0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #60 -: Декември 12, 2006, 20:58:33 pm »
а живот и здраве другия месец в Пловдив- май там ще се ражда и нашата бебка

Това е правилният избор  :balk_602:

АБСОЛЮТНО!!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #61 -: Декември 12, 2006, 23:06:04 pm »
а живот и здраве другия месец в Пловдив- май там ще се ражда и нашата бебка

Това е правилният избор  :balk_602:

АБСОЛЮТНО!!!!
:balk_81: :balk_47:
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #62 -: Декември 12, 2006, 23:30:50 pm »
          Перденце, ми той ти одрал кожата.Ето това е да имаш син и да прилича на мама, а не като мен с дъщеря копие на татко си.
            Верди, страхотен е юнака.ще го грабна за зет да знаеш.май е по малък от моята мома, ама то сега така било модерно
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #63 -: Декември 13, 2006, 09:50:53 am »
Привет и от мен! Имам и да се хваля и да се оплаквам. Много ме беше страх от упойката и операцията, а е било напразно. Всичко мина добре, даже отлично. Най се изненадах от липсата на болка, бях се приготвила за яко стискане на зъби. Дори отказах на сестрата инжекцията аналгин, която ми беше приготвила няколко часа след секциото. В болницата се радвах на спокойствие и добри грижи. Бебка засука "на сухо" първите дни, но вече имам кърма. Не повръща, не плаче (освен ако не е много гладна, а аз се мотая). Като я къпя и преобличам си кротува. Вече втора нощ спи от 11 до 6 сутринта за моя най-голяма радост. Изглежда влизаме в режим. Сега чакам коликите и тръпна. А как ни изписаха ако знаете! Вдигнаха грозен скандал, защото не знаех къде са номерцата от ръцете ни. Детската лекарка беше студена и делова, пришпори ме да подписвам разни документи, връчи ми рецепта само за спирта за пъпчето без никакви обяснения. А ми бяха казали, че при изписването ще ми се обясни за глюкозата, пъпчето, за млякото, с което е хранено бебето досега... Аз вече си ревях, когато взеха нервно да бъркат на бебка в ръкава и гушката да търсят шнурчета и лепенки с номер. Някой се смили и каза "дайте да не разваляме празника на жената". Вече и двете ревящи ни изкараха на парадните стълби и тъй като не видях таткото, нито друг роднина, акушерката "тържествено" връчи бебка на мен. Щатния фотограф се обърка и пропусна да запечата тоз велик момент. А през това време посрещачите ми, успели най-после да паркират, бързаха с букетите през двора на болницата. Като ги видях ревнах още по-силно, после се смяхме, черпихме, фотографирахме и тъй нататък.
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #64 -: Декември 13, 2006, 09:53:32 am »
Хайде дружно да издебнем Лейди и да й честитим. Гледам и лентичка има вече  :wink:
Лейди, честито мила. Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебенце накрая. Ех как се радвам, почват се май коледните чудеса  :D
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #65 -: Декември 13, 2006, 10:03:51 am »
Хайде дружно да издебнем Лейди и да й честитим.

Ммм,амиии, добре. Щом казваш, Васи  :D ЛЕЙДИ, ЧЕСТИТО, МИЛИЧКА!!!!!
И да се похвалиш официално! :balk_600: СЕГА МНОГО УСМИВКИ И ЩАСТЛИВИ ДНИ В ОЧАКВАНЕ!!!!


 :balk_602:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #66 -: Декември 13, 2006, 10:07:53 am »
Лейди, страхотна новина!

Пожелавам ти всичко да е наред и едно пухкаво бебе след по-малко от 9 месеца!

Разказвай как си... :D
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #67 -: Декември 13, 2006, 10:09:26 am »
Добре дошла, боровинчо, сега само спокойствие и едно кротко бебенце ти пожелавам :D

Лейди, не се спотайвай, пожелавам ти лека бременност, много спокойствие и един сладък, малък бебок :D
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #68 -: Декември 13, 2006, 10:14:14 am »
Я! Лейди, честито! Желая ти лека и красива бременност, без тревоги и неразположения и разбира се - с послушен, здрав и пухкав финал! :lol:

Боровинка, дано успееш да изтриеш неприятните мигове от последните минути в болницата! И дано малката бъде кротко, здраво и послушно детенце!

Я да питам мамите дето са раждали секцио - абе какви са тия гащи за еднократна употреба? Трябват ли ми? Показаха ми едни в аптеката, ама те са си като памперси за възрастни. Това ли е? Че и аз малко съвсем се стреснах - на Лидия термина беше като моя 8)


Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #69 -: Декември 13, 2006, 10:14:35 am »
Леле, Лейди, верно ли!? Страхонто й - казах ви че тая седмица ще е на добрите новини!
Боровинка, добре се завърнала и ти пожелавам кротко бебе, ящно и с по-малко колики!
Вени, няма какво да се стряскаш - времето, в което си навлязла е вече такова, че може всеки момент! Аз родих 8 дни по-рано! Т иси секцио ли? За кога е насрочено?
« Последна редакция: Декември 13, 2006, 10:16:36 am от venus_melena »
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #70 -: Декември 13, 2006, 10:16:07 am »
Добре дошла в отбора Боровинка заедно са малкото Боровинче  :lol:
Чакаме още попълнения да не се спотайват. Радвам се че малкото боровинче е кротко дете  :D ние сме с характер по рождение :wink:
Не се притеснявай за коликите не е задължително да ги имате  :) радвай се на малкото същество, което така блажено спи от 11 до 6 ч., де на мен такъв късмет.
Нийче все още не прилича малкия на мен, одрал е кожата на баща си.
Лейдито айде бе жена откога те чакаме да се присъединиш в отбора. Леко бременеене ей и да се похвалиш официално.
Васи само смей да ни заблудиш за лейдито, ще те ошамаря. Бе ти що не пишеш, какво става с теб с бебчо.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #71 -: Декември 13, 2006, 10:17:17 am »
Добре дошна Боровинка! :D

  Лейдинка,честито мила-желая ти лека и безпроблемна бременност!!! :D
<br />
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #72 -: Декември 13, 2006, 10:19:12 am »
Леле, Лейди, верно ли!? Страхонто й - казах ви че тая седмица ще е на добрите новини!


Вени, тъкмо мислех да напиша тук, че май само ти трябва да пускаш седмичната тема - седмицата на добрите новини. Виж колко хубави неща стават? Лидия роди първото си детенце, Лейди и Кро са бременни..а остават още цели 5 дни до края...... Дано хубавите новини не спират!   :balk_104:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #73 -: Декември 13, 2006, 10:23:36 am »
Я да питам мамите дето са раждали секцио - абе какви са тия гащи за еднократна употреба? Трябват ли ми? Показаха ми едни в аптеката, ама те са си като памперси за възрастни. Това ли е? Че и аз малко съвсем се стреснах - на Лидия термина беше като моя 8)
Абе аз в Торакс нищо не носех (тоест носех си ама не ми потрябваха), всичко от там си беше, но верно на памперс приличат превръзките за родилки. Ако доктора е като моя и те почисти и асперира добре, нама да кървиш обилно а като нормална менструация. За всеки случай си купи от тези родилните да си имаш и едни от тези нощните на Always, това от мен като съвет. Апропо къде ще раждаш и при кой? Секциото по принцип е 10 дни преди термин, ако нещо не се налага по ранко де.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #74 -: Декември 13, 2006, 10:31:42 am »
Цитат

Вени, тъкмо мислех да напиша тук, че май само ти трябва да пускаш седмичната тема - седмицата на добрите новини. Виж колко хубави неща стават? Лидия роди първото си детенце, Лейди и Кро са бременни..а остават още цели 5 дни до края...... Дано хубавите новини не спират!   :balk_104:
Цитат

Дааа, аз се надявам поне още две мацки да се включат с прекрасните си новини 8) :lol:

Благодаря за съвета, Перденце!
Ми колко е планирано секциото - уж за 28-ми. Ама трябва пак да ходя да се разбираме към 20-ти, че с тоя моя док нещата никога не са "последни". /Попов-Шейново/. Бебока упорито си е седнал на дупето и не ще да се върти макар че това ми е най-малкото оправдание за секциото.Обаче от днес спрях магнерота и хич не знам как ще се отрази на контракциите.


Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #75 -: Декември 13, 2006, 10:34:33 am »
Каси, аз тебе визирах, да не ме изложиш, ей!
Пък другите новини - добре дошли!
Тя, Лейди доста бременна се оказа - най-потайната бременна в тоя форум!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #76 -: Декември 13, 2006, 10:39:31 am »
Вени, аз си бях купила гащи за еднократна употреба от магазин Щъркел, мисля че бяха 5 в кутийката и да ти кажа много за удобни. Но в никакъв случай не са като памперси, напротив като дълбоки бикини само че от нещо като хартия и с ластик. Иначе Надето е права, ако те почистят добре изобщо не е обилно кървенето, аз си бях взела лигнин и превръзки либрес нормал - никакви проблеми.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #77 -: Декември 13, 2006, 10:48:35 am »
Каси, аз тебе визирах, да не ме изложиш, ей!
Пък другите новини - добре дошли!
Тя, Лейди доста бременна се оказа - най-потайната бременна в тоя форум!

Що мен, бре, мила Вени....рано ми е...има други по-чакащи  :D така де. и аз им го желая от сърце положителния резултат. А колко бременна е Лейди! Щото, както разбирам има бая девойки, дето си траят  :? Щом и и Via го казва! дано се престрашат да ни зарадват. Хайде, в очакване сме!!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #78 -: Декември 13, 2006, 10:52:44 am »
Ми добре дошла на Лейдито и тук, дано всички лоши моменти са зад гърба й и да се радва на едно бузесто ракче догодина.
Има една мома дето се навърта напоследък- дано този път всичко е наред при нея и да изкара една щастлива бременност, тя ако иска да си каже дали съм права.  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #79 -: Декември 13, 2006, 10:53:56 am »
И що се спотайват тези девойки бре... и колко ми липсват зачатъшките клюкини - новини
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!