I taka :-) mnogo dulgo se chudih dali da pisha i eto che se reshih,i az kato vsichki bebepraveshti mnogo sum stoqla po forumete da cheta za purvite simptomi na bremennostta i vinagi kogato mi doideshe sum se molela da e onova kafqvo techenie za den dva kakto go i imat nqkoi mami pri vgnezdqvaneto na qicekletkata.S mujat mi dulgo pravihme opiti za bebe v produljenie na 2 godini no vse bezuspeshno,no eto che i na nas ni se osmihna kusmetut i sega sum v 14-ta gestacionna sedmica.Beshe mi omraznalo ili po tochno bqh se otchaqla ot otricatelnite testove i nqkolko cikala pod red ne si bqh pravela test za bremennost.Nqmah ot onova rajdivo techenie nito puk me bolqha koi znae kolko gurdite,s dve dumi vsichko si beshe nared dokuto nemi zakusnq s dve sedmici i nakraq se reshih da otida na genikolkog no ne zada vidq dali sum bremenna a za tova che na men po princip mi e mnogo neredoven cikalut i pochti ne znaeh koga shte mi doide.Tri dena predi pregleda pri ginekologat bqh s nisko kruvno gadishe mi se i dori nemi se pusheha cigari a az si mislih che se razbolqvam.Za purvi put bqh sprqla da si sleda simptomite i da se nadqvam makar che vutreshno mi se iskashe da sum bremenna no se staraeh da ne mislq za tova,zashtoto sum chuvala che i psihichnata naglasa mnogo vliqe na zabremenqvaneto.Napravo neznam kak sum zabremenqla pri polojenie che v posledniqt mesec s mujat mi bqhme praveli samo 3-4 puti sex  :oops: i ne bqhme sledili ovulaciq,bqhme na more lejah postoqnno po korem vdigah mnogo tejki neshta vse edno si e bilo pisano da stane i da podchertaq che pochti vsqka vecher si piivah po okolu botilka bqlo vince ili po 100 200 grama uiski.Kato otidoh na lekar na pregled ginekolkogat mi kaza che sum bremenna v 6-ta sedmica i napravo nemojah da povqrvam mnogo se radvam i iskrenno se nadqvam i stiskam palci na vsichki bebepraveshti zashtoto i az sum minala kato vas po tozi put i znam kakvo e da se nadqvash naprazno.Imaite vqra i ne gubete nadejdi ima gospod ako povqrvate v nego uspeh na vsichki.
Така хайде дойде и моя ред да пиша тук  :D
При мен най странното беше, че се усъмних че нещо се случва с мен още 4 5 дни след О. Реших че си въобразявам заради това че много исках бебе. На на следващата седмица почнаха едни странни бодежи в яйчниците гърдите ми станаха твърди и болезнени. По принцип те си ме болят и преди М но беше още рано. Вече бях убедена че съм бременна и си взех ранен тест и той беше +  8O пак не повярвах и в датата на М си направих шуър чек той ясно ми показа +  :lol: 8 дни по късно отидох на доки и видя плодно сакче 0.53мм  :wink:
При мен нямаше никакви симптоми до 6-7 г.с. Гърдите ми омекнаха точно, както става ден преди МЦ, не ми се гадеше (гаденето започна доста по-късно), нито пък имах кой знае какъв апетит....въобще всичко си беше както преди.Симптомите се появиха по-късно и не бяха кой знае колко изразени.Гърдите ми все още не са станали чувствителни или болезнени (по принцип са около седмица преди МЦ),а само увеличиха размерите си тройно :lol:Може би трябва да добавя, че съм забременяла инвитро.Малко или много стимулацията се отразява и на състоянието ни.