0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2006, 13:30:48 pm »
Записвам се и аз, че да си пазя реда  :lol: :lol: :lol:
Предстои/ят ми инсета.
Успех на всичси с процедури!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2006, 13:43:24 pm »
Куки, Кристал, утре е вашия ден!! Стискам ви ужасно силно палци и чакам новини!!! Ох, така се вълнувам ...... успееееех! Teoha, успех и на теб, бъди спокойна и дано след 10 дни ни съобщиш най-хубавата новина!!! аз чакам утре надявам се последния си МЦ и на шестия ден почвам стимулацията при Стаменов. Успех, мацки, заслужавате го!!!
« Последна редакция: Ноември 19, 2006, 13:46:01 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Crystal

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2006, 14:04:43 pm »
Благодаря много за стиснатите палци, ще имам нужда от тях  :thankyousign: .И аз ще стискам палци на всички, дано имате късмет, момичета! 
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2006, 14:22:58 pm »
Късмет на вси4ки  моми4ета !
Аз съм с Пурегон преди инсе  :D
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2006, 15:01:42 pm »
И За кой апарат питаш дали се използва при Стаменов?

За лазера, с който пробиват обвивката на ембриона и му помагат по-лесно да се излюпи. Интересува ме дали ще се прилага при всички пациентки или избирателно - само там, където има нужда. И дали това ще определи броя на върнатите ембриони?
« Последна редакция: Ноември 19, 2006, 15:23:19 pm от Galia »
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2006, 15:41:02 pm »
 :goodluck:Мацки,страшно-много стискам палци да стане !Дай Боже всяка! stork-girl
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2006, 16:12:08 pm »
Стискам палци на всички, а3 съЩо съм къМ 3имната серия, ама има оЩе 2 месеца, докато почнем, та чакам с радост и страх.
УСПЕХ  МИЛИЧКИ
 :goodluck: stork-girl
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2006, 16:28:39 pm »
Здравейте моми4ета :DДа се запиша и аз 12ден стимулация Гонал и Менопур Пожелавам на вси4ки да видят двете 4ерти4ки :)
« Последна редакция: Ноември 19, 2006, 16:31:26 pm от ep »
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2006, 16:49:34 pm »
За лазера, с който пробиват обвивката на ембриона и му помагат по-лесно да се излюпи. Интересува ме дали ще се прилага при всички пациентки или избирателно - само там, където има нужда. И дали това ще определи броя на върнатите ембриони?
Да, практикува се т.нар. hatching, но незнам кога се прилага. Според мен се прилага само когато не е възможно да се излюпи сам ембриона.
При нормално излюпващите се, няма защо да им се помага.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2006, 17:40:37 pm »
Здравейте и от мен!  :D И аз да се запиша! Чакам МЦ след 5 дни и почвам стимулация! Успех на всички  :P
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #30 -: Ноември 20, 2006, 09:07:15 am »
Няма отърване от мен. На 28.11 съм на преглед след неуспешното ми първо инвитро. Ако всичко е ок се насочвам към трансфер на замразените четири душички. Дано преживеят! (Доколкото познавам майка им и баща им, шансовете са големи  :lol:)
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Giovana

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #31 -: Ноември 20, 2006, 10:41:02 am »
Здравейте! И аз се включвам в зимната сесия. Второ ИКСИ, 3 ден стимулация. Желая на всички спокойствие и успешен резултат!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #32 -: Ноември 20, 2006, 12:44:08 pm »
Галя,относно лазера,с който пробиват клетчицата-мога да ти кажа от гледна точка на моя опит.Не съм и питала дали ще ми го приложат на мен,но в клиниката на Стаменов изглежда го прилагата на всички-с цел по-голям резултат.Преди трансфера разглеждахме с лекаря,ембриоложката и съпруга ми оплодените яйцеклетки на монитор и всички ги бяха пробили с лазер- "...да им помогнем да се закрепят"-както каза Док.На мен ми върнаха 6 от тях.Беше много вълнуващо да ги гледаш милите клетчици-наделили се на 4,5 и пробити-като цветенца :D
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #33 -: Ноември 20, 2006, 12:49:10 pm »
Здравейте и от мен! Аз все още не знам дали ще съм от зимната или пролетната серия, но се записвам при вас  :lol:
Основен проблем - мъжки фактор, а аз имам лекостепенно завишени хормони на надбъбречната жлеза. Пациентка съм на д-р Стаменов.

Желая успех на всички!
  09.11.2007
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #34 -: Ноември 20, 2006, 13:18:19 pm »
Беше много вълнуващо да ги гледаш милите клетчици-наделили се на 4,5 и пробити-като цветенца :D
И аз ги гледах моите, наистина е вълнуващо, но при следващия опит мисля да ги видя чак когато се родят. :D Като с булката и младоженеца - да не се виждат преди сватбата. Та и аз така с ембрионите. :D
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #35 -: Ноември 20, 2006, 14:30:02 pm »
 :) Отчет и от мен - 12-ти ден след Диферелина. А в четвъртък живот и здраве започвам стимулацията!  ЗИ за коледа на всички-по две чертички:)


*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #36 -: Ноември 20, 2006, 15:20:51 pm »
 Здравейте,момичета!
 
Да се запиша и аз-предсти ми първо инвитро през януари. Аз съм от "безтръбната" групичка. За сега това е проблемът при нас.
 
Успех на всички момичета в процедура и на тези, които тепърва им предстои. Бъдете сигурни, че скоро всички ще станем мами!!!
 Прегръщам ви силно! :bighug:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #37 -: Ноември 20, 2006, 16:47:45 pm »
Есенната някак е пропуснах, дано по-скоро и аз да се включа в зимната.

Пожелавам ви на всички по Коледа вместо звездички по две чертички!
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #38 -: Ноември 20, 2006, 18:58:03 pm »
Включвам се и аз :D!
Този месец имах овулация,получена след стимулация с Клостилбегит(иначе не се стига да ову).Ако нищо не се е получило с таймираният домашен секс,другият месец смятам че ще е време за инсе.
Момичета, най-искренно ви желая УСПЕХ в процедурите!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #39 -: Ноември 20, 2006, 20:22:25 pm »
Момичета, успех на всички, дано всички да имаме хууубави новини за Коледа :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!