0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    didi_788

  • **
  • 64
  • Няма невъзможни неща..винаги има решение
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #60 -: Ноември 26, 2006, 16:39:49 pm »
 :(Миличка опитай се да прогониш гадния грип!За съжаление колкото й да се пазим не може ..около нас е пълно с микроорганизми всякакви.Аз след моето ин.витро настинах..независимо ;че си лежах вкъщи и ме хвана ужасно разстройство..беше ми гадно;защото нищо не можех друго да пия.Обади се на лек.направила ин-витрото и я попитай какво можеш да пиеш.Ако фервекса ще ти прекъсна грипа..добре!Желая ти късмет и да знаеш ;че точно когато не очакваш ще стане!Може да е и този път..не се знае?!Желая ти бързо справяне с грипа и скрошни добри новини о т теб!Стискаме ти палци !Моля се всичко да е наред!Късмет! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo
didi_788
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #61 -: Октомври 07, 2015, 13:18:03 pm »
Здравейте, днес ми е 6ти ден след трансфер, и имам температура 37.1, кажете ми какво да правя, взех парацетамол и сега пратих да ми купят осцилококцинум, но може ли тази настинка и температура да доведе до фатален край и то в тези дни, в които се предполага, че ако нещо ще става ще е сега?
Не знам вече какво да си мисля, болят ме костите, а веднага след трансфера започнах да пия чайове, чесън дори ядох, но не можах да го предодвратя..................... Има ли някой забременял след t
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #62 -: Октомври 08, 2015, 06:20:09 am »
Тази е нормална и е от прогестерона. Ако се вдигне над 37,4, тогава вземи мерки. Което не пречи да хапваш още чесън, лимони и такива - природни "лекарства".
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #63 -: Октомври 08, 2015, 09:54:48 am »
Снощи се дигна 37.5 никак не можех да я сваля, накрая с парацетамол. Но аз си пия лекрствата още от деня след пукцията, защо точно сега се прояви тази реакция, ако казваш, че е от прогестерона? Днес нямам температура, но дано тази, вчера не е била фатална! :(
*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #64 -: Октомври 08, 2015, 11:15:31 am »
Здравей, аз от момента на транссфер, а и през бременностите винаги съм била с леко завишена температура, която на моменти е спадала , но се покачваше пак до към 37, 2 -37,4. Аз го отдавах също на прогестерона, така че ако е само тя, не се притеснявай, но за твое успокоение се кансултирай с лекар.Успех.
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #65 -: Октомври 08, 2015, 11:55:08 am »
Благодаря ви момичета, дано се размина и всичко да е наред! :)