0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #80 -: Декември 13, 2006, 10:55:18 am »
Ми добре дошла на Лейдито и тук, дано всички лоши моменти са зад гърба й и да се радва на едно бузесто ракче догодина.
Има една мома дето се навърта напоследък- дано този път всичко е наред при нея и да изкара една щастлива бременност, тя ако иска да си каже дали съм права. :lol:

Как ракче - то май ще е водолейче!
Коя е таз мома?
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #81 -: Декември 13, 2006, 10:56:43 am »
    Мини да ти пожелая леко и безпроблемно раждане.
   
    Лейдииииии къде се криеш, не е честно...честито ако е вярно и добре дошла в отбора на мамите.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #82 -: Декември 13, 2006, 10:57:46 am »
Абе Вени- ракче каза Лейдито онази вечер в чата, ама може и лъв, ако закъснее с един ден. А момата е тази дето пита за болничните в мамата наскоро  8)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #83 -: Декември 13, 2006, 11:02:57 am »
Хъм, че аз защо видях доста по-напреднала лентичка?
Матей - 1.04.2006 г
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #84 -: Декември 13, 2006, 11:03:35 am »
А момата е тази дето пита за болничните в мамата наскоро  8)

вие направо ме разбихте...какви са тези криеници? и аз като Пердето, глождят ме клюкините, ей! Че те хубави клюкини де!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #85 -: Декември 13, 2006, 11:09:17 am »
Грешката е вярна - тя лентичката била с обратно броене! Значи е 9 седмица някъде!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #86 -: Декември 13, 2006, 11:31:26 am »
Голяма конспирация е настанала. Аз, като неосведомена, чакам официалните новини :lol: :lol: :lol: :lol:
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #87 -: Декември 13, 2006, 11:43:24 am »
Ми тя лейдито е за бой, ама ще я чакаме да роди и тогава ще я бием, нали такава е практиката, Мели? Я да си пускаш една хубава тема за да ти честитим в нея, а не в седмичната тема между другото!
Иначе от мен имаш силни прегръдки и целувки, много да се пазиш, да си весела и усихната и лятото да гушкаш най-хубавото бебе на света!
Лейди  :bighug:

Боровинчо, леле сега прочетох, защо не ми разказа за тези перипетии дето си преживяла по изписването. Ама карай, здраве да е, важното е, че сте в къщи вече усмихнати и бебка е щастлива! Цунки!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #88 -: Декември 13, 2006, 13:29:04 pm »
привет от една изгладняла и настървено дъвчеща пред компютъра жена!
не съм яла от онзи ден, че днес ми правиха едно "неудобно" изследване - слава богу, няма нищо притеснително и вече съм обявила край на притесненията и тревогите, че аман! да видим сега от тая пържола дали ще ме заболи коремът след 2 дни пост и молитва :)

Боровинче, честита щерка с прекрасно име и добре дошли у дома! да си се гледате с радост и усмивки!

откъде знаем, че лейди е бременна и за лейди 11 ли става дума, бе? я веднага всички слухове и клюки на баламатума, аз немам време да ходя да шпионирам по форумите, ей! и за останалите бременни да ми се докладва! :) на всички тях желая безпроблемна бременност и лесно раждане!

via, не мисля, че ще ти трябват такива гащи и дори превръзки за родилки - огромни и неудобни. след секцио кървенето е като нормален мензис, че дори и по-слабо беше при мен.

Мартинчо вчера изяде цели 10 грама оризова каша. протягаше глава към лъжичката и отваряше охотно уста, но като попаднеше кашата в устата и не знаеше много какво да я прави. но като че ли му хареса. да видим днес как ще бъде...


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #89 -: Декември 13, 2006, 14:07:59 pm »
Цитат
Васи само смей да ни заблудиш за лейдито, ще те ошамаря. Бе ти що не пишеш, какво става с теб с бебчо.
Ааааааааа, видях я тук в Зачатието, че си има лентичка, на която пише, че й остават 31 седмици и нещо до раждането :lol: Профилът нна Лейди 11
А аз може да не пиша, но за сметка на това чета редовноооо 8)
Добре сме с бебо, вече съм 26-та седмица, карам лека бременност и такива ти ми работи. Шава, рита... бебешкити му работи.

« Последна редакция: Декември 13, 2006, 14:13:04 pm от wassilena »
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #90 -: Декември 13, 2006, 14:15:36 pm »
А това за Лейди сигурно е където ми беше гепила аватара с момиченцето с цветчетата.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #91 -: Декември 13, 2006, 14:24:44 pm »
привет от една изгладняла и настървено дъвчеща пред компютъра жена!
не съм яла от онзи ден, че днес ми правиха едно "неудобно" изследване - слава богу, няма нищо притеснително и вече съм обявила край на притесненията и тревогите, че аман! да видим сега от тая пържола дали ще ме заболи коремът след 2 дни пост и молитва :)


Браво ма сватя, срама нямаш ли, цяла сутрин те чакам да се обадиш, а ти мааш пържоли :lol: важното е че всичко е наред, папкай сега да не отслабнеш :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #92 -: Декември 13, 2006, 14:42:52 pm »
Честито на Лейди, официално вече. Ние отдавна сме я заловили, ама си мълчим, че тя беше казала, че официално няма да обяви. Пожелавам ти една лека, сладка бременност и всичко да е наред с бебо и с теб! :lol:
Пък вие изобщо не е честно така - за тея дето са нечетящите в мамата - ми дайте малко повече инфо де :? Ми не може така само някои да знаят клюките.
Джами, радвам се, че всичко с теб е наред :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #93 -: Декември 13, 2006, 15:01:35 pm »
Мдаа, много интересна става тази седмична тема 8)
Легнах, подремнах 1 час и айде пак на компютъра :lol:
Момичета, МНОГО, ама МНОГО благодаря за съветите за Коризалия - ама то от едно хапченце ми се отпуши едната страна дето вчера не поддаде на инхалация даже! Ух че кеф!!

Значи май няма да търся такива гащи- взела съм си превръзки и толкова - пък доктора поне е перфекционист, така че надявам се да ме почисти добре.

Джам, вече даже "звучиш" различно! Което честно казано ме радва страшно много! Защо не се замислиш да викнеш поп у вас да освети къщата или пък да отидете с Марти да ви прочетат едни Киприянови молитви?!Извинявай ако си позволявам да навлизам в толкова лична територия, но ми се струва, че множко ви дойде вече...


Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #94 -: Декември 13, 2006, 15:04:39 pm »
Вени, аз отдавна съм и го казала това, но не слушаааааааа!
Джамка, радвам се за вас! Както и че е харесал кашата - скоро ще схване какво се преви с папото!
Матей - 1.04.2006 г
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #95 -: Декември 13, 2006, 15:07:48 pm »
Леле Ганет ,като го видя твоя "аватар" ми иде
да дойда до Германско да го изям! :balk_104:

Същото се отнася и за "лентичката" на Вени! :occasion10:
           mf_bounce8


:flower:ЧЕСТИТО Лейди, :cloud9: лека бременост!
Има ли официална тема?..Най-обичам
след такива новини да честитявам!
 :grouphug2:
« Последна редакция: Декември 13, 2006, 15:28:39 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #96 -: Декември 13, 2006, 15:45:22 pm »
Аааа, Мишоно, не давам да го ядеш ;) Пожелавам ти на теб едно такова :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #97 -: Декември 13, 2006, 15:49:47 pm »
Ха сега прясна прясна и аз да се похваля.Днес бяхме при д-р Драганов на преглед за луксации/Малко закъсняхме с прегледа, но преди това нямаше свободни часове.
Та, бебка се държа много добре и отнесе доста комплименти, а естествено отново се сдобихме с почитатели,като всеки път когато ходим на преглед.Д-ра се майтапеше че от сега щом е така по-натам да сме му мислели особено таткото.
Резултата от прегледа е, че всичко ни е наред, което мен ме успокои.Дадоха ни и напътствия за по-натам и ни изпратиха по живо по здраво.
И за да не наруша традицията пак да си задам напиращите въпроси. До кога стерилизирате шишета и биберони на бебоците? Слагате ли бебетата по коремче, за да привикват и после по-лесно да пълзят?
Честито на всички новоизлюпени мами и на тези, които сега започват с очакване.
« Последна редакция: Декември 13, 2006, 16:03:44 pm от Silwi25 »
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #98 -: Декември 13, 2006, 16:27:22 pm »
Силви,
след 6 та седмица слагй по корем. Особено важно е за заякване на коремните мускули и бъдещото развитие. Разбира се, в началото не дълго време.
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #99 -: Декември 13, 2006, 16:57:22 pm »
Силви, то по-скоро еважно за мускулите на врата и гърба, не толкова за пълзенето!
Радвам се всичко ви е наред, а за комплиментите не верваме, докато не видим!
Матей - 1.04.2006 г