0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #40 -: Ноември 21, 2006, 08:07:14 am »
ЕСТЕСТВЕНОООО!!!!  :balk_602: :balk_602: :balk_602:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #41 -: Ноември 21, 2006, 10:04:37 am »
 Хайде и аз да се запиша в зимната сесия, ще правя инвитро или декември или февруари, както е писано така.  :youwoman: :youwoman:


Пожелавам на всички много, много късмет и щастие. Ето това да са Ви коледните подаръци:    :00001754: :bfp1:  preggo   :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #42 -: Ноември 21, 2006, 10:50:48 am »
Пак на линия :)
Вчера ми беше последния гонал и мерионал. Днес - последния декапептил. Довечера - 10000 прегнил и в четвъртък - пункция. Умирам от ужас, защото леко кашлям 8O, въпреки сиропа. На всички мацки в арт и извън арт - много успех, много стиснати палци и много  :babyflips:.
Чакайте и да се оплача - преди 3 седмици са ми пуснали по пощата резултатите от генетичните от Плевен. Няма никой, а аз вече съм пред пункция. Така че, момичета, не ползвайте пощите, а искайте по куриер за ваша сметка - по-сигурно е. Дано си ги получа навреме, а май вече е късно :?
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #43 -: Ноември 21, 2006, 11:05:48 am »
в четвъртък - пункция.
Стискам палци всичко да е наред и после да се похвалиш. За кашлицата пий повече чайчета, яж мед с лимони. :D
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #44 -: Ноември 21, 2006, 11:53:06 am »
Надявам се и аз след първото неуспешно инвитро тази зима да се сбъднат мечтите ми.Желая на всички  :goodluck: и догодина по -това време да сме с по едно :babyflips:а защо не и с по две и три. :)
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #45 -: Ноември 21, 2006, 12:13:03 pm »
Да се включа и аз. Първо инвитро ми е. Днес ми беше вторият Декапептил, а утре започвам и Гонал. Вече си написах писмото до дядо Коледа. Тази година съм била послушно дете и искам подарък- бебче. Пожелавам го и на всички вас! Целувки и много стиснати палци от мен!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #46 -: Ноември 21, 2006, 12:57:48 pm »
здравейте момичета,и аз се присъединявам към вас.Стимулацията ми приключи и утре ще правя пункцията.На мен ми е 4то икси и затова зная какво е на всека една от вас.УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВАС!!!!!
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #47 -: Ноември 21, 2006, 13:04:53 pm »
Стимулацията ми приключи и утре ще правя пункцията.На мен ми е 4то икси и затова зная какво е на всека една от вас.УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВАС!!!!!
Успех и дано да е последното! :bighug:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #48 -: Ноември 21, 2006, 13:33:00 pm »
ДАЙ БОЖЕ НА ВСИЧКИ ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #49 -: Ноември 21, 2006, 13:53:41 pm »
УСПЕХ момичета от цялото ми сърце :balk_104:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #50 -: Ноември 21, 2006, 13:56:57 pm »
Мариета 77, дано наистина ти е последното.
А на всички, които са в зимната сесия, лятото да гушкат здрави бебоци...
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #51 -: Ноември 21, 2006, 14:30:01 pm »
Да не се каня много, но очаквам да се включа и аз в зимната серия.
УСПЕХ МОМИЧЕТА! :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17

*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #52 -: Ноември 21, 2006, 15:31:02 pm »
Здравейте и от мен. Втори опит - първия с прекъсната стимулация на четвъртия ден. Днес съм осми ден с конски дози гонал и мерионал, а утре на преглед и незнам нататък. Два фуликула разтящи бавно засега се виждат, надявам се на поне още един и им се моля да растат. Диагноза "намален яйчников резерв" - ще съм доволна и на две хубави яйциклетки. Успех на всички вас и най-чаканите подаръци за Коледа ви пожелавам
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #53 -: Ноември 21, 2006, 15:56:52 pm »
Стискам палци за всички в процедури! Бъдете силни и вярвайте! Ще следя резултатите и се надявам на много  :bfp1:, за кураж на всички следващи! Може би февруари ще опитам и аз отново-до тогава бойкотирайте, моля ви се всякакви :bfn:!!!!! :balk_600: :balk_48:
Целувки на всички :goodluck: :bighug: :crossfingers:
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #54 -: Ноември 21, 2006, 18:29:06 pm »
Здравейте отново моми4ета :DИнтересува ме по време на пункцията ми колко дневно трябва да е въздържанието на съпруга?Благодаря и успех на вси4ки :D
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #55 -: Ноември 21, 2006, 18:36:30 pm »
Ер, не ти ли казаха от самата клиника? При нас беше 3-4 дни.
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #56 -: Ноември 21, 2006, 18:45:41 pm »
Ами казаха ми но аз бях леко шашната и не съм много сигурна 4е съм разбрала правилно :? До 5 дни беше :DБлагодаря
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #57 -: Ноември 21, 2006, 18:55:01 pm »
Ами казаха ми но аз бях леко шашната
Нормално е. Успех! :D
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #58 -: Ноември 21, 2006, 20:17:38 pm »
Здравейте,
имам един въпрос..както знаете правих първо ин витро

Някои имал ли е зацапване след пункцията и да продължава 3 дни?

Споделих с док, но това не го притесни в деня на трасфера.
Иначе и аз се чувствам издута след пункцията, но се надявам това да отшуми. Незнам каква е връзката с хиперстимулацита и трасфера, но на мен ми беше направен такъв и не беше канселиран.
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #59 -: Ноември 22, 2006, 00:05:37 am »


   Успех на всички момичета през зимната сесия!!!!!!!!!!!!!!! :goodluck: :bighug:Стискам палци ви прегръщам силно.