0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не е ли време за зимната серия...
« -: Ноември 18, 2006, 18:38:34 pm »
Въпреки циганското лято, все пак Коледа наближава :), и мисля, че е време за подаръци и хубави изненади :babyflips:. Отчетът от мен - 6-и ден на декапептил и конски дози гонал и мерионал. Ще правя икси, за първи път ми е. Ще се радвам да споделяме преживяното. Хайде споделяйте, кой друг участва в екшъна :D
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2006, 19:13:52 pm »
imprezaуспех мила!Желая ти да имаш късмет на начинаеща и да успееш от първия път!! :D
Аз за сега правя изследванията ,после ще продължа с инсета!Смених клиниката по стерилитет и се насочих към д-р Даскалов!Това е от мен!Успех на всички момичета! :D
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2006, 19:18:36 pm »
ами хайде и аз да прекрача от есенната към зимната серия.
тази вечер в 21 и 30 - прегнил. пункция - в понеделник сутринта. отчет ще давам след това. инвитро правим, първо поред, фоликулите са над 17 за сега...успех, зимни принцеси!!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2006, 19:31:42 pm »
Ей, мацки, супер се радвам, че се включите :bighug:.
Ади, благодаря ти, да ти се връща тъпкано! Сигурна съм, че си направила верния избор с клиниката и скоро ще има :bfp:.
Бисквитке, стискам всички палци тази вечер, дано всичко е ок и не се налагат повече мъчения :crossfingers:. Имам един въпрос - на кой ден от стимулацията ти е пункцията?
Успех на всички момичета в арт и не в арт! Хайде вече в "Дългоочакваната" да се местим  :D.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2006, 19:35:52 pm »
Трички сте,щастливо число! :lol:Надушвам тройка бебоци! stork-boy stork-boy stork-boyКъсмет,момичета! yahoo_17
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2006, 19:57:25 pm »
Здравейте и от мен, мили момичета!! Аз също се присъединявам към групичката. Аз почнах процедурата по ИКСИ. Първо ми е. На 13.11. ми сложиха диферелина, а на 25.11. започваме с ампулите Меногон и Менопур. Ще ми вливат имуновенин над 60 ампули, защото имам повечко НК клетки-17. Всичко ще се развие през месец декември. Моят доктор е Стаменов. Умирам от нетърпение, макар, че мъничко ме е страх!!! Прегръщам ви силно и ви пожелавам от цялото си сърце КУРАЖ, СИЛИ, ОБИЧ И НАКРАЯ ДВЕ ЧЕРТИЧКИ!!! ЩЕ СЕ СПРАВИМ!!  :balk_104: :balk_602: :balk_50:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2006, 20:55:10 pm »
Късмет,момичета :)желая Ви на всички  :bfp::babyflips:  А аз след 2 инсета почивам малко и правя всевъзможни кръвни изследвания

*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2006, 21:20:47 pm »
Момичета желая ви много,много късмет и успех! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #8 -: Ноември 18, 2006, 21:31:15 pm »
Успех, момичета! И аз се включвам отново към зимната серия, казвам отново защото в началото на годината пак участвах в зимната серия, но както и да е......
 Аз се включвам с трансфер на сладки "сладоледи" :lol:. На 14.11. ми беше сондажа, на 16.11  Декапептил депо и на 28.11 съм на преглед и тогава ще докладвам отново.
 Пожелавам на всяка една от нас поне по едно сладко същество след няколко месеца. :D
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #9 -: Ноември 18, 2006, 21:59:37 pm »
Пожелавам успех на всички ви   :crossfingers: yahoo_17 :eggsperm: :bfp1: preggo stork-boy :babyflips: :stroller:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #10 -: Ноември 18, 2006, 22:18:03 pm »
И аз "скачам" от есенната в зимната серия.За сега нещата вървят добре и този месец нямак кисти,така че към края на ноември започвам стимулация.
На всички момичета успех и дано в най - скоро време да се похвалим с така желаните  :bfp:
Късмет момичета :goodluck: :crossfingers: yahoo_17
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #11 -: Ноември 19, 2006, 09:31:20 am »
Момичета, и аз се местя от есенната в зимната темичка  :) Изчистила съм задържания фоликул, чакам сега да ми дойде и ако хормоните са ми наред - и аз почвам ИСКИ  :lol: :lol: :lol:

Късмет на всички нас и нека най-сетне видим заветните  :bfp1: и да имаме най-прекрасните  :sucky:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #12 -: Ноември 19, 2006, 10:31:42 am »
Есенна или зимна серия, включвам се при вас!
Първи опит ин-витро при д-р Стаменов. Дълъг протокол.
Стимулацията продължи повече време 14 дни с Гонал и Менопур.Вчера пункция - 14 извадени яйцеклетки, само 1 негодна.
13 оплодени.
Трансфер - в понеделник или вторник.

успех момичета, моля се всички да успеем
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #13 -: Ноември 19, 2006, 10:32:07 am »
И аз другата седмица започвам пак с изследванията. Дано всичко е наред, за да продължа нататък.
На всички вас пожелавам да посрещнете Коледа с бебчета в коремчето  :D
Успех момичета!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #14 -: Ноември 19, 2006, 10:38:29 am »
Късмет на всички момичета, които са в процедури и на които им предстоят!
Имам въпроси към момичетата, които посещават Стаменов. Виждам, че вече сте ползвали Менопура. Има ли страничните ефекти на Меногона-зачервявания в областта на поставяне, болка и ползва ли се вече новия апарат?
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #15 -: Ноември 19, 2006, 11:06:38 am »
Аз още не смея да се "запиша" в зимната сесия. Чакам резултати от изследванията и ако са ок, започваме януари.
Браво Дари, ще стискам палци.
Куки, успех на пункцията и да се похвалиш после.
Успех на всички!

lb2f
*

    Crystal

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #16 -: Ноември 19, 2006, 11:43:06 am »
Пациентка съм на д-р Стаменов, предстои ми пункция утре, стимулацията ми включваше и менопур. Нямаше никакви странични ефекти при мен, но все пак всеки организъм реагира различно. Късмет на всички!
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #17 -: Ноември 19, 2006, 11:47:37 am »
 :thankyousign:, Crystal!
Късмет на пункцията и да се похвалиш после с добива!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2006, 12:07:12 pm »
Impreza,

Сложиха ми дефирилина на 20ти ден от цикъла. Стимулацията започнахме на 6 ноември, 6ти ден от цикъла.  8 дни бях на гонал, след което имаше 5 дни на менопур. Единствените странични ефекти са че си усещам яйчниците и не ми е много комфортно на тази част на корема и мисля, че съм задържала малко течност, доста ми отесняха дрешките, но док казва, че ще спадна след пункцията..

На 12ти ден сложихме 1500 Прегнил, и снощи, на 13ти - 5 000 единици. Вчерашния естрадиол, от 13 ден, не знам колко е, но док каза, че бил прекрасен. Последната фоликуметрия беше на 12ти ден и бяха над 15 фоликула от 15 до 20 мм., не слушах внимателно като ги диктуваше на сестрата. Пункцията ми е утре сутринта, 15ти ден от стимулацията и 20ти ден ден от цикъла, в 8 и 30, точно преди на Кристал :-) и следобед ще дам отчет за реколтата ;-)
 СТИСКАМЕ СИ ПАЛЦИ, МАЦКИ!
« Последна редакция: Ноември 19, 2006, 12:08:57 pm от coookie »
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2006, 12:25:03 pm »
И аз се местя от есенната тук.Защото това чакане е толкова дългооооо.
Галя,на мен последните две инжекции ми бяха Меногон.Предпоследният ден от стимулацията - 1 меногон и 1 гонал,а последния- 4 меногона. За кой апарат питаш дали се използва при Стаменов?
Днес е едва петия ден от трансфера...Имам още толкова много.Коремът ми е подут като в 4 месец,но Док каза,че така се очаква.Пия още шепа хапчета-естрадиол,утрогестан,фолиева киселина,нош-па,аспирин...
Успех на всички момичета и нека Дядо Коледа готви двоен подарък за вас!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!