0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2006, 11:02:39 am »
Тоя аспирин в малки количества, да. Но не големия аспирин.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #21 -: Ноември 23, 2006, 11:03:45 am »
Абсурд, пълен абсурд, бисквитке. За какъв провал говориш??? Всичко ще бъде ок. Температурата може да е реакция от процедурата, защо си мислиш, че си хванала грип или вирус? Аз изкарах вирус за три дни, но бях доста по-зле оттова, което ти описваш!! Кога ще бъде трансфера, миличка, не е ли утре?? Моля те пиши бързо...целувки: касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #22 -: Ноември 23, 2006, 11:04:58 am »
Каси, трансфера на Куки беше вчера.

lb2f
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #23 -: Ноември 23, 2006, 11:07:56 am »
уф, сега и аз прочетох в дневника и..нещо на мен сайта ми дава, че днес е сряда...Леле, притеснявам се за куки, но си мисля, че е реакция от трансфера в такъв случай....Стискам палци до посиняване, бисквитке!!!  :balk_21: :balk_21:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #24 -: Ноември 23, 2006, 11:20:22 am »
Куки,аз също си мисля че температурата е от процедурата.И аз подържах 37.0-37.2 .Мислех си че се разболявам.Но все пак е хубаво че предприемаш мерки.Стискам палци :D всичко да бъде наред.
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #25 -: Ноември 23, 2006, 11:31:43 am »
Касик, грипче е... нали знаеш как болят стави, кожа и мускули, специфично е. За сега го крепя до 37.3 най-много. Що чай изпих, що лимони и зядох, сега чакам мъжът ми с втора серия..

Благодаря ви за загрижеността, момичета! :bighug:
*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #26 -: Ноември 23, 2006, 11:35:32 am »
 Куки, миличка няма да се предаваш. Незнам дали е от трансфера, тъйкато не съм минала по този път, на ще ти кажа как да пиеш осцилококциум - Той няма да ти навреди, разрешава се при бременност и бебета.

 Слагаш две наведнъж под езика,после на всеки три часа още едно и така до вечерта. На следващия ден пиеш по едно на шест часа.
Яж колкото можеш повече, цитруси, мед и чай.

Споко всичко ще е наред. Нали сме адашки, ние никога не се предаваме пред разни грипове.
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #27 -: Ноември 23, 2006, 11:50:19 am »
Благодаря ви!!
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #28 -: Ноември 23, 2006, 12:04:31 pm »
Куки, и много течности. Те също свалят температурата. Прегръдка и вярвам, че всичко ще е наред, проектът ще е успешен!
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #29 -: Ноември 23, 2006, 12:10:59 pm »
Куки, мила, стискам палци да овладееш грипа по-бързо. За да можеш да погълнеш повече витамини - направи си фреш от портокал, грейфрут и лимон...все пак е по-лесно да го изпиеш на сок. Ако можеш - 3-4 пъти на ден, но и хапвай по нещо, за да не ти се раздразни стомаха. Успех миличка :bighug:
*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #30 -: Ноември 23, 2006, 13:47:42 pm »
Куки, стискам ти палци да се размине бързо.
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #31 -: Ноември 23, 2006, 15:14:45 pm »
Момичета, да не дърпам дявола за опашката, ама май го закрепихме на 37 за момента. Що чай изпих, що мед изядох.. Както ини ми каза, направих и ударния осцилококцинум. Едва се спрях да не гаврътна и трета капсулка, то вкусно бе!!

 :balk_121: рапорт даден. и още веднъж благодаря!
*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #32 -: Ноември 23, 2006, 15:20:27 pm »
 :balk_103: Така де, на един грип ли ще се дадеш! :balk_50:
*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #33 -: Ноември 23, 2006, 15:58:25 pm »
Браво, coookie ! :D
*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #34 -: Ноември 23, 2006, 16:12:58 pm »
 Много се радвам, че се чувстваш по-добре. Дръж се и продължавай с осцилококциума и ще се оправиш.

Ще го тръшнеш грипа.  :fighting:
*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #35 -: Ноември 23, 2006, 18:46:04 pm »
Cookie, вярвам, че ще успееш. Може и да си настинала, докато си лежала при трансфера. Може и ако си напрегната, от там се вдига температура до 37,5. От каквото и да е ще се прибориш! Лично аз както са ти писали момичетата слагам мокри кърпи-напоени с оцет и вода в съотношение 1:2, на челото, ръцете и краката. Като се затоплят от температурата пак ги мокря и наново. Може освен в чая да изяждаш и по 1 лъжица мед от време на време като я смучиш. Ако те заболят сливиците ще ти кажа ефикасен лек. Но до там няма да се стигне! Спомням си и аз имах такава температура след трансфера и писах на д-р Мели, тя ме успокои много, може и от утрогестана да е. Целувки от мен и МНОГООООООО КЪСМЕТ. yahoo_17
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #36 -: Ноември 23, 2006, 19:00:49 pm »
Благодаря ти, Риба!Аз съм доста отчаяна в момента, док каза, че ако е вирус, има огромен шанс за неуспех, защото организмът се бори срещу чуждите тела и може да изхвърли и ембрионите.. Нямам вече температура, но ми се плаче много...
*
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #37 -: Ноември 23, 2006, 19:04:52 pm »
И аз след трансфера бях с температура. Не е застрашаващо ако такава температура се задържи няколко дни. Това е от процедурата. Въобще обаче не ти препоръчвам аспирин.
И аз се безспокоях и се чудех какво ми е, като на всичко отгоре бях подута (с корем като във 3-ти месец). Спокойно. При мен всичко се оказа със щастлив край. Няма причина да мислиш че при теб ефектът ще е различен. Успех!
Внимавай какво си пожелаваш, защото някои желания се сбъдват!
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #38 -: Ноември 23, 2006, 19:52:25 pm »
Благодаря ви, момичета... а защо така ме боли кожата? грипни са тия симпоми, от това ме е страх - да не е вирус и да се мобилизира имунната система и да унищожи и ембрионите. Иначе температурата варира макс до 37.2 за сега.. Ама казвате, че може и от трансфера да е, така ли..  Ох, дано да сте прави, Хида, радвам се за теб! Благодаря!

Само да не е вирус, само да не  е вирус.. как да го разбера..
Re: ПОМОЩ - температура след трансфер
« Отговор #39 -: Ноември 23, 2006, 20:00:14 pm »
Куки, няма да се предаваш :)На такъв слънчев човек като теб не може да му се случи такава гадост точно в този момент!!Стискам палци и чакам новината, че са добре ембриончетата и че растат!!
 :balk_602: